Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Kazig pisze:Wszystko zależy od punktu widzenia, rowerzyści mają w taką pogodę ciężej
Chyba posadowienia, w tym przypadku.
Tak, tak, wiem, sama nie znoszę, jak wypłukany i zapiaszczony łańcuch chrzęści, a mokra jestem we wszystkich możliwych miejscach ... Jakoś biegając podczas deszczu nie moknie się aż tak dotkliwie, jak na rowerze. Nie mówiąc o chlapiących samochodach.
Ale, że było o bieganiu, no to ja tylko o bieganiu, w deszczu ...
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Będziemy biegać i rowerować w Marysi, ale nie wiemy o której. Z przyczyn technicznych będziemy to robili pojedynczo, chyba, że ktoś jest chętny popilnować rowerów. Zabawa będzie trwała ponad godzinę, a jak nikt nie popilnuje rowerów to 2 godziny. :ojnie:

Zbliża się Malbork i trzeba się zmusić do takich ćwiczeń. Do kitu :ech:

Tutaj są zdjęcia z triathlonu wiedeńskiego.
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No to dzisiaj BB tym mnie nie poznałaś, a ja Cie tak :hejhej:
Jak widzisz, za każdym razem wyglądam inaczej
:oczko:
Dziś był rower
Awatar użytkownika
Beauty&Beast
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1158
Rejestracja: 11 wrz 2007, 09:07
Życiówka na 10k: 00:45:29
Życiówka w maratonie: 3:42:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No ładnie. Ale ja wczoraj to lekko nieprzytomna bylam... ;-) Moze nastepnym razem sie ujawnimy...?
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Do trzech razy sztuka :-)
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Yogi! pisze:Wy Triatloniści to z wodą macie do czynienia, na pewno będziecie wiedzieli: Czy w Warszawie albo okolicy są takie baseny, żeby nie trzeba było od ściany do ściany? Coś na kształt bieżni lekkoatletycznej? W ramach regeneracji trochę więcej pływam ostatnio i raczej po obwodzie bym chciał. Tymczasem ciągle trafiam na ścianę. :(

:hej:
Nie wiem czy pytanie jest do mnie, ale spróbuję doradzić jak umiem: dużo wody i żadnych ograniczeń z boków, ani z dołu (chyba?) jest, np. w Zalewie Zegrzyńskim. Są też inne spore "baseny" wodne, ale tam może być różnie jeśli idzie o przejrzystość środowiska i ew. nagromadzenie roślinności wodnej (vide Glinianki). Te dwie propozycje mogę z czystym sumieniem polecić :).
Z tą ścianą to Cię rozumiem doskonale, choć przyznam, że czuję się jakoś bezpieczniej jak jednak można się czegoś złapać na moment, choćby to był brzeg basenu.

Wtorkowe bieganie połączone z rowerowaniem było bardzo udane. Las zielony, parujący po deszczu, aż chciało się biegać, jeździć, skakać ... do góry z radości :).
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Choć moje pytanie miało charakter raczej humorystyczny (od czasu do czasu lubię sobie podokazywać) :hahaha: , widzę że ze swoim problemem nie jestem sam. Straciłem już nadzieję że znajdę dyscyplinę, w której nie trafia się wcześniej czy później na osławioną ścianę. Nawet we wspinaczce to dopada, czy w squashu.

Dziękuję Reniu za radę. Dzisiejszy termometr basenowy naliczył 28 kresek powyżej zera i myślę sobie, że Zalew Zegrzyński może nie dać gwarancji na podobną ciepłotę. Przy 45-60 minutach zanurzenia bez pianki mógłbym dostać sinic, zasinienia czy jak to się tam nazywa.

Widziałem jednak, że są takie profesjonalne baseny ze sztucznym prądem wodnym. Nie ważne jak rozpaczliwie machasz rękami i nogami, nie przemieszcisz się do przodu ni sążnia. Endless swimming pool. :) Poszukam na allegro, celując w jakąś wersję składaną albo dmuchaną, żeby w przedpokoju szło ustawić. Dać Wam linka jak znajdę? Chciałbym przyszłym ludziom z żelaza ulżyć tyci na znojnej drodze do zwycięstwa. Będziecie wdzięczni? Kiedy przyjedziecie do Starej Miłosnej pobiegać? :uuusmiech:
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Yogi, jak znajdziesz ciekawe urządzenie do domowego pływania, to koniecznie podziel się tą wiedzą. My w zamian możemy już dziś sprezentować link na piankę z dostawą do domu.

Biegać do lasu przyjedziemy we wtorek, jak odwołają "Kabaty". Jak nie, to dopiero w następny wtorek.

Proszę trzymać za nas kciuki, bo jutro jedziemy do Malborka wystartować w pierwszym triatlonie. Dystans krótki, ale za to szybki.
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kciuki som :bleble:
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

darek284 pisze:Proszę trzymać za nas kciuki, bo jutro jedziemy do Malborka wystartować w pierwszym triatlonie. Dystans krótki, ale za to szybki.
Na razie sprawdzam codziennie temperaturę wody w Nogacie. Brrr. Tendencja jest w jednym kierunki i nic nie zapowiada poprawy :ojoj: :ech:. Pakuję wszystkie rzeczy na długo.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

POWODZENIA.
Będę o Was myślał ciepło biegając biegi górskie dookoła Cytadeli.
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

thumbs up!
Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

POWODZENIA!!!! dla Nogatowców i Cytadelowców! :hej:

Jak mawia Darek "Dajcie ognia!!!" :hej:

PS. Z ważnych powodów nie biegałem przez 2 tygodnie ale już od dzisiaj wracam do regularnego biegania.
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

darek284 pisze:(...)jedziemy do Malborka wystartować w pierwszym triatlonie. Dystans krótki, ale za to szybki.
Tom wlazł na stronę Malborka i czytam:

Fun Race - Triathlon Zabawowy dla każdego. W zawodach obowiązują nadal rowery górskie, dozwolone są materace na pływaniu itp. wynalazki i akcesoria. Bez klasyfikacji według zajętych miejsc. Zabawa w czystej postaci dla każdej osoby w wieku 0 do 100 lat na skróconym dystansie 200 metrów pływania + 7 kilometrów rowerem + 1 kilometr biegu.

Krótko, szybko i do tego fun! Myślę, że jak na pierwszy triatlon wybraliście optymalny wariant ;)
Mam nadzieje, że się obfotografujecie porządnie, bo jestem ciekaw jakież to wynalazki i akcesoria przygotowaliście z Renatą.

A poza tym, Powodzenia & Trzymajcie się CIEPŁO !
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

:hej: dzięki za kciuki,można na Was liczyć. W zamian za to damy ognia, ale na trochę dłuższym dystansie: 600 m pływania, 15 km roweru i na koniec 3 km biegu. To wszystko organizator nazwał Duży Triathlon :hejhej:
Ciekawe jak by nazwał imprezę, w której będzie startował w lipcu Piotrek: 3,6 km pływania, 180 km rower i 42 km biegu :lalala:
Pozdrawiam,
Darek
ODPOWIEDZ