Suunto Ambit 2 Black - mini recenzja:)

niolajks
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2016, 17:52
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kontaktowałeś się z supportem?
New Balance but biegowy
kosmita6
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2016, 20:26
Życiówka na 10k: 41:45
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich użytkowników Suunto. Swój ambit 2s zakupiłem około pół roku temu i dotychczas spisywał się rewelacyjnie we wszystkich dyscyplinach,poza jedną. Openwater swim.
A mianowicie zegarek nie podaje dystansu. Po prz. erzucić na kompa widać linię na mapie, ale dystans nadal jest równy 0. Nie wiem czy robię coś nie tak? Dajcie znać czy ktoś miał coś podobnego.
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Póki zegarek będzie pod wodą to GPS nie będzie działać, więc trzeba zmienić styl w którym co chwilę zegarek będzie nad wodą .....
Awatar użytkownika
j.nalew
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 737
Rejestracja: 31 gru 2015, 09:24
Życiówka na 10k: 42:49
Życiówka w maratonie: 3:35:01
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Dużo postów, nie mam siły i czasu się przez nie przebijać - pytanie konkretne - czy w Suunto Ambit2 R można - 1) ustawić zabawę biegową (np. 2'/1' tr., interwały km/m i przerwa w jednostce czasu, 2) włączyć podświetlenie stałe? W Ambit3 Peak do którego mam sporadyczny dostęp nie mogę tych opcji znaleźć, chcę kupić tańszego Suunciaka, czy są w nim te opcje? Albo w innym?
IG jnalew
www.strava.com/athletes/19149633

Blog viewtopic.php?f=57&t=56963
Blog - komentarze viewtopic.php?f=28&t=56993

5km 20:11, 2018
10km 42:49 2018
HM 1:37:29, 2023
M 3:35:01, 2023
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Moi Drodzy, mój ambit 2 nie wydaje dźwiękow np. przy lapach. Dźwięki ustawiłem na wszystkie i zrestartowalem naciskając 5 przycisków. I nic. Dźwięki przycisków też nie chodzą :-/


Sent from my iPhone .
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

@j.nalew , jeśli chodzi o interwały to szczerze tylko raz sobie to ustawiałem , jak dobrze pamiętam to na stronce movescount w danym treningu w ustawieniach możesz sobie ustawić interwał , a później włączyć go w tej dyscyplinie , ale już na zegarku .
Co do podświetlania ciągłego to powinno też być i w wersji R , na przykładzie mojego ambita2 , na zegarku przytrzymać przycisk środkowy ( prawa strona ) GENERAL klik , TONES/DISPLAY klik , BACKLIGHT klik , MODE klik , TOGGLE klik , w tej chwili aktywujesz podświetlenie standardowym przyciskiem i będzie się świecić do ponownego kliknięcia .

Wysłane z mojego HTC 10 .
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

małymiś pisze:Moi Drodzy, mój ambit 2 nie wydaje dźwiękow np. przy lapach. Dźwięki ustawiłem na wszystkie i zrestartowalem naciskając 5 przycisków. I nic. Dźwięki przycisków też nie chodzą :-/


Sent from my iPhone .
Dziwne , mi narazie wszytko biega , a nachodzi mnie myśl , a może by tak "postukać" w niego , może coś zaskoczy. ( czasami najprostsze rozwiązanie jest najlepsze ) , bo jak reset nie pomógł to może siłowe wgranie mu oprogramowania od początku jako ostatnia deska ratunku ?

Wysłane z mojego HTC 10 .
ODPOWIEDZ