Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Renata pisze:Yogi zainspirowałeś mnie:
Renata, to Ty po sprawdzianie?

I pomyśleć, że kiedyś sprawdzałam się tak co tydzień, od maja do października.

Ja dziś jadłam naleśniki z pieczarkami. Też dobre.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To jeszcze nie był sprawdzian. To dopiero przedsprawdzian. Aż się boję co się będzie działo po właściwym. Krew się będzie lała po tartanie.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

gdyby ktoś jeszcze o mnie pamiętał, to żyje, dycham, jak się wyrwać ze szponów roboty..
? :ech: :echech:
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Kazig pisze:gdyby ktoś jeszcze o mnie pamiętał,
Ostatnio zastawiałam się, czy może zniknąłeś wraz z kosiarkami.
Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

PiotrekMarysin pisze:Co do czołówki, to jeśli będzie z nami Yogi, to nikt więcej nie musi przynosić latarki. Jego szperacz widać pewnie w Mińsku Mazowieckim...
Yogi, jaki model czołówki używasz :hej: ? Myo RXP?
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Awatar użytkownika
Przemek_Docent
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 180
Rejestracja: 24 wrz 2009, 13:15
Życiówka na 10k: 00:45:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Byłem dziś na Maryśce...
Na linii energetycznej wisi wielki konar i zwiera kable... Bzyczy to na paręnaście metrów... Ciekawe, czy się nie urwie, nie spadnie i kogoś nie pokopie!
Spróbuję zlokalizować, komu się to zgłasza i zgłoszę... No. Już zgłosiłem :-)
:chlip: dziś rano na Maryśce znowu, po 5 km, odezwało mi się kolano z boku... Potestuję jeszcze kilka dni i jeśli się nie poprawi, to chyba je komuś pokażę...
Pozdrówki
Przemek_Docent
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Renata pisze:Gnałam co sił w nogach, a bardziej co powietrza w płucach, ale zaczęło mnie palić w okolicach oskrzeli, zaplułam się, zasapałam a Darka nie dogoniłam.
Przerażający to opis i bardzo plastyczny zarazem. Kto Wam ordynuje takie męki?
Yogi zainspirowałeś mnie:
Czym? Swoim wyglądem?! Ten plastuś to na maryśkową noc duchów będzie, czy jak?
Przy okazji - zauważam, że tworzy się tu takie Towarzystwo Wzajemnej Inspiracji. Cieszy, że wątek żyć zaczyna i nowe dusze mamy.


Kazig, Pozdrowienia!

Jacku,
Na początku używałem Myo XP, w której wymieniłem diodę. Jak zaczęliśmy z Emilką biegać po ciemaku w lesie to kupiłem drugą, bo przy jednej korzenie jakieś większe się wydawały. Druga to Mactronic hls-k2sl i tę właśnie miałem u Maryśki ostatnio. Mactronic kosztuje coś koło stu złotych i również na dzień dobry zafundowałem jej małą operację katarakty - koszt diody to ok 20 zł. Lutownica, cyna, pilnik do paznokci i inne utensylia. Za sto dwadzieścia i kilka zet doświadczasz Pan palenia asfaltu na przedmieściach Mińska. A ile taka przyjemność kosztuje u Myo RXP...

Dziś porowerowałem, rzepka chyba wraca do żywych. Dzięki Beato! Potem mocno rozciągnałem czwórkę, bo Ruda Ewa powiedziała, że dopóki nie boli to mogę ją tak traktować. Może wyjdę jeszcze na ludzi.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

Yogi! pisze: Jacku,
Na początku używałem Myo XP, w której wymieniłem diodę.
.......zafundowałem jej małą operację katarakty - koszt diody to ok 20 zł. Lutownica, cyna, pilnik do paznokci i inne utensylia. Za sto dwadzieścia i kilka zet doświadczasz Pan palenia asfaltu na przedmieściach Mińska.
Ponieważ temat jest mi bardzo bliski :hej: , 3 następne pytania:
1. Jaką diodę (typ) masz w Myo XP po przeróbce ?
2. Jaką diodę masz w Mactronic hls-k2sl po przeróbce?
3. Która czołówka lepiej świeci?
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Z tego co moje oczy widziały, to Myo XP nawet po przeróbkach ledwo się tli przy Yogiego latarni morskiej.
Co do RXP, to z tego co wiem, to dioda jest ta sama, co w nowej wersji XP, a tylko zmieniono sterownik dający więcej trybów świecenia. Co do ceny to pewnie lekko pod 3 setki, choć nie wiem, czy już sprzedają.
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

henley pisze:Ponieważ temat jest mi bardzo bliski :hej: , 3 następne pytania:
1. Jaką diodę (typ) masz w Myo XP po przeróbce ?
2. Jaką diodę masz w Mactronic hls-k2sl po przeróbce?
3. Która czołówka lepiej świeci?
Skoroś Pan taki okulista-amator i biegle władasz dłutem, to chętnie wprowadzem Pana w arkana prawdziwego okultyzmu, podzielem się tajnikami operacyji oraz pokażem temperaturę tęczy. Słuchaj pan uważnie i nie przerywaj:

