FR945

Kupujesz 945

TAK
12
24%
NIE
38
76%
 
Liczba głosów: 50
Jan123

Nieprzeczytany post

Svolken pisze:Jan123 - też będziesz testować z dwoma zegarkami na raz? :)

Nie będę testować już wystarczy teraz chce mieć aż do śmierci :-)a cel żyć ponad setke% :usmiech:

A co do narzekania na GPS. To ja nie rozumiem czego ludzie oczekują dokładności co do 1 metra.
To zależy od wielu czynników, nawet te same zegarki obok siebie mogą pokazać różnice.. Nawet jak na oknie się położy to jakieś metry dystans pokaże.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Jan123 - masz Stryda, to tym bardziej nie masz co się przejmować. :taktak:

Z tym:
aż do śmierci
to zapewne będzie jak z niektórymi przysięgami małżeńskimi :hejhej:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
sochers
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3431
Rejestracja: 16 sty 2014, 10:35
Życiówka na 10k: 44:15
Życiówka w maratonie: 3:48:12
Lokalizacja: Woodge aka Uć

Nieprzeczytany post

[quote="Jan123"
aż do śmierci
Twojej lub Stryda :bum:
BLOG: viewtopic.php?f=27&t=40946&start=435
KOMENTARZE: viewtopic.php?f=28&t=40947&start=1680

PBs: 1M - 6'09, 3000 - 12'11, 5k - 20'35, 10k - 44'15, HM - 1:47'11, M - 3:48'12
Jan123

Nieprzeczytany post

sochers pisze:[quote="Jan123"
aż do śmierci
Twojej lub Stryda :bum:
A propo stryda cos mi dzis zaszwankował ale to w temcie stryda napisalem.
Mam nadzieje, ze na fr945 bedzie dobrze działał stryd ;-)
Awatar użytkownika
sochers
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3431
Rejestracja: 16 sty 2014, 10:35
Życiówka na 10k: 44:15
Życiówka w maratonie: 3:48:12
Lokalizacja: Woodge aka Uć

Nieprzeczytany post

Ty uważaj, mi na 310 działał jako tako, podpiąłem pod 235 i zszedł był :bum:
BLOG: viewtopic.php?f=27&t=40946&start=435
KOMENTARZE: viewtopic.php?f=28&t=40947&start=1680

PBs: 1M - 6'09, 3000 - 12'11, 5k - 20'35, 10k - 44'15, HM - 1:47'11, M - 3:48'12
Jan123

Nieprzeczytany post

sochers pisze:Ty uważaj, mi na 310 działał jako tako, podpiąłem pod 235 i zszedł był :bum:
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
titto
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 14 sie 2012, 13:08
Życiówka na 10k: 0:47min
Życiówka w maratonie: 4:20min
Lokalizacja: Żyrardów

Nieprzeczytany post

Cześć,
Pierwsze wrażenia - 945 wygląda jak zabawka. Przez chwilę zastanawiałem się czy to nie jest mockup właściwego zegarka. Oczywiście zyskuje przy dłuższym poznaniu, waga jest tak niska że nie czuć zegarka na ręce, nie przekręca, nie porusza się a o to właśnie chodziło :taktak: .
Włączone wszystkie powiadomienia - prawdziwy smartwatch w porównaniu do Suunto.
Bateria naładowana podczas podłączenia pod kompa w niedzielę, od tego momentu 1h biegania, 1/2 h w basenie i dziś będzie 2h na rowerze - mam nadzieje że bateria do końca trasy wytrzyma na teraz jest poniżej 50%.
Podczas biegania po lesie miałem wrażenie że Suunto szybciej łapało sygnał, ale może to tylko wrażenie.

Pozdrawiam,
titto
myxomatosis
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:36
Życiówka na 10k: 00:43:50
Życiówka w maratonie: 03:31:00

Nieprzeczytany post

Pierwsze bieganie (w deszczu, wietrze i po błocie:). Czesciowo przez las.

https://connect.garmin.com/modern/activity/3648399048

Garmin na lewej rece, Stratos na prawej.

Ustawiony na GPS+Glon. Fix lapany przez okolo minute.

Wyrysowal wg mnie gorzej niz Stratos (poza jednym ostrym zakretem, gdzie Stratos mocno obcial).
Poległ tez w porownaniu HR. W piku (przyspieszenie na koniec biegu) zamiast pokazac max 179 to zanotowal spadek o 15 uderzen.

Do porownania wrzucam tez historyczny bieg po tej trasie z V800. Wiem, ze to porownaniu z d.., ale zapewniam, ze V800 zawsze byl powtarzalny na tej trasie.

HR Stratos vs Garmin
Obrazek
Obrazek

Fragmenty z trasy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lexios
Wyga
Wyga
Posty: 75
Rejestracja: 28 sty 2016, 20:34
Życiówka na 10k: 36:58
Życiówka w maratonie: 2:50:25

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:
Lexios pisze:Dzwoniłem do nich rano to mówili ze nie wiadomo kiedy bedzie dostawa wiec kupilem tu:https://gps-y.pl/Forerunner-945
Posluchalem Ciebie majaa na stanie to zamówiłem u nich.
Dziękuję za cynk kto ma na stanie.

