Teraz jest Śr, 23 października 2019, 04:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Spalacze tłuszczu.
Nowy postNapisane: Śr, 11 grudnia 2013, 14:56 
Wyga
Wyga

natny napisał(a):
bosman78 napisał(a):
Niestety Ci, którzy faktycznie mają coś ciekawego i wartościowego do powiedzenia z reguły nie udzielają się na forach bo nie mają takiej potrzeby

prowadziłeś może statystyki? Ankietę? Czy skąd takie wnioski?

do tego można dodać jeszcze z 20 innych grup. Np. "ci, którzy spróbowali, nie pomogło, ale nie chcą być jedynymi loser'ami, więc wkręcają innych"
jeśli ktoś ma negatywną opinię, to zwykle tłumaczy dlaczego.

Osobiście nigdy nie używałem tego i jestem przeciwny. Widziałem dużo, słyszałem dużo, ch#ja pomogło.

Zgadza się dlatego w interencie nie znajdziesz rzetelnych opinii... inaczej nie jesteś w stanie stwierdzić, które opinia jest rzetela i prawdziwa zarówno za jak i przeciw

5km-24.22 10km-49,49 "1/2"-02:02:8
"Per aspera ad astra"

Nowy postNapisane: Śr, 11 grudnia 2013, 17:18 
Dyskutant
Dyskutant

Master2D napisał(a):
plastyczny - Ja nikogo do niczego nie namawiam. Wiem, że mi to pomogło. Tobie ani innym nie musi. Natomiast kwestia działania owych specyfików nie jest taka prosta jak by sie wydawało.
A co do czasu - W tym roku i pod koniec ubiegłego.

Co do działania wymienionych przez kolegę środków zawsze dobrze powęszyć na Google - nazwa środka + clinical studies/trials i wszystko wiadomo. :)

kowalus napisał(a):
Maniacy spalania tłuszczu ogarnijcie się...

"Spalacz" może być stosowany nie tylko do walki z tłuszczem, czasami to się kończy w ten sposób - http://www.nutraingredients.com/Regulat ... thon-death
Wszystko zależy od tego ile dana osoba jest w stanie poświęcić dla osiągnięcia celu.

Nowy postNapisane: Cz, 12 grudnia 2013, 09:13 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

kowalus napisał(a):
Maniacy spalania tłuszczu ogarnijcie się. W tym jest tyle chemii, że gdy skończycie 40 lat to osierocicie własne dzieci z przyczyn onkologicznych!!!
Proponuję kubełek zimnej wody na głowę lub lekturę jakieś książki o zdrowiu i biochemii żywności nim weźmie się coś takiego do ust.

Podkręcajcie metabolizm tylko i wyłącznie naturalnie (np przyprawy korzenne, rozgrzewające).

Ale kluczem jest Żywność + Aktywność fizyczna.
Polecam np akademiawitalnosci.pl

Prorocze słowa! Ludzie nawet sobie nie zdają sprawy co siedzi w tych wszystkich spalaczach. Jest mnóstwo doniesień z całego świata o poważnych toksycznych zatruciach takimi środkami. Nieświadome i zdesperowane dziewczyny łykają tą chemię i uszkadzają sobie wątrobę , nerki i trzustkę , często też doprowadza to do bezpłodności. Ludzie opamiętajcie się! Ale co się dziwić, przecież jak już wszystkim wiadomo dziewczyny połkną tasiemca tylko po to , by stracić zbyteczną fałdę tłuszczu.
W tym szaleństwie zapominają o najważniejszym tj. ograniczeniu spożycia cukrów prostych i aktywności fizycznej. Jeżeli chcecie wspomóc proces spalania tkanki tłuszczowej to korzystajcie z dobrodziejstw natury, będzie tanio , bezpiecznie oraz skutecznie.
Alternatywą dla chemii są różnego rodzaju naturalne przyprawy które podnoszą naturalny metabolizm i termogenezę.
Znakomicie sprawdza się Coleus Forskholi. Z powodzeniem stosują go fitnesski. Tanie to jak barszcz (kupiłem tego 0,5kg w cenie 80gr/kg i wystarczy mi na kilka lat).
Dokładny opis i dawkowanie jest opisane w moim temacie o ziółkach.

Troszeczkę się znam na sporcie i jestem praktykiem. Wszystkie moje rady opieram na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale przyznaję, że nie jestem nieomylny, gdyż człowiek uczy się całe życie i ma prawo zmienić swoje poglądy, przekonania.

Nowy postNapisane: Cz, 12 grudnia 2013, 10:10 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

apaczo a jak się do tego ma nasza pokrzywa???

Nowy postNapisane: Cz, 12 grudnia 2013, 11:54 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

kfadam napisał(a):
apaczo a jak się do tego ma nasza pokrzywa???

Dwie zupełnie inne sprawy, inne działanie , jedynie nazewnictwo potoczne jest podobne . Indyjska wytapia tłuszcz i utrzymuje stałą ciepłotę ciała. Jest zaliczana do grupy lekkich stymulantów, bez ubocznych skutków chemicznych zamienników. Fajne efekty daje w okresie zimowym, gdyz przez podniesienie termogenezy, nie doskwierają nam zimowe temperatury. Latem lepiej nie brać, bo cieknie z nas z z dziurawego bukłaka.
Coleus biorę zazwyczaj w kilku dzielonych cyklach od połowy stycznia do kwietnia w celu pozbycia się nadmiernego balastu (tłuszczu) Po zimie mam go około 16% a dzięki Coleus dochodzę do 11-12% bo tyle u faceta jest optymalnie. Oczywiście ważne żeby w tym okresie przyciąć lekko kalorie.

