Maraton Warszawski 2017

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
qamil
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:04
Życiówka na 10k: 38:07
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

O co to całe halo? Sfrustrowana typiara bo na własne życzenie przegrała wygrany bieg. Nie korzystała z punktów odżywczych. Złe przygotowanie energetyczne przed biegiem albo złe oszacowanie własnych sił. Dziwnym trafem nie widziałem jeszcze sytuacji, w której Polka czy Polak czołgali się na czworaka do mety a przede wszystkim na tym poziomie. Kenijczykom zadziwiająco często się to zdarza. Od kiedy to można korzystać z pomocy osób trzecich?Gdyby skorzystała z pomocy to maraton by się również zakończył dla niej przed metą o co też mogłaby mieć pretensje bo przecież ona miała szansę wygrać. Samochód techniczny podjechał z pomocą, wcześniej chciał pomóc biegacz. Gdzie ona niby dawał znaki, że chce pomocy? Zbiórki na nagrodę dla niej za złe przygotowanie i oszacowanie sił to jakieś nieporozumienie. Zawsze najłatwiej jest obwiniać innych tylko nie siebie.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na fejsie pozuje jeszcze w Berlinie stąd moje przypuszczenie, że do Warszawy nie przyjechała.
qamil pisze:Dziwnym trafem nie widziałem jeszcze sytuacji, w której Polka czy Polak czołgali się na czworaka do mety
Służę odświeżeniu pamięci. https://www.youtube.com/watch?v=Wfmoo7DGg9A
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Na fejsie pozuje jeszcze w Berlinie stąd moje przypuszczenie, że do Warszawy nie przyjechała.
qamil pisze:Dziwnym trafem nie widziałem jeszcze sytuacji, w której Polka czy Polak czołgali się na czworaka do mety
Służę odświeżeniu pamięci. https://www.youtube.com/watch?v=Wfmoo7DGg9A
i gdzie to czołganie?
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

qamil pisze:Gdzie ona niby dawał znaki, że chce pomocy?
Może pora wyznaczyć nowe standardy. Jeżeli leżysz bez ruchu to znaczy, że nie życzysz sobie pomocy.
Awatar użytkownika
Marc.Slonik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2004
Rejestracja: 20 sie 2014, 16:45
Życiówka na 10k: 44:12
Życiówka w maratonie: 3:23:55
Lokalizacja: Bruksela, Belgia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Są dostępne w sprzedaży t-shirt'y z nadrukowanym oświadczeniem woli co do poziomu pomocy jakiego sobie życzymy / jesteśmy w stanie zaakceptować...

Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2017, 10:21 przez Marc.Slonik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

A jak się to ma do tych wszystkich odznak jafoskich?
ODPOWIEDZ