To 3sklep co garmina sprzedaje szybko 945.
Sadzilem, że trigar będzie miał szybko ale zong
W tym sklepie jeszcze nic nie kupiłem, ten zegarek jest 1 ale widze ze juz wysłany, jutro dostawa, powinno byc ok. Szukałem troche opini o sklepie, były ale sprzed paru lat i tak troche nieufnie podszedłem do tematu, no ale mieli od reki ;)
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja dziś zrobiłem drugi test GPS, polegający na tym, ze pobiegłem identyczna trasę jak poprzednio, nawet studzienki tak samo omijając :) jedyna różnica to pogoda. W sobotę było bezchmurnie, słonecznie i ciepło, dzisiaj pełne zachmurzenie, ostry deszcz i 8C. W sobotę pokazał 7.06, dzisiaj 7.04km. Mój egzamin zdał, trasę rysuje bardzo dokładnie, do GPSa nie mam zastrzeżeń. Barometr tez ok, w sobotę pokazał 25m przewyższenia, dzisiaj 22. Teraz jeszcze potestuje baterie ale to chwile potrwa.

Pzdr
Jan123

Nieprzeczytany post

djhonda pisze:Ja dziś zrobiłem drugi test GPS, polegający na tym, ze pobiegłem identyczna trasę jak poprzednio, nawet studzienki tak samo omijając :) jedyna różnica to pogoda. W sobotę było bezchmurnie, słonecznie i ciepło, dzisiaj pełne zachmurzenie, ostry deszcz i 8C. W sobotę pokazał 7.06, dzisiaj 7.04km. Mój egzamin zdał, trasę rysuje bardzo dokładnie, do GPSa nie mam zastrzeżeń. Barometr tez ok, w sobotę pokazał 25m przewyższenia, dzisiaj 22. Teraz jeszcze potestuje baterie ale to chwile potrwa.

Pzdr
Nie wiem czy w nowym FR945 czasem nie trzeba kalibrowac GPS. Zawsze jak nowy soft wychodził, i ludzie narzekali na jakość sygnału GPS to garmin sugerował aby wystawić na okno na 30min zegarek włączyć bieg i nie ruszać zegarka aby nałapał satelity, skalibrowal się itp
Jan123

Nieprzeczytany post

O w morde nowy zegarek sie aktualizuje jak windows 10.
100 mego łącze sądziłem , że jest szybkie ale nie do grmina ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

pierwsze wrażenia lepiej opisz.
Jan123

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:pierwsze wrażenia lepiej opisz.
Nie jest plastikowy jak myslalem bardziej light wersja fenixa 5.
Zdecydowanie szybszy niz 935 moze i nawet i szybszy niz 5x+ ale nie mam nic jeszcze w nim to moze dlatego.

Wady:
Nie wszystkie apki,widgety działaja nie moge np CRYSTAL i cos mam problem z TAO ale chyba wina servera
https://apps.garmin.com/en-US/apps/9fd0 ... cfa0f0081b


Nowe menu troche zoptymalizowane ale ikonki moim zdaniem zbędne- kierunek samsunga-androida
Bug z budzikiem widzę rozwiazany łatanym rozwiązaniem z fenixa 5. Tzn aby nie znikały budziki to się "aktualizuje " za pierwszym razem

JEszcze raz muszę powiedzieć !@#$% szybki.

Nie rozumiem czemu ale wiele rzeczy we Wszystkich Garminach "czystych" ,"nowych" jest po wyłączanych i potem ludzie mówią nie działa LTH , alerty jakies itp.
Już odruchowo właczyłem alerty burzy, alerty zmienności pulsu w widgetach ( bo LTHR nie wykryje), wskaźniki fizjologiczne alerty zmienności pulsu w opcjach.I prądorzerne pulsoksymetr czy zapis co sekunde albo GPS + glonnas.
Bardzo dużo aktualizacji nie widocznych w garmin connect tylko w webupdate .

Nie wiem jak u innych ale po nowym zegarku odrazu garmin mnie przerzuciło w nowy garmin portal, wiele opcji się tu nowych otworzyło jak garmin coach , ale jeszcze o tym nic nie powiem bo w ciąż garmin forum jest wyłączone do jutra.

Your account at Garmin International has been activated.
You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your
browser:
https://garmin.hqprod.businesswire.com/

Reasumując Garmin idzie w dobrą stronę ( nie akceptowalne przez old userów) wymusza kupowanie nowych zegarków, bo wiele opcji nowych wymaga nowych rozwiązań. Miałem wrażenie że 945 to 935 ale widać , że w środku już jest inne rozwiązania algorytmy choćby pokazywania pól do biegania jest jakieś nowe bez pasków mam wrażenie , że to dzięki nowemu CIQ 3.0.10 i to dlatego crystal nie działa ;-( i musieli nową platformę wprowadzić , bo wygląda tak samo ale czuje się jak się chodzi po starych opcjach, że coś jest inaczej.
Jan123

Nieprzeczytany post

moze ktoś się podzielić listą ape co ma na 945?
Co działają
ODPOWIEDZ