Polar M400

Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 830
Rejestracja: 07 paź 2009, 18:12
Życiówka na 10k: poniżej czterdziestu
Życiówka w maratonie: powyżej trzech

Nieprzeczytany post

We własnej forumowej stopce sobie zobacz :spoczko:
New Balance but biegowy
wierciu
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:24
Życiówka na 10k: 44:04
Życiówka w maratonie: 3:21:26
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Gwynbleidd pisze:We własnej forumowej stopce sobie zobacz :spoczko:

:)
5 km: 18:15
10 km: 38:09
21 km: 01:24:54
42 km: 03:06:28
Awatar użytkownika
maciekl122
Wyga
Wyga
Posty: 72
Rejestracja: 26 mar 2015, 11:51
Życiówka na 10k: 0:44:09
Życiówka w maratonie: 3:53:59

Nieprzeczytany post

Cześć,

temat pewnie był poruszany milion razy, ale szybciej zapytać niż szukać...

Proszę o podpowiedź jak najlepiej i najszybciej sprawić żeby treningi wykonane przy użyciu Polara M400 znalazły sie na moim profilu endomondo.

Z góry dziękuje za odpowiedzi!
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maciekl122 pisze:Cześć,

temat pewnie był poruszany milion razy, ale szybciej zapytać niż szukać...

!
Nie skomentuję tej wypowiedzi.... :sss: ..a nie, jednak pokuszę się o odpowiedź, w odpowiednim tonie :hej: .
Kolego Maćku, najszybciej to będzie w ogóle jak napiszesz, żeby ktoś to za Ciebie zrobił, a najszybciej będzie, jak ktoś te treningi za Ciebie odbędzie a następnie update'uje na Endo :hejhej: .
Awatar użytkownika
maciekl122
Wyga
Wyga
Posty: 72
Rejestracja: 26 mar 2015, 11:51
Życiówka na 10k: 0:44:09
Życiówka w maratonie: 3:53:59

Nieprzeczytany post

Astraroth pisze:
maciekl122 pisze:Cześć,

temat pewnie był poruszany milion razy, ale szybciej zapytać niż szukać...

!
Nie skomentuję tej wypowiedzi.... :sss: ..a nie, jednak pokuszę się o odpowiedź, w odpowiednim tonie :hej: .
Kolego Maćku, najszybciej to będzie w ogóle jak napiszesz, żeby ktoś to za Ciebie zrobił, a najszybciej będzie, jak ktoś te treningi za Ciebie odbędzie a następnie update'uje na Endo :hejhej: .

Dzieki za pomoc!

Do tej pory uważałem że forum jest do tego żeby pytać i prosić o rady, jednak najwidoczniej się miliłem. Ale teraz widzę że można uzyskać znacznie więcej! W takim razie mogę prosić o to abyś wykonał za mnie treningi, a najlepiej jakbyś przebiegł za mnie jakis fajny bieg i dał mi medal. Rodzina będzie ze mnie dumna :) pozdrawiam

jeśli jakiś inny wujek "dobra rada" ma taki sam pomysł to podziękuje, jeśli natomiast znajdzie się ktoś kto chciałbym odpowiedzieć na moje pytanie, będę wdzięczny :)
Awatar użytkownika
whitemamba
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 467
Rejestracja: 06 lip 2012, 09:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pędzę z odpowiedzią:

http://lmgtfy.com/?q=endomondo+%2B+pola ... ieganie.pl
Zmiana kodu 3 z przodu:)
10km- 39.04 @3:54 pace
HM- 1:29:03 in progress
M- 3:14:12 in progress
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

maciekl122 pisze:jeśli jakiś inny wujek "dobra rada" ma taki sam pomysł to podziękuje, jeśli natomiast znajdzie się ktoś kto chciałbym odpowiedzieć na moje pytanie, będę wdzięczny :)
Syncmytracks. Kolego na przyszły raz skorzystaj na forum z opcji "szukaj", po to ona tam jest. Nieprawdaż?
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maciekl122 pisze: Dzieki za pomoc!

