W RYTMIE BIEGANIA | odcinek premierowy

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Skomentuj podcast "W RYTMIE BIEGANIA | odcinek premierowy" https://bieganie.pl/audio/w-rytmie-bieg ... remierowy/
New Balance but biegowy
Jarek Jagieła
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: 26 kwie 2012, 10:55
Życiówka na 10k: 35:26
Życiówka w maratonie: 2:52:46

Nieprzeczytany post

No cóż... Sama formuła na plus.
Ciśnie mi się jednak jedno słowo na usta opisujące pierwszy odcinek. Chaos.
Dygresje do dygresji. ( Karaś?!).
"Wielbłąd", bo pierwszy złoty medal olimpijski dla Polski zdobyła Halina Konopacka w Amsterdamie.
I dopiero na sam koniec, w kontekście sport to zdrowie parę zdań spełniających rolę edukacyjną.
Oczywiście kibicuję w dalszym rozwoju i czekam na kolejne odcinki.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Tak, chaos, ale to rozumiem efekt pierwszego odcinka.
Bardzo dobre pytanie do Adama o to, czy nie chciałby, żeby bieganie nie było częścią "lekkiej atletyki".
Natomiast Adam nie odpowiedział na to niestety i skupił się na sensie porównywania się z zawodnikami z innych konkurencji lekkoatletycznych, podczas kiedy pytanie było o sens łączenia biegania i np. rzutu młotem w jednej dyscyplinie.
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jarek Jagieła pisze: 30 cze 2022, 08:29 No cóż... Sama formuła na plus.
Ciśnie mi się jednak jedno słowo na usta opisujące pierwszy odcinek. Chaos.
Dygresje do dygresji. ( Karaś?!).
"Wielbłąd", bo pierwszy złoty medal olimpijski dla Polski zdobyła Halina Konopacka w Amsterdamie.
I dopiero na sam koniec, w kontekście sport to zdrowie parę zdań spełniających rolę edukacyjną.
Oczywiście kibicuję w dalszym rozwoju i czekam na kolejne odcinki.
Hej, dzięki za opinię. To bardzo pomocne w nowym składzie.
Z medalem to naturalnie skrót myślowy, bo chodziło mi o pierwszy złoty męski.
Dziękuję za kciuki i proszę o ocenę (również surową) kolejnych odcinków.
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 01 lip 2022, 09:56 Tak, chaos, ale to rozumiem efekt pierwszego odcinka.
Bardzo dobre pytanie do Adama o to, czy nie chciałby, żeby bieganie nie było częścią "lekkiej atletyki".
Natomiast Adam nie odpowiedział na to niestety i skupił się na sensie porównywania się z zawodnikami z innych konkurencji lekkoatletycznych, podczas kiedy pytanie było o sens łączenia biegania i np. rzutu młotem w jednej dyscyplinie.
Zawsze zastanawiała mnie ta kwestia, ale dyplomacja zawodników jest zrozumiała...
hansel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 361
Rejestracja: 18 wrz 2014, 15:10
Życiówka na 10k: 39
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kszczot już nie jest zawodnikiem, fajnie jakby pozwolił sobie na więcej, odpowiadał jak polityk mam wrażenie.
Ja sam i podobnie większość interesujacych się lekką czuję , że rzut młotem i bieganie na 800m to zupełnie inna bajka, zupełnie inna konkurencyjność, zupełnie inne poświęcenia i wogóle.
Więc na pewno Kszczot też tak myśli ale boi żeby przypadkiem nie powiedzieć czegoś kontrowersyjnego.

Na plus fajnie że jest wideo a nie sam dźwięk, zupełnie inny odbiór niż zwykłych podcastów.
A tak wogóle to fajnie jakbyś ściągnął Czapiewskiego, to jest fajny gawędziarz, błyskotliwy rozmówca.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Co do Czapiego pełna zgoda.
Co do biegania i „lekkiej”.
Nie trzeba przecież nikogo krytykować.
Ale Świat się zmienia i sens jest łączyć konkurencje w grupy gdzie są jakieś cechy wspólne.
Dlatego bieganie jako dyscyplina bardzo by zyskało gdyby odbywały się Mistrzostwa Świata w bieganiu, gdzie poza większością biegowych konkurencji stadionowych byłyby biegi górskie, jakieś ultra, może po schodach.
JFP
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 375
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Napiszę coś bardziej "kontrowersyjnego" - otóż Kszczot nigdy nie był bohaterem z mojej bajki! Dzięki tej rozmowie zaś sporo zyskał w moich oczach.
Trzymam kciuki za powodzenie tego cyklu :taktak:
Jarek Jagieła
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: 26 kwie 2012, 10:55
Życiówka na 10k: 35:26
Życiówka w maratonie: 2:52:46

Nieprzeczytany post

Ponieważ pod nowym odcinkiem nie znalazłem odnośnika do komentarzy, pozwolę sobie parę słów o rozmowie z Mezo.
Szczerość Jacka, profesjonalizm Macieja i ....
Mam wrażenie, że materiały, które przygotowuje sobie Adam, zabijają w Nim naturalność. W pełni rozumiem, że ciągle jest początkującym, w porównaniu z obyciem medialnym w/w dwójki, ale jeśli miałbym coś doradzać, to proponuję w takim towarzystwie pozwolić, by rozmowa "płynęła" sama, nawet kosztem wykroczenia poza założone ramy. Jako przykład niech posłuży końcówka, gdy Mezo pyta jak Adam wyobraża sobie swój maraton....
P. S. Dzięki Adamowi i Lewemu zaczęła się moja fascynacja 800m. Mając 43 lata pokochałem kolce:)
hansel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 361
Rejestracja: 18 wrz 2014, 15:10
Życiówka na 10k: 39
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zgadzam się z przedmówcą. Końcówka była rewelacyjna i parę razy się zaśmiałem. Mezo to fajny rozmówca, ciekawie mówi, Kurzajewski to zupełnie inna bajka, ale też mi się spodobał i fajnie się go słucha.
Adamowi przydałoby się więcej luzu i ogólnie dystansu do siebie, ale nie jest źle i myślę że będzie coraz lepiej.
ODPOWIEDZ