Kupię "Bieganie metodą Danielsa" 3 wydanie

obscik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2019, 10:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,
tak jak w temacie, interesuje mnie tylko najnowsze wydanie. Przejrzałem internety i wszędzie puściutko. Wydawnictwo "Inne spacery" nawet nie raczyło odpowiedzieć na moje zapytanie dot. ewentualnego dodruku :D

Ewentualnie, jeśli nikt nie będzie miał, zastanawiam się nad wersją angielską. Używam go na co dzień w pracy w mowie i piśmie, ale poza jakimiś podstawowymi pojęciami sportowymi, nie znam za bardzo słownictwa biegowego. Czy będzie to duży problem? Czytałem już książki fabularne po angielsku bez większych problemów. Sorry jeśli to offtop.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Przemkurius
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3427
Rejestracja: 07 lip 2019, 18:26
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

obscik pisze:Witam,
tak jak w temacie, interesuje mnie tylko najnowsze wydanie. Przejrzałem internety i wszędzie puściutko. Wydawnictwo "Inne spacery" nawet nie raczyło odpowiedzieć na moje zapytanie dot. ewentualnego dodruku :D

Ewentualnie, jeśli nikt nie będzie miał, zastanawiam się nad wersją angielską. Używam go na co dzień w pracy w mowie i piśmie, ale poza jakimiś podstawowymi pojęciami sportowymi, nie znam za bardzo słownictwa biegowego. Czy będzie to duży problem? Czytałem już książki fabularne po angielsku bez większych problemów. Sorry jeśli to offtop.

Ja ostatnio dzwoniłem do la botiga, bo tez nigdzie nie było. Nagle sie okazało, że jednak dwie czy trzy sztuki ogarnęli w fajnej cenie. Jeśli z bartkiem olszewskim jest trzecie wydanie, to takie udało mi się złapać
viewtopic.php?f=27&t=60705 BLOG
viewtopic.php?f=28&t=60706 KOMENTSY

800m: 2:11.97 - 06.2022
1000m: 2:49.94 - 06.2022
1609m: 5:03.80 - 06.2022
3000m: 10:23.18 - 12.2020
5km: 17:39 - 09.2022
obscik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2019, 10:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki, zadzwoniłem i, mimo że na stronie brak, znalazła się ostatnia sztuka :D
pydych
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 07 sie 2018, 12:44
Życiówka na 10k: 0:46:30

Nieprzeczytany post

Ja tylko dodam, że wersja angielska nie jest pisana trudnym językiem i przyjemnie się ją czyta.
Czytając w oryginale unika się zamieszania związanego z błędnym tłumaczeniem na polski pewnych określeń (niektóre były już omawiane tutaj na forum w innych wątkach).

Piotr.
ODPOWIEDZ