muzyka na treningu

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
VXR
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:58

Nieprzeczytany post

Hehehe ja za Behemothem nie przepadam.. wolę jednak coś słabszego - Disturbed, SoaD, DevilDriver czy nawet Offspringa słuchać podczas biegania :oczko:

niestety, moje ulubione słuchawki się rozwaliły.. i teraz słucham muzyki z głośnika z nokii :hahaha: (jednak jak przebiegam - bo biegam ulicami - koło ludzi, to ściszam głośniki - nie chcę uchodzić za 'dresa' szpanującym telefonem :hejhej: )
New Balance but biegowy
billycorgan
Wyga
Wyga
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2010, 22:34

Nieprzeczytany post

ja natomiast do słuchania uzywam jakichs sluchawek panasonic (nie jestem audiofilem, więc nie poczuje roznicy w stosuku do jakichs lepszych) - wkładane do uszu, ale z pałąkiem na głowę - coś w takim stylu: http://sp.sony-europe.com/media/7/3327

super sprawa - nie ma szans, zeby cokolwiek z ucha wypadło - na słuchawki dodatkowo nakładam w te mrozy czapkę i jest naprawde super!

a co do muzyki - najlepiej mi pasują jakieś punkowe zespoły - NOFX (polecam stary album "Punk in drublic") i Rancid ("and out come the volwes") albo coś w stylu Foo Fighters albo moje ulubione Smashing Pumpkins
Awatar użytkownika
farmi
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 27
Rejestracja: 05 sty 2010, 19:37

Nieprzeczytany post

Ja ostatnio zacząłem biegać z telefonem SE W595s. Zaleta jest to, że mam jednocześnie włączony stoper, minutnik, odtwarzacz i krokomierz. Do tego przyjemna jakość dźwięku i dość przyzwoite słuchawki j jedną ogromną wadą: nie nadają się do biegania, słabo trzymają się ucha a do tego ciężka przejściówka do jacka "lata we wszystkie strony" i trzeba ją czymś przypinać. A ostatnie dwa treningi przebiegałem z zespołem Nell:
http://www.youtube.com/watch?v=3EvCuetG_Wk
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Przeniosę wątek do Melanżu.
Awatar użytkownika
Rychu
Wyga
Wyga
Posty: 150
Rejestracja: 12 sie 2009, 16:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

wgrywałem raz hurtem muzykę na mp3 i zaplątała mi się Bogurodzica i całkiem nieźle mi się biegło (się zdziwiłem)
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Aktualnie: Kesha-animal cała płyta fajna text i bicik bardzo wpadający w ucho jak dla mnie :) (troche wulgarna i zboczona płyta nie każdemu się będzie podobać)

PlayLista:
01 Your Love Is My Drug
02 TiK ToK
03 Take It Off
04 Kiss N Tell
05 Stephen
06 Blah Blah Blah (feat. 3OH!3)
07 Hungover
08 Party At A Rich Dude's House
09 Backstabber
10 Blind
11 Dinosaur
12 Dancing with Tears in My Eyes
13 Boots & Boys
14 Animal
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2274
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Dzisiaj dla odmiany włączyłem radio zamiast mp3. Godzina tok fm doinformowała mnie całkowicie względem Vancouver. Chyba będę częściej tak robił.
Pawel96
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Okolice Warszawy :)

Nieprzeczytany post

Właśnie pierwszy raz dzisiaj biegałem z słuchawkami na uszach. Słuchawki z pałąkiem wcale nie spadały. Naprawdę super się biegało! Tylko przez śnieg i nierówne bieganie miałem kolkę. Przy jednej to nawet w rytmie piosenki biegłem.
Świetna sprawa.
Obrazek
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

To ja od siebie polecę fajnie zestawioną składankę 101 Running Songs. Przyjemna, naprawdę różnorodna, sam jeszcze nie testowałem, ale po przesłuchaniu na laptopie brzmi niezwykle przyjemnie. Parę hitów, m.in. wymieniany przez wiele osób Eye of the tiger, który chyba faktycznie daje kopa:P. Polecam
pozdrawiam
gooblin
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Ponieważ przyszła wiosna... - i coraz piękniej na biegowych trasach ;-) (tj. jest słońce i nie ma śniegu)
proponuję odśnieżyć mp3 playery... ;-) i choć w terenie najfaniej teraz słuchać wiatru... to jednak często przez jakiś zurbanizowany teren trzeba się przedrzeć...

Polecam wszystkim cały album... Kendry Springer - dostępny na jamendo do słuchania i pobrania za darmo ;-)
innymi słowy można to sobie ściągnąć i grać do woli ... a tylko komercyjne odtwarzanie jest objęte jakimiś tam restrykcjami.

http://www.jamendo.com/en/album/55571

muzycznie nazwał bym to takim pianistycznym "popem" ;-) po prostu kawał efektownego grania... w chiloutowym klimacie... w sam raz na wiosenne "easy" ;-)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 00:16 przez ssokolow, łącznie zmieniany 1 raz.
Szymon
Obrazek
Awatar użytkownika
Mariusz6430
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 151
Rejestracja: 15 sty 2010, 18:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nysa

Nieprzeczytany post

Mnie osobiście bardzo motywuje "macca squad - zanim wyzione ducha" nie każdemu może się podobać ale mnie bardzo motywuje, szczególnie w trakcie zawodów :hej:
Awatar użytkownika
Borys_47
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 30
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków, czasem Częstochowa

Nieprzeczytany post

Niedawno wpisałem do wujka google "best songs for running", znalazłem fajną listę, min. "glass heart" blondie, "start me up ", "jumping jack flash" stonesów, "twist and shout" beatlesów, "california dreamin' " czy "beautiful day" U2. Nieźle się przy tym biega, ale ja osobiście potrzebuje czegoś bardziej naładowanego energią. Ostatni trening upłynął pod ostre dyktando dinozaurów z KISS. Metalowe dźwięki wcale nie powodowały że chciałem przyspieszać, a bieg płynął w fantastycznej atmosferze. Dla mnie biegowo-muzyczne odkrycie ostatnich tygodni. Jutro sprawdzę KISS-ów na szybkiej tempówce :bum:
Złamanie najlepiej rozchodzić, zakwasy rozbiegać :D
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

ja w moim "zestawie obowiązkowym" mam pink floyd, kult, comę, pearl jam, system of a dawn. Ostatnio jednak zastanawiam się nad chilloutem, będę musiał spróbować czegoś fajnego.
Duch ciało opuścił... nie ma mnie tu...
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2274
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Matt Dusk - wszystkie płyty bardzo przyjemne.
LadyE
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3883
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33

Nieprzeczytany post

ja niemal na kazdym wyjsciu mam inna muzyke - ukladam je sobie tak by mniej wiecej czasowo odpowiadaly dlugosci treningow, na koniec zwykle jeden wolny kawalek, by sie zorientowac ze to juuuz koniec, i tak np ostatnio bieglam z tym:
antoine clamaran - when the sun goes down
blondie - heart of glass
darude - sandstorm
david guetta - love don't let me go
delta goodrem - believe again
j-five feat Charlie Chaplin - modern times
killer - naughty boy
kleerup & titiyo - longing for lullabies
la roux - bulletproof
the killers - mr brightside
the fugees - ready or not
ODPOWIEDZ