rc3
29 grudnia 2021 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Najlepsza marka butów do biegania 2021 – ankieta


O tym jak ważnym elementem wyposażenia biegacza są buty, czytelników Bieganie.pl nie trzeba przekonywać. Ale to właśnie ich producenci przekonują nas o wyższości swoich wyrobów nad innymi. Jaka jest rzeczywistość? Która marka najlepiej trafiła w Wasze preferencje w 2021 roku? Zagłosujmy i przekonajmy się!

Tak wiemy, nie da się precyzyjnie określić czym jest „najlepszy” but biegowy, gdyż może to zależeć od wielu czynników i jego przeznaczenia. But oprócz cech typowo użytkowych, takich jak – wygoda, bezpieczeństwo oraz trwałość, cechują również bardziej subiektywne kryteria – design, kolorystyka lub polityka marki, z którą się utożsamiamy.

Dlatego zapraszając Was do wzięcia udziału w ankiecie na „najlepszą markę butów biegowych 2021” prosimy, abyście kierowali się innym wskaźnikiem. Wskażcie taką markę, na której produkty w pierwszej kolejności kieruje się Wasz wzrok, gdy mijacie próg sklepu dla biegacza. Markę, którą wybierzecie mając przed sobą modele o podobnych parametrach i cenie. Wreszcie, taką na której widok, Wasze biegowe serducho zbije mocniej.

Już wiecie co mamy na myśli? Do dzieła!


[totalpoll id=”22487″]

Głosowanie trwa do 1.01