Poznań

Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

JoannaMargarita pisze:Witam:)
dopiero teraz tutaj dotarłam. I...okazuje sie, ze spotkania sobotnie sa na innym stadione niż na Śródka:( oprócz mnie były jeszcze 3 osoby. Dziwiliśmy się, ze takie nikłe jest zainteresowanie...teraz już wiem, dlaczego

może warto zmienić na aktualne info m.in na bieganie.pl ??
http://bieganie.pl/?show=1&cat=159&id=2073

ps.kilka kółek zrobiliśmy:)
Bardzo was przepraszam, koledzy ustalili zmianę stadionu dosłownie w ostatnim momencie i nie zdążyliśmy tego odpowiednio rozgłosić.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nasza wina, przepraszam. W przypadku specyficznym, jaki jest Poznań, Fredzio mógłby czasowo wyróżnić na czerwono i podlinkować miejsce spotkań (Śródka lub Olimpia) z forum, bo tu dynamicznie przebiegają procesy strategiczne dla tej akcji.
-------------------------------------------------------------
foty ze spotkania:
https://picasaweb.google.com/1116641978 ... ie9Kwi2011#
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Jarek pisze:No i wyszło, że jestem prowodyrem imprezy Ale mi z tym dobrze
Ja bym nazwała Cię wodzirejem, lepiej brzmi.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Bolą stopy?
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

Jakoś nie. yacool - właśnie oglądam maraton w paryżu i przed chwilą było chyba z 20 sekund zbliżenia na nogi czołówki kenijskiej, od tyłu, w zwolnionym tempie - może dla Twoich analiz byłby to dobry materiał?
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Monika222
Wyga
Wyga
Posty: 114
Rejestracja: 19 mar 2011, 00:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Najbardziej to bolą mnie piszczele :ech: Znacie jakiś sposób na to?

Znowu podczas ćwiczeń przed lustrem mnie wyśmiali (jak się z boku na to patrzy to pewnie wyglądam jak jakaś tresowana małpa :hahaha: )

PS Po biegu z Aldoną myślałam, że umrę, a dzisiaj rano wyglądałam tak :bum:
Awatar użytkownika
Jarecki-1977
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 22:10
Życiówka na 10k: 44,30
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań/ Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nic nie boli :) Ale ja zawsze lubiłem chodzić na bosaka :)

........"Znowu podczas ćwiczeń przed lustrem mnie wyśmiali (jak się z boku na to patrzy to pewnie wyglądam jak jakaś tresowana małpa )........" - tylko głupiec sie śmieje mądry zrozumie!


Najbardziej to bolą mnie piszczele Znacie jakiś sposób na to? -
przypuszczam, że nie piszczele tylko prostowniki przy piszczelach :) masowanie, masowanie, masowanie :) od góry do dołu i na odwrót, poza tym ciepła kąpiel ale max 15 min żeby sie nie odwodnić no i spacer żeby je pobudzić do pracy szybciej przebiega proces regeneracji, a jak nóżki bolą to po treningu położyć sie a kończyny dolne do góry i spokojnie odpoczywać:)
Jarek
Monika222
Wyga
Wyga
Posty: 114
Rejestracja: 19 mar 2011, 00:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Może i to prostowniki (nie wiem nie znam się), ale raczej tego nie rozmasuję, bo jak dotknę tej kości to boli mnie tak jakby ktoś chwilę wcześniej trzasnął mi metalowym prętem. Rozchodzić tego też za bardzo nie mogę, bo po przejściu 200 metrów czuję ból.
Może wczoraj trochę przegięłam: najpierw rano 4km, a potem wieczorem 2km
imejl
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2011, 13:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Yacool, byłbyś tak dobry i przysłałbyś mi jakieś namiary na dr. Marszałka? Co prawda po wczorajszym "bieganiu" moje nodze się nie pogorszyło, ale mam jej serdecznie dosyć (chyba trzeba było skorzystać z Twojej wczorajszej propozycji.. ;) )
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

monika - mam to samo, poczytaj sobie o shin splints albo po naszymi o zapaleniu okostnej kości piszczelowej.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Sławek Marszałek - 602482837. Ponoć powołanie się na mnie, otwiera bramy rabatom, więc warto to sprawdzić.
Obolałe podudzia mogą być przypadłością początkujących i czasem podejrzenie o kontuzję może być przedwczesne.
Maraton paryski sobie trochę obejrzałem i widziałem te najazdy kamery na stopy i zwolnienia ruchu. Zaczyna mi trochę przypominać jakiś zbiorowy fetysz. Firmy produkujące buty do biegania, również tworzą coraz to wymyślniejsze spoty, by pokazać lądującą stopę. To się w końcu wyciszy, bo do niczego nie prowadzi fascynacja geometrią ruchu końcówek ciała. Zamiast więc napalać się zwolnieniami, wyciszyłem komentującego Janka Rozuma, odpaliłem kompa i wrzuciłem djembe_001. Zwycięzca wbijał się w prosty rytm fantastycznie...
Keram
Wyga
Wyga
Posty: 103
Rejestracja: 01 kwie 2011, 12:25
Życiówka na 10k: 56:04
Życiówka w maratonie: 5:12

Nieprzeczytany post

Mnie dziś po rozbieganiu-13km-też odezwał się piszczel i zauważyłem to,że pojawia się ostatnio dość często.Zaczyna mnie martwić utrata czucia w lewej stopie po jakiś 4 km biegu..a łydeczki obowiązkowo w niedziele rano przypominają o sobotnich rytmach porannych;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Jakie to cudowne uczucie, nic mnie nie boli. Mam dzisiaj w nogach około 3,5 godz. i oprócz zmęczenia nic nie czuję.
JoannaMargarita
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2011, 19:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Bardzo was przepraszam, koledzy ustalili zmianę stadionu dosłownie w ostatnim momencie i nie zdążyliśmy tego odpowiednio rozgłosić.
Fredzio mógłby czasowo wyróżnić na czerwono i podlinkować miejsce spotkań (Śródka lub Olimpia) z forum, bo tu dynamicznie przebiegają procesy strategiczne dla tej akcji.
pomysl z podlinkowaniem jest super:)może jakies info o spotkaniu jeszcze na FB?na tablicy Biegam Bo lubie? o POZ cisza tam..
a czy zmiana stadionu jest juz na stałe? chetnie bym razem pobiegala;)
Awatar użytkownika
jaszczomb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 280
Rejestracja: 20 lut 2009, 06:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mętów/Lublin

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Lepszą izolację uzyskasz nie w przysiadzie lecz w wypadzie. Coś na kształt zbierania grzybów (kto nie miał lewych zwolnień z wuefu, ten wie o co chodzi).
Jak to ćwiczenie wygląda bo jakoś go sobie nie przypominam :]
ODPOWIEDZ