Stryd 2.0 (footpod)

Awatar użytkownika
Matxs
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1318
Rejestracja: 08 wrz 2008, 16:11
Życiówka na 10k: 47min 42 s
Życiówka w maratonie: 5h21min
Lokalizacja: Lubin

Nieprzeczytany post

Kolejny argument, by kupić Stryd:)

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 82927.html
Mój blog
Komentarze do w/w

Życiówki netto:
10 km 0h 47 min 52 sec (06 IV 2015 Nowa Sól), 47min, 32sec (12 VI 2016Wrocław-nieof)
21,097 km 1h 44 min 41 sec (10 XI 2013 Kościan oraz 20 VI 2015 Wrocław)
42, 195 km 4h 21 min 34 sec (15 IX 2013 Wrocław)
New Balance but biegowy
Jan123

Nieprzeczytany post

jakby steryd kosztowal tyle co foodpod , a tak za drogie cacko jak dla mnie choc warty ceny .
jak ktos znajdzie najtanszy dawajcie tu linka
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:jakby steryd kosztowal tyle co foodpod , a tak za drogie cacko jak dla mnie choc warty ceny .
jak ktos znajdzie najtanszy dawajcie tu linka
Jan i inni zastanawiający się nad strydem.
Dostałam dzisiaj info, że będzie special offer z 25% zniżką.
Oferta przyszła do uzytkowników pizdryczka, ale jakby co można ją samemu sobie wygenerować nie będąc subskrybentem newslettera.
Wystarczy wkleić do urla przeglądarki ten ciąg znaków i wygeneruje się mail, który trzeba wysłać, żeby otrzymać linka od stryda do zdyskontowanego stryda:
mailto:stryd@stryd.com?subject=I%20want%20to%20gift%20Stryd.&body=Please%20send%20me%20my%20exclusive%20URL%20to%20order%20Stryd%20for%20a%20friend

Gdyby ktoś nie mógł sobie poradzić to mam wiadomość od stryda z linkiem którą mogę przesłać na maila :).
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Promocja jest ograniczona czasowo :oczko:
From today until November 26, you can gift Stryd for $172.80 ($26.20 off).
Nie wiem, czy nie musisz tego wysłać ze swojego maila jako posiadacz/posiadaczka Stryda.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

keiw pisze:Promocja jest ograniczona czasowo :oczko:
From today until November 26, you can gift Stryd for $172.80 ($26.20 off).
Nie wiem, czy nie musisz tego wysłać ze swojego maila jako posiadacz/posiadaczka Stryda.
Nie sądzę, w sumei swojego pizdryczka nei kupiłam ze strony stryda a info dostałam, może dlatego że mam konto na Powercenter.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

No właśnie o to chodzi - tak identyfikują użytkowników, po koncie w ich serwisie. :taktak:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

keiw pisze:No właśnie o to chodzi - tak identyfikują użytkowników, po koncie w ich serwisie. :taktak:
Spoko, nawet jeśli trzeba wyciągnąć w ten sposób linka to mogę komuś chętnemu go zdobyć :).
GOGIEL_PL
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 169
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:35
Życiówka na 10k: 44:32
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To teraz już wiem skąd opóźnienie w dostawie mojego pizdryczka z NewRunningGear. :echech:
Elv
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 16 lis 2007, 00:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Witam

Maila wysłałem i od razu przyszła odpowiedź od stryda, tylko mam pytanie
Link jest do sklepu z USA i wyświetla cenę do Polski: "Including $ 28.80 in taxes, USD $ 172.80 Updated total price: $ 172.80" + oczywiście przesyłka.

