Poznań

haniulek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2010, 14:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czas Netto 3:37:06 :) .Bo Perz jest trudne do wypielenia,wszędzie go pełno :) ;) .Przeżycie Maratonu,tej atmosfery,pokonanie własnej słabości,bólu jest nie do opisania.Ludzie którzy stali i dopingowali do samego końca,muzyczka,która grała nam przez całą drogę i pogoda która można było sobie wymarzyć.Bardzo dziękuję za wsparcie wszystkim z BBL baz Was nie dałabym rady.Aldona dzięki za doprowadzenie mnie do mety :uuusmiech: ,i dziękuję trenerowi sama bym nie osiągnęła takiego wyniku :usmiech: .I wielkie gratulacje dla wszystkich którzy brali udział w tym biegu i dobiegli do mety jesteście WIELCY !!!! :hej: :uuusmiech:
P.S. Nie przychodzi nic łatwo,trzeba się namęczyć żeby do czegoś dojść,ale o to właśnie chodzi im trudniej tym bardziej się cieszysz z wyników jakie osiągasz :hejhej: :usmiech:
Ostatnio zmieniony 16 paź 2011, 19:29 przez haniulek, łącznie zmieniany 3 razy.
New Balance but biegowy
chepkok
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2011, 20:39
Życiówka na 10k: 47:46
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Haniu gratulacje! Kibicowalismy Ci na ostatnim kilometrze :)
haniulek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2010, 14:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ale wiedziałam że jesteście i to się liczy :) a ostatnie 2 km było decydujące i potrzebowałam wsparcia i było :) :)
haniulek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2010, 14:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A w ten sam dzień 16.10 mija 33 rocznica wyboru Papieża Polaka.Data nie do zapomnienia :) :hejhej:
snail75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2011, 12:47
Życiówka na 10k: 40:05
Życiówka w maratonie: 2:58:55

Nieprzeczytany post

Ja przyznaję się bez bicia, że z powodu przeziębienia i nieprzespanej nocy z środy na czwartek z powodu bolącego zęba w zasadzie zrezygnowałem ze startu. Dziś rano parę osób przekonało mnie żebym chociaż sobie lekkie rozbieganie zrobił i po pierwszej pętli zszedł. Na starcie spotkałem znajomych debiutantów i postanowiłem zostać ich osobistym pacemakerem. Z trzyosobowej grupy do mety na mniej więcej zamierzony czas pobiegła ze mną tylko jedna koleżanka, reszta niestety zamarudziła na 30km na punkcie żywieniowym i później nie miał ich kto motywować. Wszystkim generalnie zaleciłem pojawienie się na sobotnich zajęciach bo na pewno kilka elementów przydało by im się poćwiczyć.
Przeleciałem maraton tempem w granicach 6:07/km więc nie miałem kiedy się zmęczyć co spowodowało, że po drodze uskuteczniałem tańce przy zespołach, przybijałem piątki z kibicującymi dziećmi, czasem biegałem sobie tyłem obserwując moich podopiecznych. Nie zrobiłem życiówki, ale świetnie się bawiłem. Na robienie wyników w maratonie jeszcze przyjdzie pora, w tym roku udało się poprawić na 10km i w połówce więc sezon i tak bardzo udany.
Generalnie muszę powiedzieć, że tygodnie przygotowań nie poszły na marne bo mimo osłabienia pochorobowego czuję, że jest moc i tak lekko maratonu jeszcze nigdy mi się nie biegło. I tu słowa podziękowania dla naszego trenejro, który kolejny rok z rzędu tak profesjonalnie mnie przygotował. Teraz pozostaje się bać bo w przyszłym roku chcę biegać jeszcze szybciej, a to oznacza jeszcze więcej wylanego potu na treningach :oczko:
_________________
10km - 40:05
21,097 km - 1:24:56
42,195 km- 2:58:55
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Serdecznie gratuluję Wam wszystkim, którzy ukończyliście dzisiejszy maraton - bez względu na czas, wynik i inne parametry liczbowe.
Dla mnie fantastyczne było to, że wszyscy dobiegaliście z uśmiechem na twarzy. Super! :)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12511
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kochani,
wciąż czekam na Wasze relacje z maratonu. Jest mi to potrzebne do oceny aktualnej formy uczestników oraz do raportu jaki chcemy przedstawić sponsorom BBL. Jeśli poza pozytywnymi przeżyciami są również jakieś traumatyczne, typu ściany lub inne konstrukcje architektoniczne, to można pisać na pw. Te informacje będą dla mnie bardzo cenne, a dalsze z nich korzystanie - anonimowe i statystycznie bezpłciowe. Natomiast wnioski merytoryczne, płynące ze spowiedzi, posłużą już tylko nam, w rozmowach indywidualnych. Będę mógł albo doradzić albo zasugerować kontakt do osób z większym od mojego doświadczeniem, trenerskim, medycznym czy budowlanym...
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

wielkie gratulacje dla wszystkich maratończyków. Hania, osobiste gratulacje dla Ciebie, również za to, że połączyłaś datę maratonu z rocznicą wyboru papieża - dzięki :)

serce mi się rwało (i nogi) do Was ale ja dopiero za rok pobiegnę w Poznaniu...
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Keram
Wyga
Wyga
Posty: 103
Rejestracja: 01 kwie 2011, 12:25
Życiówka na 10k: 56:04
Życiówka w maratonie: 5:12

Nieprzeczytany post

Fajna impreza(szczególnie "przytulane" zdjęcie!);)

Mój czas to 3:19:22!Rewelacja bo w sumie zakontarktowane miałem jedno krażenie by nauczyć mojego kolegi równego wolnego biegania by ukończyc na dwóch a nie na czterech kończynach.

