Marcin Świerc - Droga do UTMB 2019

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Trzymam kciuki. :)
Awatar użytkownika
Woszkowaty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 208
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 03:17:57
Lokalizacja: Opole

Nieprzeczytany post

Czekam z niecierpliwością i na pewno będę zaglądał, podobnie jak na książkę Marcina. Namiastką tego cyklu były artykuły Marcina i Mikiego w "Ultra".
Liczę na więcej konkretnego mięsa treningowego.
Podobnie jak Adam - trzymam kciuki !
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Panowie i Panie. Przedsprzedaż książki Marcina na bezdrożach. Tańsza cena. Szkoda, że Marcin nie udostępnia swojej Stravy (w przypadku gór takie informacje i tak nikomu z czołówki raczej nie pomogą. Zbyt niewymierne środowisko biegowe by wysunąć jakiekolwiek wnioski..).
A co do tematu, czekam na mięso treningowe :}
Awatar użytkownika
KrzysiekJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1571
Rejestracja: 06 lis 2013, 16:29
Życiówka na 10k: 38:00 z treningu
Życiówka w maratonie: 2:57:26 atest
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

misio80
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 313
Rejestracja: 24 cze 2012, 15:53
Życiówka na 10k: 37:55
Życiówka w maratonie: 3:29
Lokalizacja: Kołaków

Nieprzeczytany post

Chyba Marcin życzy sobie tego na nowy rok, bo jak napiszemy wielkimi to oznacza tylko 1 stycznia ;)
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bardzo jestem ciekaw. Nieczęsto się zdarza, żeby zawodnik z czołówki niemalże "pisał bloga" z przygotowań do jednych z najważniejszych w życiu zawodów. Poczytamy, porozmawiamy (chociaż ja z ultra to mam mało wspólnego). Powodzenia Marcin!
Awatar użytkownika
miroszach
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1219
Rejestracja: 20 sty 2002, 13:08
Życiówka na 10k: 38:06
Życiówka w maratonie: 3:07:51
Lokalizacja: Jasło

Nieprzeczytany post

khorne pisze:Panowie i Panie. Przedsprzedaż książki Marcina na bezdrożach. Tańsza cena. Szkoda, że Marcin nie udostępnia swojej Stravy (w przypadku gór takie informacje i tak nikomu z czołówki raczej nie pomogą. Zbyt niewymierne środowisko biegowe by wysunąć jakiekolwiek wnioski..).
A co do tematu, czekam na mięso treningowe :}
Ja bym dyskutował, przy podglądaniu czyjegoś treningu ważne jest czytanie między wierszami. Potem trzeba wyciągać wnioski ale już dopasowane do siebie.
[b][i]Dzień bez biegania
To dzień regenerownia
[/i][/b]
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Bedziemy go pytali o szczegóły.
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

miroszach pisze: Ja bym dyskutował, przy podglądaniu czyjegoś treningu ważne jest czytanie między wierszami. Potem trzeba wyciągać wnioski ale już dopasowane do siebie.
Tylko czy serio ktoś z czołówki czy zaplecza czołówki kopiowałby kogokolwiek? wątpię. Druga rzecz, że nawet jeśli chciałby to zrobić to raczej uderzyłby pod strave np. Jima Walmsley'a, Francoisa D'haene (tu nie wiem jak ze stravą, ale wszystko ma na movescount) i wielu innych, którzy jakoś nie mają z tym problemu. Dla mnie to trochę śmieszne takie ukrywanie swoich treningów przed światem, no ale to decyzja Marcina - ze smutkiem trzeba uszanować. Co zrobić :)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

To jednak nie to samo przeczytać co na treningu zrobil ten czy inny zawodnik z jego Stravy, a co dowiedzieć sie tego od niego. Na Stravie czy Moveacount mamy czyste wykonanie, nie wiemy, jakie były założenia, i czym ten trening faktycznie był.
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dokładnie o tym mówię :)
Żeby była jasność, rozmawiamy o dwóch zupełnie innych rzeczach. Strava to jedno, drugie to opis treningu i wyjaśnienie czemu tak a nie inaczej ;)
Adam, świetnie, że uda(ło) Ci się zrealizować ten pomysł.
rufuz

Nieprzeczytany post

Kibicuje i sledze :ble:
Awatar użytkownika
miroszach
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1219
Rejestracja: 20 sty 2002, 13:08
Życiówka na 10k: 38:06
Życiówka w maratonie: 3:07:51
Lokalizacja: Jasło

Nieprzeczytany post

Mam zatem pytanie do Marcina. Wiemy jakie teraz panują warunki na szlakach górskich, śniegu po kolana. Ja już mam powoli dosyć ciągłego przecierania ścieżki od nowa. Co zatem robi Marcin w chwili obecnej, bo nie wydaje mi się żeby chciał robić tylko siłę biegową, albo latać po płaskim zamiast gór. W Alpach przecież teraz jest pewnie jeszcze więcej śniegu. Na obozie na Kanarach też przecież nie da się siedzieć przez całą zimę. Chyba nie przesiada się teraz na skitury niczym Kilian.
Rower to wiem, że jest to tajna broń większości czołowych biegaczy. Ukrywają to że kręcą na rowerze, albo że rolują, albo że robią trening stabilizacji, itp aby konkurenci też tego nie próbowali.
[b][i]Dzień bez biegania
To dzień regenerownia
[/i][/b]
Awatar użytkownika
marcin.swierc
Wyga
Wyga
Posty: 150
Rejestracja: 24 mar 2011, 21:45
Życiówka na 10k: 31:33
Życiówka w maratonie: -----
Kontakt:

Nieprzeczytany post

miroszach pisze:Mam zatem pytanie do Marcina. Wiemy jakie teraz panują warunki na szlakach górskich, śniegu po kolana. Ja już mam powoli dosyć ciągłego przecierania ścieżki od nowa. Co zatem robi Marcin w chwili obecnej, bo nie wydaje mi się żeby chciał robić tylko siłę biegową, albo latać po płaskim zamiast gór. W Alpach przecież teraz jest pewnie jeszcze więcej śniegu. Na obozie na Kanarach też przecież nie da się siedzieć przez całą zimę. Chyba nie przesiada się teraz na skitury niczym Kilian.
Rower to wiem, że jest to tajna broń większości czołowych biegaczy. Ukrywają to że kręcą na rowerze, albo że rolują, albo że robią trening stabilizacji, itp aby konkurenci też tego nie próbowali.
hej jasne odpowiem jak będzie pierwszy raport po 20 stycznia ;)
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych...nigdy ich nie osiągnie...."


cel - UTMB

www.marcinswierc.pl
ODPOWIEDZ