Znaczy się że nasz VAT jest wliczony w tę cenę, czy dojdą u nas jakieś dodatkowe opłaty w stylu inny VAT i cło.
Ktoś zamawiał z USA Stryda i wie
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Zamawiał @elektrod. Napisz do niego PM.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
elektrod
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 14 kwie 2009, 11:47
Życiówka na 10k: 45:46
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Do tej ceny jest doliczone cło. Później sprawdzę ile
mój blog - viewtopic.php?f=27&t=57879
komentarze - viewtopic.php?f=28&t=57878

PB
5k - 21:11 - 28.10.2023
10k - 43:42 - 11.11.2023
mach82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 785
Rejestracja: 09 lis 2015, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ewentualnie można Stryda zamówić z NewRunningGear UK za 149 funciaków + darmowa przesyłka z UK (w kilka dni będzie w PL, no i odpada cło) + w prezencie automatycznie do koszyka dodaje się the runners box od SiSa o sporej wartości (żele są naprawdę rewelacyjne).
Blog
Komentarze do bloga

10 km: 45:24 (2017) -> 42:04 (2018) -> 41:15 (2019)
HM: 1:42:54 (2017) -> 1:36:33 (2018) ->1:31:20 (2019)
GOGIEL_PL
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 169
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:35
Życiówka na 10k: 44:32
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mach82 pisze:Ewentualnie można Stryda zamówić z NewRunningGear UK za 149 funciaków + darmowa przesyłka z UK (w kilka dni będzie w PL, no i odpada cło) + w prezencie automatycznie do koszyka dodaje się the runners box od SiSa o sporej wartości (żele są naprawdę rewelacyjne).
NewRunningGear aktualnie nie ma na stanie Stryda. Zamówiłem w Sobotę (mieli wtedy 4 sztuki) a w środę jak się spytałem kiedy można się spodziewać wysyłki to mi odpisali, że nie mają i czekają na paczkę z US, która będzie za kilka dni.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na początku tego roku kupiłem Stryda na stryd.com. Cena 199$ (jeśli dobrze pamiętam wtedy wyszło ok. 710 zł). Cena zawierała polski VAT, cło nie było doliczane. Wysyłka z Wielkiej Brytanii - najbardziej się irytowałem na to, jak długo Stryd do mnie jechał, podróż trwała 29 lub 30 dni. Śledzenie przesyłki przestało działać w jakimś centrum logistycznym Royal Mail (jeszcze w Anglii) po kilku dniach od nadania przesyłki. W Polsce pojawił się już u mnie w domu. Support Stryda proponował, że wyślą drugi egzemplarz i jakby oba doszły, to jeden miałbym odesłać na ich koszt. Okazało się to niepotrzebne, bo zanim się zdecydowałem, czujnik zdążył się jednak pojawić. Zapewnili mnie też, że 30 dni na ewentualną rezygnację będę miał od dnia przybycia do mnie czujnika, nie od daty zakupu.

Zamawiałem też zapasowy klips/zaczep (nie połamał się, zgubiłem jeden i bałem się, że jak zaginie i drugi, to będzie problem), ten leciał z USA i podróż trwała około tygodnia.


Moim zdaniem kombinujecie jak koń pod górkę szukając różnych dziwnych miejsc, gdzie można stryda kupić, zamiast najzwyczajniej w świecie sprawdzić u źródła. Jak się boicie, że teraz zaczną doliczać cło, napiszcie pytanie do supportu Stryda, czy w przypadku zakupu z Polski cena 199 $ jest ostateczna, czy jeszcze dojdzie cło czy vat. Będziecie mieć pewność.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

kkkrzysiek pisze: Moim zdaniem kombinujecie jak koń pod górkę szukając różnych dziwnych miejsc, gdzie można stryda kupić, zamiast najzwyczajniej w świecie sprawdzić u źródła. ...
kkkrzysiek - tu nikt nic nie kombinuje. NewRunningGear jest oficjalnym sprzedawcą na Europę. Ja w zeszłym roku właśnie u nich kupiłem z rabatem i Stryda miałem w ciągu 5 dni w domu. Taniej i szybciej niż bezpośrednio z USA.

Dodatkowo teraz podpowiadaliśmy, że właśnie jest promocja mailowa na zakup z USA od oficjalnego sprzedawcy. Nikt tu nie pisze o jakimś kombinowaniu.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
ODPOWIEDZ