Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

My z Renią na BN idziemy na maksa, ile sił fabryka dała (czytaj, ostatnie treningi).
Byliśmy wczoraj na Agrykoli, a tam tłumy. Na BN będzie się działo, kupa ludzi szlifuje formę na 11 listopada.
Początek mieliśmy wolny, ale im dalej w las tym szybciej, tak, że ostatnie interwały były już zgodnie z planem. Trochę tych "szybkich" treningów jeszcze zrobimy, tak więc jest nadzieja na dobry czas. :hej:
Pozdrawiam,
Darek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Piotrek, gratulacje :hej:

Słyszeliśmy, że masz w drużynie nowego zawodnika lub zawodniczkę. Na tym etapie treningu płeć nie jest jeszcze taka ważna, ale wiadomo, że dziewczyny mają w sporcie łatwiej o pudło. No, to w światku biegów dla dzieci już pewnie wrze. :hejhej:
Pozdrawiam,
Darek
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

To ja się pochwalę, bo strasznie zadowolony jestem :hej:
Dość kiepski sezon udało się fantastycznie zakończyć:

39:00

i życiówka z zeszłego roku poprawiona o 36 sekund :spoczko:
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Brawo Gerard.
I ja sie pochwale, na koniec sezonu udało się zrobić życiówkę i poprawić wynik z Biegnij Warszawo o ponad 1min :)
43:01
yaro1986
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 617
Rejestracja: 11 sty 2012, 19:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: mazowsze

Nieprzeczytany post

Dzis sobie kawalek pobieglem to trasie falenickich biegow gorskich i widze ze chyba zostala ona oznaczona. Nie wiem czy na calej dlugosci, ale widzialem oznaczenie wymalowane na drzewie (jak szlaki), taki ludek niebieski lub czarny w biegu nabialym tle, fajna sprawa.
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Gerard, Piotrek brawa dla Was za ładne wyniki. U Gerarda ta okrągła końcówka to istna precyzja. A Piotrek to do następnej życiówy wystarczy, że urwiesz sekundę i też będzie ładnie wyglądało :)

Mi tegoroczny BN jakoś nie wpisał się w sposób sportowy do annałów, kolka skutecznie uniemożliwiała podkręcanie tempa już od 2 km. Ale była ładna pogoda i atmosfera podniosła, więc powody do radości zawsze można znaleźć. No i dawno w takim tłumie nie biegałam, choć akurat wtedy wolałabym się zaszyć gdzieś w lesie z moją skrzywioną z bólu twarzą.
Darek zamiast z grupą na 45' gnać - widziałam że ma siły - to się oglądał za mną i wreszcie tradycyjnie towarzyszył mi do mety.

@yaro1986 - dobrze, że przypomniałeś temat Falenicy. Jak tylko nam się skończy biegowe roztrenowanie czas odświeżyć pamięć mięśniową na wydmie.

Co do innych startów to nie pasował nam wyjątkowo termin Duathlonu Młocińskiego, ale widziałam że Piotrek Anin nieźle sobie poczynał. Warunki były dobre w tym roku do ścigania, frekwencja chyba też dopisała. Tylko dziewczyn coś mało było, byłaby szansa na pudło.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

yaro1986 pisze:Dzis sobie kawalek pobieglem to trasie falenickich biegow gorskich i widze ze chyba zostala ona oznaczona. Nie wiem czy na calej dlugosci, ale widzialem oznaczenie wymalowane na drzewie (jak szlaki), taki ludek niebieski lub czarny w biegu nabialym tle, fajna sprawa.
Sprawdziliśmy dziś z Darkiem naocznie i nanożnie, że cała trasa ZBG w Falenicy została oznakowana. Las Sobieskiego też ma swoją ścieżkę, którą najpierw "odkryliśmy" w świetle czołówek, a potem eksplorowaliśmy za dnia. Czy ktoś wie gdzie jest start i jaki ma przebieg ścieżka biegowa w Międzylesiu?

Jak przygotowania do ...(wstaw dowolny start, na który udało ci się zapisać przed wyczerpaniem limitu miejsc)?
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Wszystkim biegającym w MPK życzę zdrowych, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.
Awatar użytkownika
Przemek_Docent
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 180
Rejestracja: 24 wrz 2009, 13:15
Życiówka na 10k: 00:45:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Piotr Anin-Sadul pisze:Wszystkim biegającym w MPK życzę zdrowych, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.
Dołączam się :-)
Pozdrówki
Przemek_Docent
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Hej Przemku :) Ładnie sobie poczynasz w MPK, systematycznie i wyczynowo :spoko: .

