INEOS 1:59 Challenge

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Co nie znaczy, że jak Kipchoge ruszy do biegu po ulicach Londynu to nie będziemy tego śledzić, prawda ? :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12424
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Za to bez zaangażowania będziemy śledzić Berlin z jego nołnejmami na czele.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Monza nie miało zabytków a śledziliśmy z zaangażowaniem ;) Podobnie by było z Berlinem szczególnie ,że owe nołnejmy były by te same czy to w Londynie czy w Berlinie ;) Chodzi o idealne warunki bo i tak wszyscy wpatrują się w każdy krok czy pracę ramion niż widok Big Bena z drona ;) To nie TdF ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

no ale po prostu czasy się zmieniły i teraz jest marketing, wcześniej go nie było. teraz jest i już zawsze będzie, proste.

co do "o Berlinie się mówi, a o Monzie nie". hue hue. o Berlinie się mówi w wąskim gronie kibiców, a o Monzie rozmawiają normalni ludzie. ot, różnica.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12424
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:no ale po prostu czasy się zmieniły i teraz jest marketing, wcześniej go nie było. teraz jest i już zawsze będzie, proste.
Poczytaj o potencjale big data. Na przykład u Harariego. W przyszłości taki marketing nie będzie miał znaczenia. Obecna reklama odejdzie do lamusa. Powstanie coś na kształt marketingu szeptanego, ale to nie ludzie będą ci szeptać do ucha tylko algorytmy. Samo określenie "szept do ucha" wydaje się anachronizmem w zestawieniu z przyszłymi możliwościami manipulacji.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

słuchałem sobie ostatnio znakomitego utworu Prince'a "1999" i tak se myślę, widziałeś teledysk?
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:no ale po prostu czasy się zmieniły i teraz jest marketing, wcześniej go nie było. teraz jest i już zawsze będzie, proste.

co do "o Berlinie się mówi, a o Monzie nie". hue hue. o Berlinie się mówi w wąskim gronie kibiców, a o Monzie rozmawiają normalni ludzie. ot, różnica.
"Normalni ludzie" nigdy nie słyszeli o sub2. Ale o maratonie w Berlinie paru "normalnych" juz słyszało. Nawet bylem juz parę razy pytany czy biegłem i czy wygrałem. :hahaha:
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

no to mamy inny krąg znajomych. moich nie obchodzą rekordy w maratonie. maraton w Berlinie jest znany o tyle, że "biegł tam szwagier i było pół miliona ludzi". a temat "gość biegł w super Najkach za światłem lasera, żeby pobiec maraton poniżej 2h" pobudza wyobraźnie nie-biegaczy.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4923
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Poczytaj o potencjale big data. Na przykład u Harariego. W przyszłości taki marketing nie będzie miał znaczenia. Obecna reklama odejdzie do lamusa. Powstanie coś na kształt marketingu szeptanego, ale to nie ludzie będą ci szeptać do ucha tylko algorytmy. Samo określenie "szept do ucha" wydaje się anachronizmem w zestawieniu z przyszłymi możliwościami manipulacji.
To juz nie "potencjal". Do tego dziala efektywnie nie tylko w biznesie (-> Interek), ale rowniez w polityce.
Gdyby nie big data, to nie byloby pewnie brexitu, ani Trumpa w Bialym Domu...
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Rolli pisze:
Qba Krause pisze:no ale po prostu czasy się zmieniły i teraz jest marketing, wcześniej go nie było. teraz jest i już zawsze będzie, proste.

co do "o Berlinie się mówi, a o Monzie nie". hue hue. o Berlinie się mówi w wąskim gronie kibiców, a o Monzie rozmawiają normalni ludzie. ot, różnica.
"Normalni ludzie" nigdy nie słyszeli o sub2. Ale o maratonie w Berlinie paru "normalnych" juz słyszało. Nawet bylem juz parę razy pytany czy biegłem i czy wygrałem. :hahaha:
Dokładnie;) Niestety o Monzie bardzo niewielu usłyszało i ten temat właściwie jakby nie istniał.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:no to mamy inny krąg znajomych. moich nie obchodzą rekordy w maratonie. maraton w Berlinie jest znany o tyle, że "biegł tam szwagier i było pół miliona ludzi". a temat "gość biegł w super Najkach za światłem lasera, żeby pobiec maraton poniżej 2h" pobudza wyobraźnie nie-biegaczy.
Nie pobudza, bzdura. 99,99% respondentów nie odróżnia wyniku w maratonie 1.59 od 2.59 a zapewne też od 3.59 - to wiedza tajemna. Znaczna ilość respondentów nie będzie miała nawet pojęcia ile to ten maraton ma dystansu. To dla większości ludzi zagadnienia, na temat których mają takie pojęcie, zainteresowanie i wiedzę jak w temacie zwiedzania zabytków Patankotu. Ja się interesuję maratonem, nawet wiem ile ma kilometrów ale bieganie w Monzie mnie średnio nie interesowało i miało wartość raczej symboliczną czy pewnej ciekawostki. Po prawdzie biorąc wyniki w pewną wartość bezwzględna to z Monzie jest słabszy niż z Berlinie, słabszy też niż z Londynu. A cyfra to tylko gołe liczby. Można też pobiec na stadionie za samochodem, w tunelu foliowym aerodynamicznym klimatyzowanym.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Nie wiem dlaczego, ale to było dla mnie bardziej interesujące i prawdopodobnie tak samo ważne w historii biegania:
https://www.youtube.com/watch?v=xOL8EqwbSYA
krzysfizjobiega
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 785
Rejestracja: 13 paź 2015, 21:00
Życiówka na 10k: 47:21
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sorki za off topic, ale nie mogłem się powstrzymać

https://biegoholizm.pl/pol-zartem/bedzi ... maratonie/
[url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=53810][color=#BF0000]BLOG[/color][/url]
[url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=53812][color=#4000BF]KOMENTARZE[/color][/url]
[url=https://run-log.com/profiles/profile/KaliGr/][color=#4000FF]run-log.com[/color][/url]
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Dla tych co myślą, że o Berlinie ludzie wiedzą a o Monzie prawie nikt nie słyszał, proponuje porównać sobie liczbę odsłon filmików na YouTube po wpisaniu haseł:
- Berlin Marathon 2018
- Sub 2 hours marathon
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Błędne założenie już na początku.

Należałoby wpisać Berlin Marathon bez konkretnej edycji wszak mówimy o rozpoznawalności projektu a nie konkretnej edycji z danego roku. Rozpoznawalność imprezy nie dotyczy rocznika ;) Ot szczegół wpływający na statystykę i bliższy rzeczywistej rozpoznawalności.

Nie pytamy się osoby - słyszałeś o Berlin Marathon 2018 lecz , słyszałeś o Berlin Marathon ?
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
ODPOWIEDZ