Jacek Ksiąszkiewicz – czy istnieje ładne bieganie?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Radość z biegania
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 23 maja 2023, 15:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak zwykle rozkminki czy nam się to będzie opłacało,co z tego będziemy mieli,a jak Jacek odkryję Amerykę czy wtedy podziękuję jak przy Oskarach.... standard
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Od klepania mnie po pleckach mam tam już siniaki. Było takie fajne hasło w necie, żeby nie trzymać kciuków za powodzenie, ale realnie wesprzeć złotówką. Jak wiecie nie mam talentów instajutubotiktokowych. Po prostu nie wiem jak przeskoczyć pułap niskich zasięgów. Moje treści są zbyt niszowe, albo za mało robię z siebie kretyna, choć wydaje mi się, że jest z tym już nieco lepiej. Patronajt nie działa jak mi się wydawało, że będzie. Muszę być wyjątkową pízdą, skoro leżą takie szanse wokół, a ja ich nie podnoszę. Może dlatego, że mnie plecy napíerdalają. Nie wiem. Może od tego klepania mnie? Naprawdę nie wiem.
Radość z biegania
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 23 maja 2023, 15:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

He,jak to mówią w klasztorze szaolin -bądź cierpliwy, rób swoje a kasa sama wpadnie...
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Swoje trzeba robić, to wiadomo. Lecz od pewnego poziomu cierpliwość przestaje być cnotą i trąca o nieudolność.
mimi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 380
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:36

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 12 cze 2023, 10:48 A teraz Q-lac. Miałem to tylko na warsztatach.
Myślałem, że na dłużej... Zawsze coś, ale jak na dobre sprawdzenie to stanowczo za krótko. Ja nawet rozważałbym kupienie tego Q-laca na kilka osób, bo do rozbiegań to na kilka razy może się przyda. Ale kota w worku nie chcę kupować. W dodatku jeszcze nie wspólpracuje w pełni z zegarkami (albo Q-lac albo pasek tętna).
yacool pisze: 12 cze 2023, 10:48 Wolę wydać na bilet do Kenii niż na Q-lacka. Taka prawda.
Swoją drogą, to podobno nie na każdego działają góry, ale kto już sprawdzał na sobie to ma pewność. Ciekawe, że Lisowska wspominała coś w podkaście, że nawet w Szklarskiej biega się Jej ciężej. Może ta jakaś opcja na weryfikacje czy warto, przed decyzją wyjazdu w prawdziwe góry.
----------------------------------------------------------
1440miles
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mimi pisze: 12 cze 2023, 12:38 a nawet rozważałbym kupienie tego Q-laca na kilka osób,
To jest bardzo dobry pomysł. Trzeba tylko ogarnąć to logistycznie i może na początek niech to będzie grupa z jednego miasta. Q-lac jako taki puchar przechodni, mógłby iść potem do kolejnego miasta. Niech ludki to testują i wrzucają recki. Od biegaczy dla biegaczy. Zorganizuj zrzutę albo coś w ten deseń. Działaj.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 12 cze 2023, 10:48 ale nie załapał sugestii, że ma mi to podesłać za darmo do testów na zawodniku
Może zagląda na forum i wie, że się brzydzisz fizjologią.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Za to na salonach chyba mną się brzydzą. :hahaha:
Sprawdzam gdzie tam @Pączek biegł w sobotę. I widzę, że 40 połamało 14. Dobrze, że nie ma tam pączka wśród nich, bo już zupełnie opadłbym z sił. Nie żebym mu źle życzył. Jak najbardziej mu życzę, ale widać jak bardzo w PL się nie da. W zasadzie ze wszystkim. Z wyczynem, z wynalazkami, projektami, startapami itd. Tylko pomodlić się można dobrze. Oj tak. I na marszach pohuczeć o Wielkiej Polsce. To też.
Awatar użytkownika
sultangurde
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1916
Rejestracja: 10 paź 2018, 10:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 12 cze 2023, 14:23 Za to na salonach chyba mną się brzydzą. :hahaha:
Sprawdzam gdzie tam @Pączek biegł w sobotę. I widzę, że 40 połamało 14. Dobrze, że nie ma tam pączka wśród nich, bo już zupełnie opadłbym z sił. Nie żebym mu źle życzył. Jak najbardziej mu życzę, ale widać jak bardzo w PL się nie da. W zasadzie ze wszystkim. Z wyczynem, z wynalazkami, projektami, startapami itd. Tylko pomodlić się można dobrze. Oj tak. I na marszach pohuczeć o Wielkiej Polsce. To też.
Oj tam się nie da. W ostatnią sobotę 47 z 237 amatorów, podkreślam totalnych amatorów (z wyłączeniem A.Gardzielewskiego) połamało 20 minut w Wieluniu.
To trochę inna perspektywa niż łamanie 14 minut ale od czegoś trzeba zacząć i pokazać, że są lokalne biegi gdzie się biega relatywnie szybko. Taki przekaz trzeba robić, a nie truchtamy 100km w 12 godzin (mój punkt widzenia).
Blog: viewtopic.php?f=27&t=60020
Komentarze: viewtopic.php?f=28&t=60021
2024 [M40] 18:41//40:12//1:31:02
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