Troszeczkę się znam na sporcie i jestem praktykiem. Wszystkie moje rady opieram na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale przyznaję, że nie jestem nieomylny, gdyż człowiek uczy się całe życie i ma prawo zmienić swoje poglądy, przekonania.

Nowy postNapisane: Cz, 12 grudnia 2013, 12:42 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

apaczo a jak i w jakiej postaci to dawkować?? W październiku pisałeś że przećwiczysz ziółko ale o dawkowaniu i efektach nie pisałeś (chyba że mi coś umkneło)

Nowy postNapisane: Cz, 12 grudnia 2013, 13:21 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

kfadam napisał(a):
apaczo a jak i w jakiej postaci to dawkować?? W październiku pisałeś że przećwiczysz ziółko ale o dawkowaniu i efektach nie pisałeś (chyba że mi coś umkneło)

W postaci ekstraktu. Testowałem i jak będzie chwila czasu to opisze to wszystko w moim temacie o ziołach tu na forum.

Nowy postNapisane: Śr, 18 grudnia 2013, 16:44 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Dlaczego pytacie co wziąć,ile i kiedy?
Nie lepiej zdrowo się odżywiać na lekkim ujemnym bilansie,do tego dużo ruchu a waga sama leci.
Przez 2 lata schudłem 30kg,nawet przez półtora,bo od kwienia mam tą samą wagę,spada %tłuszczu na rzecz
mięśni.
Oczywiście sporo się ruszam.Właśnie wczoraj przekroczyłem 4000km w tym roku i żaden spalacz
nie spaliłby choćby połowy kalorii tych co wybiegałem. :usmiech:

Nowy postNapisane: Pn, 23 grudnia 2013, 21:37 
Wyga
Wyga

Na spalanie tłuszczu najlepiej akarboza.

Dostaniecie takiej biegunki, że na długo wybijecie sobie z głowy głupoty w postaci cudownych tabletek na chudnięcie.

Jedyna metoda:
Jeść mniej, więcej się ruszać.

Nowy postNapisane: Wt, 24 grudnia 2013, 20:14 
Dyskutant
Dyskutant

Koledzy chyba pomylili tematy...
Przydałby się nowy wątek z korespondującym tytułem do zawartości, bo pojechaliście po bandzie. :bum:

Nowy postNapisane: Cz, 26 grudnia 2013, 21:07 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Kawa ma podobno właściwości przyspieszające spalanie tłuszczu, ale nie można jej łączyć z cukrem i mlekiem, a z innymi składnikami poprawiającymi spalanie jak odrobina chili, imbiru lub cynamonu.

Warto też dodać, że nie ma uniwersalnego składnika dla wszystkich dla jednych może to być kawa, dla innych czerwona herbata a dla innych jeszcze coś innego - dieta to coś bardzo indywidualnego i dopasowanego do danego organizmu.

(Tylko taką kawę to najlepiej po porannym bieganiu lub odpowiednio wcześniej przed (1-1,5h).)

Przy okazji witam wszystkich forumowiczów, dziś dołączyłem do waszej społeczności.

Nowy postNapisane: Cz, 26 grudnia 2013, 22:34 
Wyga
Wyga

Kawa niestety ma to do siebie, że odwadnia.

Nowy postNapisane: Wt, 7 stycznia 2014, 15:27 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

kfadam napisał(a):

Obiecałem, to opisałem
viewtopic.php?f=20&t=29468&p=642405#p642405

Teraz na ruszt wrzuciłem Dendrobium 20:1, co teoretycznie też ładnie pali tłuszcz i dodatkowo daje kopa energetycznego. Sprawdzę to powiem jak jest.

Nowy postNapisane: Wt, 7 stycznia 2014, 16:25 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Ludzie dajcie spokój ze spalaczami tłuszczy bo to fikcja no może jeszcze ECA działa lecz nie polecam bo można zejść. Kilka lat temu na siłowni używałem i 5kg tłuszczu zeszło w 5 dni treningowe ale serducho chce wyskoczyć. Produkty te są słabo dostępne ale domowym sposobem to to samo co napój energetyczny z efedryną i dużą porcją coffeiny i oczywiście aspirynka no chyba że ktoś pamięta taki syropek dla dzieci na kaszel Tusipect hihihi pół butelki i Efekt murowany ale jak się zaczęło dbać o serce to lepiej nie brać bo może być zgon. Reszta spalaczy tłuszczu można wyrzucić do śmieci bo jakby działały to by tego nie reklamowali bo by nie mieli dla kogo HEHEHEHE.
Nie jedz węglowodanów przez kilka dni a białko i tłuszcze a efekt będzie lepszy!!!

Nowy postNapisane: Cz, 27 czerwca 2019, 16:36 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Cześć i czołem! Może ktoś korzystał z Modify Reduktor? bo jestem żywo zainteresowany tym produktem ;D Podoba mi się jego naturalny skład, chciałbym go kupić, ale wole zapytać się was co o nim sądziecie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]