Acha zapomniałem dodać,że ten czas to na 28 km bo tam mieszka moja siostra więc poszedłem do Niej na smaczny obiad,przebrałem się a potem skrótem na metę i zdąrzyłem nagrać finisz dla rodziny kolegi jak kończy w okolicach 5 godzin ale nie słaniając się na nogach wiec jakiś sukces pedagogiczny jest:)

Gratuluję wyników..Opatrzność czuwała... nie umniejszając trenerskich dokonań ...oczywiście;)
Obrazek
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Keram, a my na Ciebie czekaliśmy i czekaliśmy, aż w końcu się poddaliśmy...
woodstock
Wyga
Wyga
Posty: 52
Rejestracja: 12 mar 2008, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Dziękuje wszystkim za pomoc i doping. Gratulacje dla wszystkich, którzy ukończyli maraton. W ciągu ostatnich ośmiu dni zrobiłem trzy życiówki: w poprzednią sobotę i niedzielę test Coopera i bieg na 10 km (plus rekordowe 5km z międzyczasu) no i wczoraj maraton. Po maratonie mam mały niedosyt, miał być wynik poniżej 4:00 godzin a było 04:09:53, życiówkę poprawiłem o ponad 3 minuty, ale od 35 km nie byłem w stanie biec i ukończyłem maraton przeplatając bieg z marszem.

Halinka dziękuję za towarzystwo na trasie :)
Wielkie dzięki dla osobistych pacemakerów na finiszu biegu Aldony i Roberta, na tych ostatnich kilkuset metrach wyprzedziliśmy chyba koło 100 osób i według Garmina biegliśmy grubo poniżej 5:00 min/km.
hporter
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 41
Rejestracja: 30 mar 2010, 19:43

Nieprzeczytany post

Dziękuje wszystkim za wsparcie. Kochani jesteście! Bardzo mi Wasza obecność pomogła.
Na mecie prawie umarłem ;-) Ostatecznie udało mi się skończyć z wynikiem 3:31:08 (netto 3:30:25). Serdeczne dzięki!
Halinka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2010, 17:34
Życiówka w maratonie: 4:03:43

Nieprzeczytany post

Na wstępie gratulacje dla wszystkich maratończyków i podziękowania dla niezastąpionych podawaczy i krzykaczy !

U mnie życiówka (poprawa o ponad 6 minut) i połamane 4h. Netto 3:56:56.
WIELKIE DZIĘKI Robert ! Nie wiem czy sama doczłapałabym do tych śmigających w oddali żółtych baloników...Od 27 km biłam się z myślami ( i nogami) i jakoś tak wyskoczyłeś nie wiadomo skąd :) Dzięki temu załapałam równe tempo i już nie odpuszczałam.

Nie jest mi niestety dane bywać często na sobotnich treningach ale yacoolowe wygibasy popełniam we własnym zakresie na leśnych ścieżkach. I się opłaciło :)

Mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem.
woodstock
Wyga
Wyga
Posty: 52
Rejestracja: 12 mar 2008, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Halinka pisze:WIELKIE DZIĘKI Robert ! Nie wiem czy sama doczłapałabym do tych śmigających w oddali żółtych baloników...Od 27 km biłam się z myślami ( i nogami) i jakoś tak wyskoczyłeś nie wiadomo skąd :) Dzięki temu załapałam równe tempo i już nie odpuszczałam.
A ja miałem wrażenie, że nie pomagam, a raczej przeszkadzam :) doczepiłem się do Ciebie w momencie kiedy mnie wyprzedzałaś :) Muszę się lepiej przyłożyć do treningu, potraktować poważniej i z większym zaangażowaniem Yacoolowe wygibasy :taktak: i następnym razem, jeżeli będzie tak okazja, postaram się dotrzeć z Tobą do mety :) Wczoraj dodatkowo przeszkodził mi nasilający się ból stawu biodrowego i odpuściłem na 35km.
Chociaż jeżeli zaczniesz realizować plan treningowy, a skończysz z "radosnym bieganiem" to mogę mieć problem :) jeszcze raz gratulacje!
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mi osobiscie spodobało sie podejscie Michala (Snail75) - pobiegł jako peacemaker :DD - szacuneczek!

...jakby ktos sam tego nie wyłapał to wrzucam
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... code=28839
ODPOWIEDZ