Komentarz do artykułu Zapisy na III Flexistav Bieg Granią Tatr rozpoczęte

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
jarek_bb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 271
Rejestracja: 26 cze 2013, 11:49
Życiówka na 10k: 44:40
Życiówka w maratonie: 3:36:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Minęły 3 dni zapisów i mamy ponad 2 chętnych na jedno miejsce. A do końca rejestracji jeszcze dwa dni. Trzeba przyznać, że mamy boom na te ciekawsze imprezy biegowe. W rzeźniku czy Grani łatwiej przebiec dystans w limicie, niż się zapisać na bieg :)
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dwie osoby na jedno miejsce to nie jest aż tak źle, są biegi gdzie było gorzej.
jarek_bb pisze: A do końca rejestracji jeszcze dwa dni.
Tu raczej za dużo osób nie przybędzie. Ci co mieli się zapisać to się zapisali. Podejrzewam że byłoby więcej chętnych jakby nie surowe zasady ( biegi kwalifikacyjne )

Czekam na losowanie i mam nadzieję że mi się uda bo ten rok pechowy :/
Awatar użytkownika
jarek_bb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 271
Rejestracja: 26 cze 2013, 11:49
Życiówka na 10k: 44:40
Życiówka w maratonie: 3:36:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

kuczi pisze:Podejrzewam że byłoby więcej chętnych jakby nie surowe zasady ( biegi kwalifikacyjne )
Bogu dziękować za kwalifikacje. Inaczej znowu by się nazbierało chęnych, co to dotychczas zmierzyli się półmaratonem na asfalcie, ale postanowili i w górach trochę pobiegać, bo dobrze to na FB wygląda
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

jarek_bb pisze:Bogu dziękować za kwalifikacje
Jakby to Rolli napisał, +1 ;)
kamils
Wyga
Wyga
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2014, 20:28
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:55:04

Nieprzeczytany post

35% szans, no może trochę więcej, bo zapewne w tej grupie zgłoszonych jest jakaś ekipa bez potrzebnych punktów, ktoś nie zapłaci. Jak dla mnie to liczbę punktów można by spokojnie podkręcić do jakichś 7-8. Powodzenia w piątek w losowaniu.
Awatar użytkownika
miroszach
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1219
Rejestracja: 20 sty 2002, 13:08
Życiówka na 10k: 38:06
Życiówka w maratonie: 3:07:51
Lokalizacja: Jasło

Nieprzeczytany post

I sprawa się rypła.
Jest identycznie jak dwa lata temu. Gdy mnie wylosowali to zdecydowałem się, ponieważ wiedziałem, że za dwa lata mogą mnie nie wylosować, a ja będę chciał biec. Nie za bardzo byłem przekonany do wystartowania w Grani, gdyż nigdy wcześniej nie byłem w Tatrach. Nie są one jednak zarezerwowane tylko dla tych którzy je odwiedzają. Ja zresztą byłem przekonany, że niewielu mnie wyprzedzi. I tak też było, znalazłem się w pierwszej setce. Zapłaciłem też frycowe ubierając obuwie, na którym się ślizgałem jak na łyżwach. Pierwszy raz też miałem kijki w ręku, pożyczone i nie do końca sprawne. Na mecie powiedziałem sobie, że NIGDY WIĘCEJ.

Teraz identycznie, zdecydowałem się wystartować tam dopiero gdy mnie wylosowali. Trzeba poprawić wynik, wreszcie zweryfikuję swoje teoretyczne rozważania na temat ile mogłem urwać w realu.

Acha, i niech nikt mi nie mówi, że ludzie biegną Grań dla tego aby pochwalić się tym na FB
[b][i]Dzień bez biegania
To dzień regenerownia
[/i][/b]
ODPOWIEDZ