Coros Pace 2 - test zegarka

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

COROS ma szeroki wybór zegarków, począwszy od tych przeznaczonych dla biegaczy szukających swojego pierwszego zegarka GPS, zegarka multisportowego, ale również zegarków klasy premium, czy do biegów ultra. My mieliśmy okazję testować model Coros Pace 2, czyli model, w którym Eliud Kipchoge pobił fantastyczny rekord świata w maratonie, biegnąc 2:01.09 w Berlinie. Sprawdzimy dla Was czy faktycznie model Coros Pace 2 jest rekordowy?
https://bieganie.pl/sprzet/coros-pace-2 ... ek-swiata/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1590
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

To "Truck Run" to chyba do biegu przed/za/z ciężarówką jest. A Track Run mam (i używam) w swoim zegarku z 2019 r.

Kogo? Czego? Corosa - apostrof jest zbędny. Znacznie więcej reklamy niż prawdziwej recenzji (jak zwykle).

A te 64 MB to już prawdziwy szok! ;-)
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
Awatar użytkownika
Deter
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1018
Rejestracja: 25 wrz 2017, 17:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Coros wydał już Pod 2 - warto wspomnieć. Kolejna rzecz. Skoro 3 listopada wyszły 2 nowe zegarki, to byłoby świetnie gdyby to właśnie o nich była recenzja.

PS
Coros szykuje jeszcze w tym roku dużą aktualizację, która obejmuje między innymi możliwość tworzenia kursów bezpośrednio z aplikacji.
qlOvOlp
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:53
Życiówka na 10k: 1
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak działa GPS w tym zegarku podczas biegania w lesie? Czy tempo jest w miarę poprawne i wariuje?
ODPOWIEDZ