Do tej pory uważałem że forum jest do tego żeby pytać i prosić o rady, jednak najwidoczniej się miliłem. Ale teraz widzę że można uzyskać znacznie więcej! W takim razie mogę prosić o to abyś wykonał za mnie treningi, a najlepiej jakbyś przebiegł za mnie jakis fajny bieg i dał mi medal. Rodzina będzie ze mnie dumna :) pozdrawiam

jeśli jakiś inny wujek "dobra rada" ma taki sam pomysł to podziękuje, jeśli natomiast znajdzie się ktoś kto chciałbym odpowiedzieć na moje pytanie, będę wdzięczny :)
Kolego Maćku, jeśli Ty nie szanujesz czasu innych forumowiczów, to dlaczego my mamy Ci pomagać?
Btw, wczoraj na poprzedniej stronie czytałam właśnie odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie a więc domniemam, że nawet tam nie udało Ci się dotrzeć.
whitemamba pisze:Pędzę z odpowiedzią:

http://lmgtfy.com/?q=endomondo+%2B+pola ... ieganie.pl
Czasem to mi ręce opadają a wtedy szydera się włącza z automatu.
Awatar użytkownika
maciekl122
Wyga
Wyga
Posty: 72
Rejestracja: 26 mar 2015, 11:51
Życiówka na 10k: 0:44:09
Życiówka w maratonie: 3:53:59

Nieprzeczytany post

Kończąć niepotrzebną dyskusję, dziękuje wszystkim. Cel zrealizowałem, osiągnąłem to co chciałem. :)

Pozdrawiam i życzę sukcesów! :)
Glorifind
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2016, 05:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć koledzy,

mam pytanie apropos zegarka polar m400 i polar flow. Zauważyłem, że jak dodaję trening z interwałami to nie działa to jak należy. Nie wiem czy ja coś robię źle czy po prostu flow ma jakiś błąd. Otóż dodaje sobie cztery fazy
1. Rozgrzewka 5min
2. Wysiłek 3min
3. Odpoczynek 30sek
4. Schłodzenie 5min
Następnie ustawiam powtórzenia na interwał 2 i 3 (powiedzmy, że 5 powtórzeń).
Tak ustawiony trening niestety działa dobrze aż do 5tego powtórzenia. Po piątym powtórzeniu pary wysiłek-odpoczynek zamiast przejść do schłodzenia powtarza jeszcze raz fazę 2 (wysiłek) i kończy mi trening. Czy ktoś jeszcze spotkał się z takimi problemami?
Mario82
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 17 lip 2014, 14:48
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Coś jest nie tak jak się ustawia z automatu powtórzenia. Może chwilę dłużej, ale dodaj każdą fazę ręcznie, czyli każdy odpoczynek i wysiłek po kolei, nie korzystając z "zapętlania" polara. Wtedy się nie gubi i działa dobrze
pdkl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 08 lis 2015, 22:25
Życiówka na 10k: 53:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jest to znany błąd. Polar pracuje nad tym. Niestety już dość długo
https://twitter.com/jungly/status/722403524852781056
Dancik
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 29 mar 2014, 09:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siemanko ostatnio wystąpił u mnie problem na na treningu tempowym, mianowicie ustawiłem sobie na platformie trening, biegam, po którymś powtórzeniu czekam osttanie sekundy przerwy a tu komunikat WSTRZYMANO REJERSTROWANIE mimo że nic nie klikałem ani nie ustawiałem w sofcie,wznowiłem treninig i lece dalej, potem kilka powtórzeń później miałem to samo. O co chodzi miał ktoś z was podobnie, czy to kwestia jakieś ustawień czy coś z zegarkiem?
Kavalorn
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2016, 14:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy połączenie BT z polarem M400 jest tylko po to aby synchronizować trening z portalem/aplikacją? Nie mogę połączyć ze swoim telefonem bo czekam na 'wsparcie' ale skojarzyłem, że żona posiada kompatybilny telefonik. Czy wobec tego mogę śmigać na treningi a potem tylko pożyczyć telefonik żony do synchronizacji/eksportu do endo?
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Mam takie pytanie, w ustawieniach - dane personalne mamy informacje o treningach, co to dokładnie oznacza, wcześniej miałem wybrane 8-12g./tydz.
Nigdy mnie nie interesowało ile godzin poświęcam na trening, tylko na czuja trenuje. I załączam screena z kwietnia [4 tyg] i jest powyżej 12g. Jeśli wybiorę w zegarku >12g./tydz. to jaki będzie efekt, co to da mi ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
ODPOWIEDZ