Bieganie na Podlasiu

sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja wybrałbym rozmiar L - sam mam taki, ale mierzę 180 cm i 72 kg i wg mnie rozmiarówka u producenta jest trochę zawyżona więc na Ciebie L-ka powinna być w sam raz. Ewentualnie można spróbować wysłać info do producenta, iż np. wybieram rozmiar M, ale mierzę 170 cm i ważę 68 kg, w związku z tym nie chcę aby koszulka była za mała, więc jeśli wg producenta L-ka będzie lepsza to niech on taką zrobi.

Ps. może spotkanie klubu zrobimy w następną sobotę - 13 marca w godzinach popołudniowych w jakiejś kawiarni, oraz następnie np. krótkie bieganie ze startem o 12 w niedzielę 14 marca spod ratusza, dodatkowo, w tą niedzielę 7 marca możemy też spróbować się spotkać pod lodowiskiem o 10 na pierwszą przedwiosenną przebieżkę? :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

OK. To co przyklepujemy spotkanie w sobotę 13 marca?
Jeśli w ciągu kilku dni nie będzie protestów wyślę do wszystkich maila z informacją.
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Dzięki Sawikos, ale jeszcze pytanie od mojej żony, czy koszulki są "unisex" czy też producent przygotował także fason damski? :echech:
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

unisexy
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Powiedzcie mi, czy istnieje możliwość skorzystania z bieżni na 11 listopada lub podobnej do tej miejskiej? Jeśli tak kiedy, jak i za ile? :)
pozdrawiam
gooblin
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

gooblin pisze:Powiedzcie mi, czy istnieje możliwość skorzystania z bieżni na 11 listopada lub podobnej do tej miejskiej? Jeśli tak kiedy, jak i za ile? :)
Oto cennik:
http://www.mosir.bialystok.pl/zdjecia/c ... n%20la.pdf
1269,9 km
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

A tak pół żartem pół serio. Czy niektórzy (nie związani w żaden sposób z bieganiem profesjonalnie) mogą korzystać ze stadionu za darmo? Wczoraj właśnie dyskutowaliśmy ze znajomym, który twierdził, że z reguły korzystał ze stadionu zupełnie za darmo. To jak to jest?
pozdrawiam
gooblin
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam :),
Członkowie klubu będą mogli korzystać bezpłatnie ze stadionu lekkoatletycznego na podstawie jednej z uchwał Rady Miejskiej Białegostoku, która mówi, iż prawo do nieodpłatnego korzystania ze stadionu przysługuje stowarzyszeniom i klubom sportowym zlokalizowanym w Białymstoku na treningi i sprawdziany.
Nie wiem, czy nie będziemy musieli ustalić z zarządcą stadionu stałych godzin, w jakich planujemy odbywać treningi na stadionie, jeśli tak to przedyskutujemy to na forum, aby ustalić kilka dni i godzin w tygodniu, aby każdy mógł skorzystać. Dowiem się tego w poniedziałek podczas zgłaszania PKB w Urzędzie Miejskim do rejestru prowadzonego przez departament sportu.
Pozdrawiam,
Piotrek
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Szkoda, że członkiem klubu nie jestem :) A głupio mi nie znając ludzi zgłosić się do Was, by uzyskać członkostwo. Poza tym powtórzę pytanie, jak i do kogo udać się w celu wejścia na stadion?
pozdrawiam
gooblin
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

gooblin pisze:Szkoda, że członkiem klubu nie jestem :) A głupio mi nie znając ludzi zgłosić się do Was, by uzyskać członkostwo. Poza tym powtórzę pytanie, jak i do kogo udać się w celu wejścia na stadion?
Nie wiem dlaczego ma być Ci głupio. Ja mieszkam 150km od B-stoku i wstąpiłem do klubu i mam nadzieję, że kiedyś poznam się z innymi podczas jakiejś imprezy biegowej. A więc odwagi kolego.
Awatar użytkownika
miro375
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Sowlany/Białystok

