Komentarz do artykułu Hala po obu stronach Atlantyku

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13263
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Trudno porównywać biegi średnio- i długodystansowe, które sie biega na mistrzostwach duzo taktycznie.
upoconejajka
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:40
Życiówka na 10k: 41:40
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czysto z ciekawości, są tam testy antydopingowe?
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

Rolli pisze:Trudno porównywać biegi średnio- i długodystansowe, które sie biega na mistrzostwach duzo taktycznie.
yes of course, dlatego o tym wspomniałem w tekście kilka razy. Można jednak jakąś skalę porównania przyjąć (jak w przypadku 3000 kobiet)
upoconejajka pisze:Czysto z ciekawości, są tam testy antydopingowe?
Ujmę to tak: mogą być - dla zainteresowanych lekturka, strona 4: MANUAL MISTRZOSTW
Ale z tym często jest jakieś zamieszanie i nieraz zawodnik musi szukać komisji na własną rękę - jak w przypadku zeszłorocznego rekordu świata Colemana na 60 m.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

A mnie ciekawi, jak ważna dla tych zawodników i organizatorów jest kwestia nauki, rzeczywistego studiowania zawodnika? Czy oni naprawdę są studentami? Naprawdę muszą zdawać egzaminy na równych zasadach z innymi?
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:A mnie ciekawi, jak ważna dla tych zawodników i organizatorów jest kwestia nauki, rzeczywistego studiowania zawodnika? Czy oni naprawdę są studentami? Naprawdę muszą zdawać egzaminy na równych zasadach z innymi?
Dobre pytanie - czy faktycznie się uczą, czy jak Forrest Gump studia mijają im nadspodziewanie szybko...:)
Będę robił materiał na ten temat z jedną z biegaczek tam studiujących. Z tego co wiem, W Dywizji I i II studenci sportowcy muszą mieć zapewnione stypendia i nie zawsze uczestniczą w pełnym programie nauczania. W Dywizji III są traktowani "bardziej" na równi z pozostałymi studentami.
kijek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2015, 21:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy tą biegaczką będzie Weronika Pyzik? Jeśli tak to chętnie przeczytam :)
ODPOWIEDZ