1. Szklane oczko manufakturuje Seul Semiconductors i oznacza W42182 (jak zrobi na gwieździe) oraz W42180 (gdy bez gwiazdy im wyjdzie). Weź Pan pocztylionem z gescheftu sensu.pl. Pytaj telefonicznie o "bin U", bo im wyższa literka tym mocniejszy flux świetlny będzie, a wiadomo, że flux u nocnego pędzinoga to podstawa. Bacz Waść, żeby napięcie przewodzenia było niskie - powie Ci o tym ostatnia literka kodu np. "H". Tu dla odmiany im niżej tym lepiej; Przy "A" świeci podobno bez baterii.
Dla szybkiego podjęcia decyzji wybierz Pan coś z tęczy http://img170.imageshack.us/i/ssczpowerpwfullyv7.jpg/

2. W Myo mam z gwiazdką (na płytce PCB), w Makusiu bez gwiazdy. Nie pomnę, com wpakował do Myo, ale świeci toto bardziej w kierunku niebieskiego niż białego i miało gorszy prąd wsteczny. Świat idzie do przodu i w buchalterii stoi, że do Maka zamówiłem już z kodem USW0H. Miła barwa.

3. Oczko nie jest wszystkim. Dochodzi cała ta, psia mać, elektronika wysterowująca. Ze świecenia Makusia jestem generalnie bardziej kontent, Myo natomiast jest poręczniejsze. Jadę na akumulatorkach i lampka radzi sobie doskonale. Nie wiem zaś jak z akusami w Myo - podobno kiedyś wątły drucik dawali, ukręcić się lubiał. Gdyby przy zwarciu poszedł prąd z akusów, plereza Waszmościowi zwiotczeje. Myo karmię bateriami litowymi (też mądrze, nawiasem mówiąc).

4. Gdzieś w sieciowych pielszach lampkarz-okulista Dominik Mirowski swoim piórem sprawił, że obie lampki lutować będziesz z zamkniętymi oczyma.

Niniejszym wyczerpałem odpowiedzi na postanowione pytania. Reklamacji nie uwzględnia się.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

Yogi! pisze: Niniejszym wyczerpałem odpowiedzi na postanowione pytania. Reklamacji nie uwzględnia się.
Uniżony sługa Waszmościa na wieki :hej: .
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Na temat czołówek ciekawy tekst popełnił kiedyś znany tu niektórym Wawer (nie z Wawra, tylko z Falenicy).
Może znajdę, to Wam wkleję.
Potem jeszcze podczas wyprawy do Rumunii wdał się w dyskurs nt ogniw, ich trwałości, wydajności, itp. (nie znam się, ale z tego, co pamiętam dyskusja była poważna). Konkluzji przytaczać jednak nie będę, bo o ile Wawer był całkiem przytomny i trzeźwy, tak mój mąż był już po jednej flaszce rumuńskiej nalewki żurawinowej, wypitej z pozostałymi uczestnikami wyprawy.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Znalazłam rzeczoną inspirującą dyskusję, co ciekawe z udziałem przedstawicieli tego wątku.
Henley już wówczas miał profesjonalne zdania w temacie czołówek, jak we wszystkim zresztą :hej: .
Ciekawa jestem tylko, czy Darek nadal nie ma czołówki :lalala: :oczko: .

http://biegajznami.pl/forum/viewtopic.p ... wka#423593

Jakaś sentymentalna się zrobiłam :lalala: ...
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

beata pisze:(...)po jednej flaszce rumuńskiej nalewki żurawinowej
Rad jestem, że wbrew temu, co mówi Beata mimo ozdrowienia nie porzuca raz podjętej tematyki.
beata pisze:Henley już wówczas miał profesjonalne zdania w temacie czołówek
Dziwne, bo w rzeczonym temacie jest teraz jakby uniżony... Sprawdza mnie pieron jeden czy co...
Zwróciłem uwagę, że Jacek trzy lata temu był co prawda dość profesjonalny, ale okupował to znaczną rozrzutnością - Jeden wat za mało mu było!
- A wiesz Pan, ile przez trzy lata od tamtego wątku udało się nauce światowej jedną tylko watą wybić fotonów z diody?!
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Jakby nie patrzeć, forum to kawał historii zapisanej w jakichś tam ciągach i algorytmach, zatem można prześledzić ewolucję niektórych forumowiczów ...
ODPOWIEDZ