Ja poświątecznie i przednoworocznie życzę wszystkim zdrowia, bo mnie i Darkowi chyba było za mało takich życzeń. Wydaję straszne dźwięki, a świsty i charczenie z płuc nie pozwalają na bieganie :grr: :bum: . Ze świątecznej Szalonej Maryśki nici, a i Falenica w najbliższą sobotę zostaje oddana walkowerem. :wrrwrr:

Zostały robótki na drutach...
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Przemek_Docent
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 180
Rejestracja: 24 wrz 2009, 13:15
Życiówka na 10k: 00:45:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Renata pisze:Hej Przemku :) Ładnie sobie poczynasz w MPK, systematycznie i wyczynowo :spoko: .
Ja poświątecznie i przednoworocznie życzę wszystkim zdrowia, bo mnie i Darkowi chyba było za mało takich życzeń. Wydaję straszne dźwięki, a świsty i charczenie z płuc nie pozwalają na bieganie :grr: :bum: . Ze świątecznej Szalonej Maryśki nici, a i Falenica w najbliższą sobotę zostaje oddana walkowerem. :wrrwrr:
Zostały robótki na drutach...
Cześć Renata!
Tiaaa... Systematycznie i wyczynowo... Jasne :-D I kto to mówi! Wstydzę się Wam pokazywać na oczy, Harpagany :-)
Przygotowuję się pomalutku do Połówki Wiązowskiej, na 1:50... Zobaczymy, coś z tego wyjdzie.
Faktycznie biegało się po Maryśce miło ostatnio. Co prawda wyznaczona ścieżka biegowa kończy się tak trochę "od czapy", więcnie korzystam, ale przynajmniej osoby bez sprzętu pomiarowego mogą biegać konkretne dystanse. Na śniegu było już sporo sladów biegowych, tydzień temu przy -12 st.C (kominiarka rulez!) nawet spotkałem jednego uśmiechniętego, starszego "biegonarciarza" :-)
Szkoda, że Świąteczna Szalona nie wyszła, uda się kiedy indziej - Szalona Maryśka jest zawsze świąteczna sama z siebie ;-)
Zdrówka zatem życzę Tobie i Darkowi!
Pozdrówki
Przemek_Docent
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Drodzy moi, jak dawno mnie tu nie było...
Wiele się w tym czasie działo i dzieje nadal. Także zmiany, zmiany, zmiany...
Córeczki spodziewamy się za niecały miesiąc, więc sportowy światek dziecięcy zacznie drżeć pewnie dopiero za kilka lat. ;)
Jakoś tak to wszystko się poukładało, że jestem strasznie roztrenowany, można by rzec w permanentnym roztrenowaniu, ale od jutrzejszej Falenicy biorę się ostro do roboty, bo przecież sezon zbliża się wielkimi krokami.
Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenia dużej ilości zdrowia na zapas, braku kontuzji i nadmiaru motywacji!
Do zobaczenia na biegowych trasach!
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Piotrek, uważaj jutro na trasie w F. Ślisko może być miejscami okrutnie. Dziś robiliśmy z Darkiem pierwszy rozruch poświąteczny. Byliśmy co prawda blisko domu, w Parku Skaryszewskim, ale boczne ścieżki świeciły się od lodu i trzeba było uważnie się przemieszczać. Na wydmie też może być zalodzone w niektórych miejscach.

Przemku, fajnie że masz taki zapał do biegania i nawet słyszę ambitne plany na luty. My nie damy rady przygotować się tak szybko, więc zostaje dopiero marcowa połówka w W-wie, a potem to już tylko maraton 21 kwietnia.

A co byście powiedzieli na niedzielne bieganie w Maryśce? Godzina wolnego biegania z pogaduchami. Dawno żeśmy się nie widzieli, a teraz nie czas na szybkie biegi, to i pogadać się da spokojnie, bez zadyszki.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Na niedziele ja się pisze. Zapodajcie godzinę a będę przy szlabanie.
Awatar użytkownika
Przemek_Docent
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 180
Rejestracja: 24 wrz 2009, 13:15
Życiówka na 10k: 00:45:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Hmmm... Będę po wieczornym brydżyku, ale bezalkoholowym, więc może wstanę i też się stawię? :-)
Pozdrówki
Przemek_Docent
ODPOWIEDZ