A ile Gardziel nabiegał, bo tam gdzie biegł pączek, to chyba po 15 minucie żabojady zaczęły zwijać matę pomiarową, bo go nie widzę w wynikach. No i jak tu lubić Francję. Polska Husaria dopiero nadciąga po piętnastej minucie, ale za to dostojnie i z pompą.
Awatar użytkownika
sultangurde
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1916
Rejestracja: 10 paź 2018, 10:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 12 cze 2023, 14:40 A ile Gardziel nabiegał, bo tam gdzie biegł pączek, to chyba po 15 minucie żabojady zaczęły zwijać matę pomiarową, bo go nie widzę w wynikach. No i jak tu lubić Francję. Polska Husaria dopiero nadciąga po piętnastej minucie, ale za to dostojnie i z pompą.
14:42, drugi 15:12 a potem 16:12 itd.
Blog: viewtopic.php?f=27&t=60020
Komentarze: viewtopic.php?f=28&t=60021
2024 [M40] 18:41//40:12//1:31:02
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To bez sensu w takim razie przenosić zachodnie tradycje do nas. Bo jaki sens mierzyć czas jednemu zawodnikowi?
Awatar użytkownika
sultangurde
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1916
Rejestracja: 10 paź 2018, 10:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 12 cze 2023, 14:45 To bez sensu w takim razie przenosić zachodnie tradycje do nas. Bo jaki sens mierzyć czas jednemu zawodnikowi?
Jakie tradycje, bo nie śledziłem wątku za bardzo?
Blog: viewtopic.php?f=27&t=60020
Komentarze: viewtopic.php?f=28&t=60021
2024 [M40] 18:41//40:12//1:31:02
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tradycje szybkiego biegania. Bo u nas tradycją robi się długie bieganie.
A tak już poważnie - bardzo dobrze jeśli amatorzy coraz częściej łamią 20. Zwłaszcza jeśli to są rodzice. Ponieważ dzieciaki też mogą brać udział przy okazji w biegach towarzyszących lub nawet w biegu głównym. W biegu głównym na 5K, oczywiście. A nie 500K z przewyższeniem 50K i bez limitu czasu. Lub z limitem takim, że trzeba w poniedziałek wrócić do roboty. Albo, o zgrozo - do szkoły...
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mimi pisze: 12 cze 2023, 01:32 Tak sobie myślę, czy gumy coś pomagają na przodopochylnie miednicy?
Z tą miednicą, to nie jest takie oczywiste, że przodopochylenie jest be, bo takie ustawienie pozwala na głębsze wkręcenie kości udowej do rotacji wewnętrznej.
ODPOWIEDZ