Podcast ze Sławomirem Mentzenem

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1636
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

Zdecydowanie nie masz obowiązku przedstawiać swojego stanowiska w tej sprawie. Właściwie reszta redakcji też nie. Niemniej taki podcast to był kontrowersyjny ruch, więc zupełnie na Waszym miejscu nie dziwiłbym się tak skrajnych reakcji. Myślę, że jednak to było spodziewane, tzn. można sie było spodziewać, że część osób będzie niezadowolona, ale pewnie szum wokół portalu będzie większy niż skala ewentualnych "odejść" czytelników.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 4059
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

No nie musisz oczywiście, choć są sprawy mało ważne i ważne na które nie można nie reagować.
A na fejsbuku odpowiedzi na komentarze podpisane są Bieganie.pl, więc tak trochę zbiorowo nie wykluczając nikogo, to może zmieńcie sposób podpisywania, bo ja pod postem ani nie mogę, ani nie chcę podpisać się "forum biegania.pl".
PiotrSn
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 151
Rejestracja: 15 sie 2022, 08:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 23 mar 2023, 21:01 i wszystkich nazioli
a tak z ciekawości (choć to nie o bieganiu), bo nie do końca się orientuję, i nie znam pana Mentzena: Jakie trzeba mieć poglądy, żeby zasłużyć na określenie 'naziol'? Czy wystarczy być np. przeciwnikiem aborcji i szanować JP2, czy jednak to jest coś więcej?
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

PiotrSn pisze:
pawo pisze: 23 mar 2023, 21:01 i wszystkich nazioli
a tak z ciekawości (choć to nie o bieganiu), bo nie do końca się orientuję, i nie znam pana Mentzena: Jakie trzeba mieć poglądy, żeby zasłużyć na określenie 'naziol'? Czy wystarczy być np. przeciwnikiem aborcji i szanować JP2, czy jednak to jest coś więcej?
+100
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1489
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:46:06
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 24 mar 2023, 17:33 Człowiek nienawidzący żydów, homoseksualistów, kobiet i niewiernych, taki talib do kwadratu, anty europejczyk zerkający na wschód.
Tak sobie myślę, że bardziej się kompromitujesz niż redakcja biegania upolityczniając podcast.

Nie pochwalam tego występku i nie zdziwiłbym się jak konfederacja zapłaciła za ten wywiad (czytaj dotarcie do nowych wyborców)
Czas osiągnięty podczas zawodów jest wprost proporcjonalny do twojego zaangażowania.
Bieganie metodą startową. http://run.hancza.net/
Życiówki 2024 (M50): 5K-17:17, 10K-36:14, 21K-1:22:28, 42K-2:46:06
Wieńczysław
Wyga
Wyga
Posty: 124
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

PiotrSn pisze: 24 mar 2023, 20:36 Jakie trzeba mieć poglądy, żeby zasłużyć na określenie 'naziol'?
Kluczowe jest dehumanizowanie innego człowieka, traktowanie go jak śmiecia z uwagi np.na stan zdrowia, pochodzenie czy sytuację finansową rodziny. Może się to w szczególności przejawiać świadomym promowaniem eliminacji innej osoby, najlepiej z tych grona tych najsłabszych, niemogących się samodzielnie obronić (np. dzieci nienarodzone). Cała reszta jest już wtórna.

Ja akurat mam poglądy lewicowe, zawsze starałem się stawać w obronie słabszych, stąd poglądy takie jak wyżej są dla mnie absolutnie niedopuszczalne. Mimo wszystko staram się nie używać określeń typu "faszole" czy "naziole" i bardzo ubolewam nad faktem, że obecna tzw. "lewica" afiszuje się głównie wulgarną obyczajówką, czy też obsesyjnym, skrajnym antyklerykalizymem (bez dostrzegania jakichkolwiek pozytywnych cech KK, których jest wszakże całkiem sporo).
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 4059
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

PiotrSn pisze: 24 mar 2023, 20:36 nie znam pana Mentzena:
Już przedstawiam, służę uprzejmie:
https://twitter.com/i/status/1639539021985480704
Norbert1991
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2016, 09:50
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 23 mar 2023, 21:01
Adam Klein pisze: 23 mar 2023, 19:57 A tutaj Mentzen? Szef Konfederacji? Ja nie mam nawet do niego jakich zarzutów, tylko chodzi mi o to, że to wyglada jak deklaracja polityczna.
A ja mam i to bardzo. Pewnie ktoś to usunie ale muszę.
***** konfe i wszystkich nazioli, ***** po stokroć.
I jarka i donka i wszystkich polityków. Po stokroć.
PiotrSn
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 151
Rejestracja: 15 sie 2022, 08:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 25 mar 2023, 20:52
PiotrSn pisze: 24 mar 2023, 20:36 nie znam pana Mentzena:
Już przedstawiam, służę uprzejmie:
https://twitter.com/i/status/1639729223383302145

...ale ja nie pytałem o pana Mentzena (bo go nie znam i specjalnie się nie interesuję), tylko o Twój wpis: O znaczenie słów, których używasz na tym forum...
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 4059
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Nie znasz, nie interesuje cię, ale zabierasz głos, nawet poświęcasz czas na wyszukanie kretyńskiego tłumaczenia. To jak już go odnalazłeś, może jeszcze się trochę przyłóż i właśnie jego spytaj o definicję faszyzmu,
Zerknąłem na przytoczonego tłita i takie coś tam w komentarzach:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Edyta.


btw od zawsze mówiłem, zakaz rozmów na forum o polityce, kościele i orientacjach seksualnych, ale widzę, że nie dociera.
róbta tak dalej.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2023, 19:15 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

żeby była pełna jasność, nie nie zgadzam się z ta wypowiedzą, nie nie popieram, dla mnie konta to żadni kolesie do dyskusji.
"autocenzura"
Ostatnio zmieniony 26 mar 2023, 19:25 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 4059
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

To rzygaj, co mnie to obchodzi.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

dla mnie EOT.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2023, 19:25 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 4059
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Nie wiem co to, te EOT, ale pragnę zauważyć, że to nie ja zaprosiłem na stronę biegową, szefa faszystowskiej partii, człowieka o skandalicznych i niebezpiecznych poglądach i nie ja założyłem ten temat i nie ja przywołałem tu Jana Pawła II, więc nie wiem czy dobrze kierujesz swoje zarzuty.
ODPOWIEDZ