FR945

Kupujesz 945

TAK
12
24%
NIE
38
76%
 
Liczba głosów: 50
myxomatosis
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:36
Życiówka na 10k: 00:43:50
Życiówka w maratonie: 03:31:00

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:Ma ktoś już w PL FR945?
Eazymut nadał mi dzisiaj paczke (podstawowy 945 bez paska), wiec jutro sie spodziewam:]
New Balance but biegowy
marek84
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3659
Rejestracja: 06 sie 2014, 22:31
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: stara i nieaktualna
Lokalizacja: Wroclaw, POL
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:
mat2807 pisze:Eazymut od dziś.

no tylko ta wersja najdrozsza za 3 299,00
https://www.eazymut.pl/garmin-forerunne ... ieski.html

tansza 2649 ( choć drozsza niz w innych sklepach ) jest nie dostepny

https://www.eazymut.pl/garmin-forerunne ... zarny.html
Na fejsie napisali, że dostali trochę - ale nie pokryje wszystkich zamówień więc wysyłają w kolejności. Stąd też pewnie dalej wpis "Przedsprzedaż" przy samych zegarkach, bo pewnie tej wersji ludzie zdecydowanie więcej kupili i im brakło.
biegam ultra i w górach :)
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Moj ma byc jutro, zrobie moze jakies testy GPS vs 935 i dam znac.
myxomatosis
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:36
Życiówka na 10k: 00:43:50
Życiówka w maratonie: 03:31:00

Nieprzeczytany post

Mój już leży w paczkomacie. Przez weekend zrobię test i porównanie ze Stratosem (ten sam chipset). Niestety V800 już sprzedałem.
titto
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 14 sie 2012, 13:08
Życiówka na 10k: 0:47min
Życiówka w maratonie: 4:20min
Lokalizacja: Żyrardów

Nieprzeczytany post

Ja mam.plan odebrać jutro z eAzymut osobiście.
To bedzie mój pierwszy Garmin po kilku modelach Suunto, ciekaw jestem różnic sprzętowych i platformy.
Pozdrowienia,
Titto
synjutrzenki
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 15 wrz 2015, 22:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

titto pisze:Ja mam.plan odebrać jutro z eAzymut osobiście.
To bedzie mój pierwszy Garmin po kilku modelach Suunto, ciekaw jestem różnic sprzętowych i platformy.
Pozdrowienia,
Titto
Jestem bardzo ciekawy Twojej opinii, sam siedzę cały czas na Suunto i mam ochotę zmienić ale nie jestem do końca przekonany.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL .
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4109
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

synjutrzenki pisze:
titto pisze:Ja mam.plan odebrać jutro z eAzymut osobiście.
To bedzie mój pierwszy Garmin po kilku modelach Suunto, ciekaw jestem różnic sprzętowych i platformy.
Pozdrowienia,
Titto
Jestem bardzo ciekawy Twojej opinii, sam siedzę cały czas na Suunto i mam ochotę zmienić ale nie jestem do końca przekonany.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL .
pisałem już w suunto. miałem A2 I A3 potem F630 I 935 potem znów S Trainera I S9 mimo że kocham S za chiny ludowe do nich nie wrócę. Aktualnie F5+
Jan123

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:
synjutrzenki pisze:
titto pisze:Ja mam.plan odebrać jutro z eAzymut osobiście.
To bedzie mój pierwszy Garmin po kilku modelach Suunto, ciekaw jestem różnic sprzętowych i platformy.
Pozdrowienia,
Titto
Jestem bardzo ciekawy Twojej opinii, sam siedzę cały czas na Suunto i mam ochotę zmienić ale nie jestem do końca przekonany.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL .
pisałem już w suunto. miałem A2 I A3 potem F630 I 935 potem znów S Trainera I S9 mimo że kocham S za chiny ludowe do nich nie wrócę. Aktualnie F5+
moze kolejny 945 będzie ;-)
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8779
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Osobiście nie widzę sensu przechodzenia z F5+ na 945 i myślę, że Cichy70 również.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
titto
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 14 sie 2012, 13:08
Życiówka na 10k: 0:47min
Życiówka w maratonie: 4:20min
Lokalizacja: Żyrardów

Nieprzeczytany post

synjutrzenki pisze:
titto pisze:Ja mam.plan odebrać jutro z eAzymut osobiście.
To bedzie mój pierwszy Garmin po kilku modelach Suunto, ciekaw jestem różnic sprzętowych i platformy.
Pozdrowienia,
Titto
Jestem bardzo ciekawy Twojej opinii, sam siedzę cały czas na Suunto i mam ochotę zmienić ale nie jestem do końca przekonany.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL .
Sam jestem ciekaw :spoczko:
Suunto po koleii A2,A3, Baro, Trainer, głównie przeszkadzał mi w Suunto gabarty, zaczepianie zegarkiem o wszystko.
Na początku liczyłem na przesiadkę na VV ale po wszystkich informacjach o aktualizacjach odpusciłem.
Liczę że 945 jest dopracowanym produktem, ale to się okarze :sss:

Pozdrawiam,
titto
Jan123

Nieprzeczytany post

myxomatosis pisze:Mój już leży w paczkomacie. Przez weekend zrobię test i porównanie ze Stratosem (ten sam chipset). Niestety V800 już sprzedałem.