Nieprzeczytany post

Fajna sprawa z tym stadionem trzeba bedzie to obgadac ;) A propo ma ktos ochote jutro na dluuugie wybieganie???? tak ok 30 km Startuje z Sowlan przez Ogrodniczki - Suprasl -Krasny Las - Grabówka ;) jak ktos ma ochote to razniej w grupie pobiegac jak cos to kom 662491921 ;)
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Szafran pisze:
gooblin pisze:Szkoda, że członkiem klubu nie jestem :) A głupio mi nie znając ludzi zgłosić się do Was, by uzyskać członkostwo. Poza tym powtórzę pytanie, jak i do kogo udać się w celu wejścia na stadion?
Nie wiem dlaczego ma być Ci głupio. Ja mieszkam 150km od B-stoku i wstąpiłem do klubu i mam nadzieję, że kiedyś poznam się z innymi podczas jakiejś imprezy biegowej. A więc odwagi kolego.
Nie tyle głupio, co może trochę stereotypowo wydaje mi się, że to jest przynależność w mniejszym lub odrobinę większym stopniu do konkretnej grupy. Ja dopiero zaczynam biegać, czuje już do tego ogromne przywiązanie, jednak wciąż nie uważam się (i myślę, że jeszcze trochę to zajmie) za biegacza, który może przynależeć do stowarzyszenia innych biegaczy. Tak jak mówię, może to trochę stereotypowe, ale od tego są dyskusje, by je zmieniać lub się w nich utwierdzać :)
pozdrawiam
gooblin
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Janku - szacunek za jutrzejszy dystansik, jeśli za 2 tygodnie też będziesz planował podobny wypadzik to ja się piszę - wprawdzie do Sowlan ode mnie z Mickiewicza jest kawałek, ale najwyżej zrobię przebieżkę ;).
Tymczasem, jeśli ktoś by jutro reflektował, to zapraszam o 10 pod lodowisko - może spróbujemy do lasu zwierzynieckiego wbiec i sprawdzić ścieżki :). Poza tym dobrze by było już powoli wracać do tego niedzielnego spotkania w formie rekreacyjnej / integracyjnej przebieżki, aby się pokazać w większej grupie :).
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Jeżeli chodzi o spotkanie w sobotę to czy nie mógłby być to np. piątek :) W sobotę mam małą uroczystość rodzinną,a nie chciałabym opuscić spotkania, które jest ważne na tym etapie. Więc jeżeli pozostałym osobom będzie pasować to proponuję piątek - 19 lub 20 tylko miejsce takie co by pogadać można było spokojnie, bo o to nam chodzi. I prosze zastanówcie się do tej pory czy nie fajnie by było pokazać się i rozreklamować do tego czasu nasz bieg miejski :) na 21 marca na rozpoczęcie wiosny: wiecie cos w rodzaju zacznij sie ruszać na wiosnę, już wiosna - wstań z fotela chodź z nami pobiegać. Do tego czasu rozłożyć jakieś ulotki w akademikach, zakładach pracy czy gdzie kto dotrze,ale wtedy juz musimy się stawić obowiążkowo pod Ratuszem co by z gęby cholewy nie robić. I od razu ustalić spotkania weekendowe. I też gdybym mogła... Moze zamienić niedzielę 10 na jakąś inna porę? Dni coraz dłuższe... może piątek wieczorem na zakończenie tygodnia zbiorowe pobieganie... Nie ukrywam, że ja w niedzielę o 10 odpadam :):):) Mąż ma zajęcia i nie wyrobię się, więc przy tym terminie to kicha. A i niedziela jak się chce gdzieś wyjechać to kłopotliwa jest, a i po sobocie imprezowej trudno wstać... Wymyślam? OKi. Poddam się większości! :):):):)
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

kifarus pisze:Jeżeli chodzi o spotkanie w sobotę to czy nie mógłby być to np. piątek :) W sobotę mam małą uroczystość rodzinną,a nie chciałabym opuscić spotkania, które jest ważne na tym etapie. Więc jeżeli pozostałym osobom będzie pasować to proponuję piątek - 19 lub 20 tylko miejsce takie co by pogadać można było spokojnie, bo o to nam chodzi. I prosze zastanówcie się do tej pory czy nie fajnie by było pokazać się i rozreklamować do tego czasu nasz bieg miejski :) na 21 marca na rozpoczęcie wiosny: wiecie cos w rodzaju zacznij sie ruszać na wiosnę, już wiosna - wstań z fotela chodź z nami pobiegać. Do tego czasu rozłożyć jakieś ulotki w akademikach, zakładach pracy czy gdzie kto dotrze,ale wtedy juz musimy się stawić obowiążkowo pod Ratuszem co by z gęby cholewy nie robić. I od razu ustalić spotkania weekendowe. I też gdybym mogła... Moze zamienić niedzielę 10 na jakąś inna porę? Dni coraz dłuższe... może piątek wieczorem na zakończenie tygodnia zbiorowe pobieganie... Nie ukrywam, że ja w niedzielę o 10 odpadam :):):) Mąż ma zajęcia i nie wyrobię się, więc przy tym terminie to kicha. A i niedziela jak się chce gdzieś wyjechać to kłopotliwa jest, a i po sobocie imprezowej trudno wstać... Wymyślam? OKi. Poddam się większości! :):):):)
Pracuje w gazecie wspolczesnej, jesli mielibyscie ochote, napiszcie do mnie na priv bezposredni kontakt oraz chetnych do wypowiedzi. Z przyjemnoscia zrobie material :)
pozdrawiam
gooblin
ODPOWIEDZ