Organizatorzy MP w Oleśnie: Chcemy odczarować biegi przełajowe

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Już 26 listopada czekają nas wielkie emocje podczas 94. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych, które w tym roku zorganizuje Olesno. W tym samym miejscu w 2020 r. odbyły się mistrzostwa Polski w maratonie, które wygrali Aleksandra Lisowska i Kamil Jastrzębski. Zapytaliśmy organizatora tegorocznego czempionatu o rolę biegów przełajowych w przygotowaniach do sezonu, różnice w podejściu do crossów w Polsce i na Zachodzie oraz o to, czym będzie się wyróżniała tegoroczna impreza.
https://bieganie.pl/sport/organizatorzy ... rzelajowe/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Piotr-Fit
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 869
Rejestracja: 27 mar 2013, 23:14
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:00:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ciekawie mówi, dzięki za wywiad Redakcjo :)
ku chwale biegania :)
Blog: https://piotrstanek.pl/
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 520
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja powiem tak. Oglądam od rana i no kurde mega wreszcie się to dobrze ogląda. Przyjemnie słucha. Tak to powinno wyglądać
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Relacja z 94. Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych – Olesno 2022
https://bieganie.pl/sport/relacja-z-94- ... esno-2022/
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

gokish pisze: 26 lis 2022, 13:11 Ja powiem tak. Oglądam od rana i no kurde mega wreszcie się to dobrze ogląda. Przyjemnie słucha. Tak to powinno wyglądać
Ja nie ogladałem rano, ale teraz na szybko przeleciałęm fragmenty, rzeczywiście bardzo fajnie, Henio i Giża się fajnie sprawdzali (Łukasz oczywiście też).
Mam nadzieję, że tak to będzie w przyszłości też wyglądało.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 27 lis 2022, 23:17
gokish pisze: 26 lis 2022, 13:11 Ja powiem tak. Oglądam od rana i no kurde mega wreszcie się to dobrze ogląda. Przyjemnie słucha. Tak to powinno wyglądać
Ja nie ogladałem rano, ale teraz na szybko przeleciałęm fragmenty, rzeczywiście bardzo fajnie, Henio i Giża się fajnie sprawdzali (Łukasz oczywiście też).
Mam nadzieję, że tak to będzie w przyszłości też wyglądało.
ja mam nadzieję, że dodadzą informacje graficzne jak w transmisjach z innych imprez - tzn np nazwiska zawodników i czasy na poszczególnych pętlach
Awatar użytkownika
Jelon
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 07 sty 2008, 21:44
Życiówka na 10k: 39.49 (chodem:)
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Z tego, co się dowiedziałem, Olesno będzie ubiegało się o organizację również przyszłorocznych MP w biegach przełajowych.
Do transmisji myślę, że dobrze było by dołączyć informacje graficzne i międzyczasy, powinno być to do zrobienia.

gasper pisze: 28 lis 2022, 10:44
Adam Klein pisze: 27 lis 2022, 23:17
gokish pisze: 26 lis 2022, 13:11 Ja powiem tak. Oglądam od rana i no kurde mega wreszcie się to dobrze ogląda. Przyjemnie słucha. Tak to powinno wyglądać
Ja nie ogladałem rano, ale teraz na szybko przeleciałęm fragmenty, rzeczywiście bardzo fajnie, Henio i Giża się fajnie sprawdzali (Łukasz oczywiście też).
Mam nadzieję, że tak to będzie w przyszłości też wyglądało.
ja mam nadzieję, że dodadzą informacje graficzne jak w transmisjach z innych imprez - tzn np nazwiska zawodników i czasy na poszczególnych pętlach
Keep walking...

Więcej o mnie: http://jelon.blog

To give anything less than your best is to sacrifice the gift. Steve Prefontaine
ODPOWIEDZ