Komentarz do artykułu Butem w widza

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Skomentuj artykuł Butem w widza
New Balance but biegowy
Pixa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 906
Rejestracja: 24 cze 2018, 16:34
Życiówka na 10k: 44:09
Życiówka w maratonie: 4:11:10

Nieprzeczytany post

Adidas vs Puma umknął autorowi :-)
Biegam od lipca 2017
5 km - 21:10 (IX 2019)
10 km - 44:09 (III 2020)
HM - 1:42:42 (VI 2019)
M - 4:11:10 (IX 2019)
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy tylko ja jestem tak dziwny, że oglądając film albo teledysk mam gdzieś to, co mają obute występujące postaci?
W teledysku Bjork „Army of Me” ... znajdziecie buty REEBOK INSTA PUMP FURY, o których pisałem przy okazji artykułu o biegaczu lepiej ubranym niż utalentowanym. Nie jest to klasyczny przykład product placement, a raczej personalny wybór artystki.
Nie jest to ani jedno, ani drugie. Producenci szukali po prostu do kompletu czegoś równie pokracznego jak ciężarówka, którą Björk prowadzi w teledysku, i nic lepszego nie znaleźli.
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze:Czy tylko ja jestem tak dziwny, że oglądając film albo teledysk mam gdzieś to, co mają obute występujące postaci?
W teledysku Bjork „Army of Me” ... znajdziecie buty REEBOK INSTA PUMP FURY, o których pisałem przy okazji artykułu o biegaczu lepiej ubranym niż utalentowanym. Nie jest to klasyczny przykład product placement, a raczej personalny wybór artystki.
Nie jest to ani jedno, ani drugie. Producenci szukali po prostu do kompletu czegoś równie pokracznego jak ciężarówka, którą Björk prowadzi w teledysku, i nic lepszego nie znaleźli.
A skąd masz taką pewność? :niewiem: :bleble: https://www.sneakers-actus.fr/bjork-ins ... 61885.html
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ze zdrowego rozsądku. Zapomniałem tylko, że są obszary w których on nie działa.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Nie wiem, czy jesli chodzi o Nike Cortez, to nie bylo to wykorzystane tez gdzies w serialu Aniołki Charliego. Mozna znaleźć sporo zdjeć Farrah Fawcett jeżdżącej na deskorolce właśnie w Cortez ale nie wiem czy ograniczało sie to tylko do reklamy czy miało jakiś związek z serialem.
ODPOWIEDZ