Aleksander Duda: To są wyjątki, jeśli zawodnik potrafi dobrze obsługiwać social media

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1739
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Aleksander Duda tworzy materiały wideo pokazujące jednych z najlepszych biegaczy na świecie. Przeszedł drogę od pasjonata piszącego na forum bieganie.pl o zagranicznych biegach (znany jako @Ricardo ), do twórcy, który współpracuje z managerami wspierającymi rozwój najlepszych, afrykańskich biegaczy. Jakimi drogami dotarł do Afryki i na najważniejsze europejskie biegi, czy znajomość języka amharskiego przydaje się mu w pracy i czy afrykańscy biegacze rozumieją znaczenie social mediów. Między innymi o tym porozmawialiśmy przy okazji maratonu w Walencji.
https://bieganie.pl/sport/ciekawostki/a ... ial-media/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3904
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Niezmiennie trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12446
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jest potencjał na własną agencję menedżerską i pójście własną drogą, za którą inni będą podążać. Wytyczanie trendów to najambitniejszy projekt i sposób na życie. Myślę, że wystarczy po prostu wyrwać się stąd i od razu pojawiają się możliwości rozwoju. Powodzenia.
dziki_rysio_997
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 715
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Nieprzeczytany post

To mi się podoba! I takich ludzi szanuję.
Bardzo nieoczywista droga ale dzięki konsekwentnej pracy, odważnym decyzjom i świadomości tego, co się chce osiągnąć, pasja zmienia się w sposób na życie/karierę.
Duże brawa i trzymam kciuki za dalszy rozwój!
10k: 35:42
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki wszystkim za pozytywne komentarze.
yacool pisze: 21 gru 2023, 08:13 Jest potencjał na własną agencję menedżerską i pójście własną drogą, za którą inni będą podążać. Wytyczanie trendów to najambitniejszy projekt i sposób na życie. Myślę, że wystarczy po prostu wyrwać się stąd i od razu pojawiają się możliwości rozwoju. Powodzenia.
Dalej nie jestem za bardzo przekonany do "menadżerowania", bo z rozmów się przekonałem właśnie, że to jest jednak styl życia, w którym trudno oderwać się od tej pracy.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12446
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Minusem współpracy z czarnymi jest ich słabe zaangażowanie, brak długofalowego myślenia i znikoma lojalność.
W opcji masz rozwożenie pizzy albo inne ciekawe zajęcia w PL, które pozwalają oderwać się od pracy.
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 26 gru 2023, 07:46 Minusem współpracy z czarnymi jest ich słabe zaangażowanie, brak długofalowego myślenia i znikoma lojalność.
W opcji masz rozwożenie pizzy albo inne ciekawe zajęcia w PL, które pozwalają oderwać się od pracy.
Myślę, że to nie są jedyne opcje. Na razie próbuję medialnie i zobaczę jak bardzo mogę to rozwinąć
ODPOWIEDZ