Skomentuj artykuł "Najlepsza marka butów do biegania 2021 – ankieta"

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

O tym jak ważnym elementem wyposażenia biegacza są buty, czytelników Bieganie.pl nie trzeba przekonywać. Ale to właśnie ich producenci przekonują nas o wyższości swoich wyrobów nad innymi. Jaka jest rzeczywistość? Która marka najlepiej trafiła w Wasze preferencje w 2021 roku? Zagłosujmy i przekonajmy się!

Skomentuj artykuł "Najlepsza marka butów do biegania 2021 – ankieta" https://bieganie.pl/sprzet/najlepsze-bu ... anie-2021/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Pan Rysio
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 17 gru 2007, 17:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ta ankieta, to jest test na popularność. Z "najlepszością" nie ma nic wspólnego. O gradacji lepsze/gorsze można mówić wtedy, gdy ankieterzy mają możliwość sprawdzenia butów wszystkich marek w danym segmencie i wybrania tych najlepszych. Dlatego wolę zestawienia robione przez zawodowych testerów. Gdy tłum bierze się do głosowania, to nagle okazuje się, że Duda to najlepszy Prezydent, Morawiecki - Premier, Ziobro - Minister Sprawiedliwości, a Kaczyński - Prezes ;)
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13295
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

A ja tam nie mam problemow i zagłosowałem.
Znam duzo butów ale biegam ostatnio tylko w jednej marca. :ojoj:
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4669
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Mam pytanie do redakcji.
Dla czego artykuł/ankieta na temat najlepszej marki butów do biegania jest ze zdjęciem butów marki New Balance?
Sugerujecie odpowiedź?
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Chciałem zagłosować...ale po pierwsze niektóre marki są lepsze na asfalcie a inne na trail a po drugie to prawda,że najlepiej by było mieć możliwość przetestować kilka marek z danego segmentu.
Generalnie nie widzę najlepszej marki bo z tych co testowałem ma elementy do poprawy lub niepotrzebnie zmienia to co było dobre w bucie.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
przemekEm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 855
Rejestracja: 04 wrz 2019, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Pan Rysio pisze: 29 gru 2021, 17:22 Ta ankieta, to jest test na popularność. Z "najlepszością" nie ma nic wspólnego.
Ale to właśnie jest pojęcie marki. Ankieta nie jest zatytuowana: "która firma robi najlepsze buty", tylko którą marką się kierowałem.

Wiadomo że najlepsza marka != najlepsze buty(chociaż może się tak zdarzyć), tylko największa rozpoznawalność oraz skłonność do zakupu.
Awatar użytkownika
Jarlaxle
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 23 kwie 2008, 22:44
Życiówka na 10k: 32:26
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siedlak1975 pisze: 29 gru 2021, 20:26 Mam pytanie do redakcji.
Dla czego artykuł/ankieta na temat najlepszej marki butów do biegania jest ze zdjęciem butów marki New Balance?
Sugerujecie odpowiedź?
Sugerowali przez ostatni rok, teraz tylko sprawdzają czy nakład przyniósł rezultaty. Trzeba zaplanować budżety na 2022.
10km- 32:26
21.097km- 1:12:03
Awatar użytkownika
Pan Rysio
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 17 gru 2007, 17:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

przemekEm pisze: 30 gru 2021, 09:26
Pan Rysio pisze: 29 gru 2021, 17:22 Ta ankieta, to jest test na popularność. Z "najlepszością" nie ma nic wspólnego.
Ale to właśnie jest pojęcie marki. Ankieta nie jest zatytuowana: "która firma robi najlepsze buty", tylko którą marką się kierowałem.

Wiadomo że najlepsza marka != najlepsze buty(chociaż może się tak zdarzyć), tylko największa rozpoznawalność oraz skłonność do zakupu.
Nie mam problemu z tym konkursem, sam wziąłem w nim udział. Mam jedynie kłopot językowy. Najlepszy, to jednak zupełnie co innego niż najbardziej popularny. Pamiętam jak w latach 90' ych, na polskich drogach królowały Polonezy i Daewoo. To nie były najlepsze auta tamtych czasów. Cena, dostępność, koszty napraw, to wszystko czyniło cuda.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Siedlak1975 pisze: 29 gru 2021, 20:26 Mam pytanie do redakcji.
Dla czego artykuł/ankieta na temat najlepszej marki butów do biegania jest ze zdjęciem butów marki New Balance?
Sugerujecie odpowiedź?
Dziękujemy za Twoją uwagę.
Zdjęciem raczej nie da się zasugerować nikomu odpowiedzi.
Tu również konkretna marka nie jest jakoś szczególnie eksponowana, bo widać głównie podeszwę.

Takie ankiety to z naszego punktu widzenia forma zabawy i w taki sposób powinniśmy interpretować jej charakter oraz wyniki.
Awatar użytkownika
Deter
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1018
Rejestracja: 25 wrz 2017, 17:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Droga Redakcjo...
Jak idę do piekarni po chleb, to nie mówię "poproszę 3 bułki" ale Pani powinna to zinterpretować jako "chleb".
Ankieta miałaby tytuł "ulubiona marka" i byłoby elegancko
Awatar użytkownika
Andrzej_Witek
Wyga
Wyga
Posty: 131
Rejestracja: 27 lis 2015, 08:06
Życiówka na 10k: 31:35
Życiówka w maratonie: 2:23:32
Lokalizacja: Wrocław / Szklarska Poręba
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Przecież w takiej ankiecie chodzi tylko o zabawę, jeżeli ktoś szuka rzetelnych analiz, to nie będzie tego robił na podstawie jednopytaniowej ankiety o markę.

Przestańmy dziadować jak zrzędy. :)

Sam biegam na kontrakcie Dynafita, a zagłosowałem na Sauconego, ponieważ obiektywie przez ostatnich 11 lat mojego życia to ta marka przyniosła dla mnie największą zmianę jakościową.

Kilka lat pracowałem w handlu, Asicsy miały wtedy gorszy moment, zawsze w magazynie ustawialiśmy kartony na samym końcu, bo i tak nikt po nie nie chodził. :)
Kilka dni temu chciałem kupić model metaspeed Sky na testy i but jest w zasadzie niedostępny, wszystko sprzedane. :)

Dla mnie ankieta jest spoko.
M: 2:23:32
HM: 1:08:57

ASICS Trail Team
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4669
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Andrzej_Witek pisze: 31 gru 2021, 07:24 Przecież w takiej ankiecie chodzi tylko o zabawę, jeżeli ktoś szuka rzetelnych analiz, to nie będzie tego robił na podstawie jednopytaniowej ankiety o markę.

Przestańmy dziadować jak zrzędy. :)

Sam biegam na kontrakcie Dynafita, a zagłosowałem na Sauconego, ponieważ obiektywie przez ostatnich 11 lat mojego życia to ta marka przyniosła dla mnie największą zmianę jakościową.

Kilka lat pracowałem w handlu, Asicsy miały wtedy gorszy moment, zawsze w magazynie ustawialiśmy kartony na samym końcu, bo i tak nikt po nie nie chodził. :)
Kilka dni temu chciałem kupić model metaspeed Sky na testy i but jest w zasadzie niedostępny, wszystko sprzedane. :)

Dla mnie ankieta jest spoko.
Witek, ankieta jest spoko ale według mnie jak to już Deter napisał bardziej elegancko byłoby bez zdjęcia butów jednej marki.
Ja rozumiem, że "wszędzie" na portalu jest NB bo to jest biznes ale akurat w tym przypadku można było sobie to zdjęcie darować.
ODPOWIEDZ