Dawajcie znac jak wrazenia o fr945
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pierwszy bieg i test za mna. Ze wzgledu na kontuzje kolana i fakt ze dopiero z niej wychodze, mam zalecenia biegania tylko spokojnie i tylko do 40 minut, takze test nie za dlugi ale juz jakies wnioski mozna wyciagnac. Na lewej rece 945 sparowany z paskiem hrm-run, tryb GPS + GLONASS, (bo wg DCRainmakera tak jest w tej chwili optymalnie), na prawej 935 tryb tylko GPS (bo tak zawsze z nim biegalem). Pogoda ladna, czyste niebo, cieplo, slonce. Dystans z 945: 7.06km, 935: 7.02. Analiza sladow na mapie wskazuje jednoznacznie ze 945 jeszcze mniej obcina zakrety niz 935. Moja dzisiejsza trasa byla z punktu A do B i spowrotem do A, czyli byl jeden nawrot, przebiegalem pod mostem i 945 sobie ciut lepiej poradzil. Dokladniej tez pokazuje po ktorej stronie jezdni bylem w danym momencie a jesli oba slady troche odjezdzaly od mojej trasy to 945 odjezdzal mniej. Podsumowujac jest bardzo dobrze.

Sprawdzilem tez baterie i podczas tego 40 min testu 945 spadl o 4% a 935 o 3%. 945 jeszcze nie ladowalem, przyszedl wczoraj takze jest to pierwszy cykl, bede monitorowal dalej. Poza tym jak wspomnialem wczesniej 935 byl w trybie sam GPS.

Kolejna kwestia to roznica wzienien. 945 wskazal 26m, 935 41m, ktora liczba jest prawidlowa tego niestety nie wiem ale wiem na pewno, ze wykres wzniesien w GC z 945 jest idealnie symetryczny (czyli taki jak powinien byc, bo bieglem A-B-A), a z 935 juz mniej, czyli sklaniam sie ku wskazaniom z 945.

Ostatnia rzecz to tetno w 935, jestem w szoku, bo wskazania byly identyczne jak z paska w 945. Oczywiscie, byl to bieg spokojny i jednostajny, bylo cieplo ale poza pierwszymi 30 sek biegu, cala reszta byla bardzo dokladna z czujnika 935.

Z ciekawostek zauwazylem, ze predykcja czasow w wyscigach jest o wiele dokladniejsza w 945, widac dopracowali algorytm. 935 zawsze zawyzal moje potencjalne osiagi, 945 strzela prawie w dyche.

Pzdr
Jan123

Nieprzeczytany post

djhonda pisze:Pierwszy bieg i test

Troche nie miarodajny test na jednym zegarku gps a na drugim gps galileo.
Wiadomo nie odrazu Rzym zbudowano.
Jakoś Tobie bardziej wierze niż innym .
A jak wrażenia z jakości zegarka ?takze taki plastik jak 935?
Czy może coś lepszego podobnego do fenixa 5x/5x+

daj linka do garminowego treningu
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:
djhonda pisze:Pierwszy bieg i test

Troche nie miarodajny test na jednym zegarku gps a na drugim gps galileo.
Wiadomo nie odrazu Rzym zbudowano.
Jakoś Tobie bardziej wierze niż innym .
A jak wrażenia z jakości zegarka ?takze taki plastik jak 935?
Czy może coś lepszego podobnego do fenixa 5x/5x+

daj linka do garminowego treningu
Stary, czy Ty wogole ogarniesz to co czytasz i piszesz? Przeciez napisalem nawet wielkimi literami ze to byl GPS + GLONASS, jakie Galileo? Z moich testow wczesniejszych na 935 zawsze mi wychodzilo ze sam GPS mial najwieksza dokladnosc u mnie w tym zegarku, dlatego tego trybu uzywalem i dlatego z tym trybem porownalem.

Po drugie pytasz sie mnie serio czy 945 jest plastikowy czy bardziej metalowy jak Fenix? Bo nie wiem czy to zart, czy po prostu ignorancja level hard?

Co do linkow do GC, to ja sie nie dziele nimi, po prostu szanuje swoja prywatnosc.

Pzdr
elektrod
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 491
Rejestracja: 14 kwie 2009, 11:47
Życiówka na 10k: 43:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:
djhonda pisze:Pierwszy bieg i test
...
A jak wrażenia z jakości zegarka ?takze taki plastik jak 935?
Czy może coś lepszego podobnego do fenixa 5x/5x+

daj linka do garminowego treningu
Z tego co wyczytałem to obudowa jest identyczna jak w 935 i chyba tylko przyciski mają inny kolor
mój blog - viewtopic.php?f=27&t=57879
komentarze - viewtopic.php?f=28&t=57878

PB
5k - 21:11 - 28.10.2023
10k - 43:42 - 11.11.2023
półmaraton - 1:39:27 - 14.04.2024
ODPOWIEDZ