Suunto Ambit 2 Black - mini recenzja:)

Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zaraz mnie ukamienujecie :bum: Biore Fenixa 3. Bede biegal po wodzie i dachach budynkow :hahaha:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Co najmniej waterboarding się należy....
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Eeeee... wole kamienowanie :bum:
hqvkamil
Wyga
Wyga
Posty: 145
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:14
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieszczady

Nieprzeczytany post

Muszę się pobawić w moim ambicie tą nawigacją. Jeszcze ani razu tego nie użyłem. Ktoś może dodać od siebie wskazówki?
Profil Endomondo
Profil Strava


#bieganie #plywanie #szosa #skyrunning #ultrabiegi FAN!
damzac
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2008, 21:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa Błeszno

Nieprzeczytany post

hej,
odkrylem niedawno ze za pomoca aplikacji w smartfonie a po wczesniejszym zrzuceniu na kompa treningu z Ambit2 mozna tworzyc filmiki na smartfonie i udostepnia je np facebook-u i w zwiazku z tym mam pytanko, czy ktos wie:
1. jak nagrywac filmy w hd tak jak na ambit3 bo udaje mi sie tylko w SD?
2. czy podobna aplikacja jest na PC jak na smartfona, poniewaz na PC nie mam mozliwosci tworzenia filmow, chyba ze to jest tylko na smartfonie?

a niby ta usluga miala byc tylko na ambit3:)
RockSteady
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2016, 21:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć,

Czy ktoś z Was orientuje się w jaki sposób realizowana jest gwarancja Suunto? Wiem, że wynosi 2 lata, ale w jaki sposób serwis Suunto wie, że minęły 2 lata od kupna, skoro nie prosi o dowód zakupu? (reklamowałem pasek HR, bo przestał odczytywać tętno).
Czy sprawdzają na podstawie pierwszej rejestracji treningu w Movescount? Przyznam, że to byłoby dziwne, bo jak ktoś nie zgrywałby treningów, oznaczałoby, że ma wieczystą gwarancję ;).
hqvkamil
Wyga
Wyga
Posty: 145
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:14
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieszczady

Nieprzeczytany post

Poznają po s/n.
Profil Endomondo
Profil Strava


#bieganie #plywanie #szosa #skyrunning #ultrabiegi FAN!
RockSteady
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2016, 21:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

hqvkamil pisze:Poznają po s/n.
No, ale właśnie jak? Rozumiem, że jednak ślad (S/N) z Movescount?
__kamil__
Wyga
Wyga
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2016, 23:42
Życiówka na 10k: 75
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Pionki/Londyn

Nieprzeczytany post

Mam Suunto Ambit 2 Black od prawie roku i smialo moge polecic. Bylem z nim w gorach - wysokosci podawal zazwyczaj dokladnością do 1 metra. Na świnicy pomylil sie o metr, a roznica wysokosci pomiedzy startem a szczytem wynosila prawie 1500m. Plywalem tez z nim po stawach i mierzyl dobrze odleglosci. Dobrze mierzyl tez liczbe przeplynietych basenow. Bawie sie we freediving - do zegarka moge wgrac tabele statyki. Jest swietny przy bieganiu - endomondo traci sygnal w lesie i pokazuje glupoty, suunto caly czas trzyma sygnal. Smialo moge polecic ten zegarek !


A co do pytania wyzej. Być moze sklep ma jakąs baze danych o produktach suunto i przy kazdym sprzedanym modelu baza jest uaktualniana i dzieki temu suunto wie co i kiedy sprzedal ktory sklep.
Obrazek
RockSteady
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2016, 21:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

__kamil__ pisze: A co do pytania wyzej. Być moze sklep ma jakąs baze danych o produktach suunto i przy kazdym sprzedanym modelu baza jest uaktualniana i dzieki temu suunto wie co i kiedy sprzedal ktory sklep.
Na pewno tak nie jest. Pani ze sklepu, z którą rozmawiałem potwierdziła, że nie wysyła żadnych informacji o sprzedanych zegarkach do Suunto, ale też się zastanawiała na jakiej podstawie liczona jest gwarancja.
Pawel_W
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 02 sty 2014, 11:17
Życiówka na 10k: 42:21
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wieliczka / Kokotów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

coś się popsuło z serwerami suunto i nie można dzisiaj zsynchronizować treningów (udaje się za którąś próbą)

osobiście zawiodłem się bardzo podejściem do klienta - żadnego info na stronie, fb, a ludzie pytają co się dzieje :echech:
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

Niestety movescount tak czasami ma. Trzeba przeczekać.
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
leszekp
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2016, 09:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, jestem użytkownikiem Ambit2 od prawie
dwóch lat i teraz pojawił się problem z Moveslink2.
Na laptopie oraz komputerze stacjonarnym (tu i tu Vista)
miałem zainstalowane Moveslink2 i wszystko działało dobrze
i coś się wywaliło.
Nie potrafię ponownie zainstalować Moveslink2 nawet jako
administrator. Na laptopie zainstalowałem Vistę od nowa
i niestety ale zainstalować Moveslink2 dalej się nie daje.
Na Movescount wybieram kolekcję Ambit, zapisuje plik
setup.exe, następnie otwórz folder nadrzędny i dalej pliku nie
da się otworzyć ani uruchomić jako administrator.
Coś nie tak robię? Może ktoś coś doradzi.
Awatar użytkownika
no-login
Wyga
Wyga
Posty: 70
Rejestracja: 28 paź 2013, 12:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pisz na support, a jeśli chcesz żeby ludki ma forum pomogły, to napisz chociaż jaki błąd/komunikat windows pokazuje...lub jeśli się nie boisz, że Microsoft będzie cię szpiegował, instaluje Windows 10 ;)

edit
Coś takiego znalazłem, nie wiem czy pomoże.
http://gadzetomania.pl/31175,vista-napr ... -aplikacji
leszekp
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2016, 09:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak próbuje zainstalować z firefoxa to nic nie wywala ale i nie instaluje,
natomiast explorer po krótkiej próbie wypisał coś takiego:

PLATFORM VERSION INFO
Windows : 6.0.6001.65536 (Win32NT)
Common Language Runtime : 4.0.30319.1
System.Deployment.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)
clr.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)
dfdll.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)
dfshim.dll : 4.0.31106.0 (Main.031106-0000)

SOURCES
Deployment url : https://d1c229iib3zm7m.cloudfront.net/w ... pplication

ERROR SUMMARY
Below is a summary of the errors, details of these errors are listed later in the log.
* Activation of https://d1c229iib3zm7m.cloudfront.net/w ... pplication resulted in exception. Following failure messages were detected:
+ Exception reading manifest from https://d1c229iib3zm7m.cloudfront.net/w ... pplication: the manifest may not be valid or the file could not be opened.
+ Manifest XML signature is not valid.
+ SignatureDescription could not be created for the signature algorithm supplied.

COMPONENT STORE TRANSACTION FAILURE SUMMARY
No transaction error was detected.

WARNINGS
There were no warnings during this operation.

OPERATION PROGRESS STATUS
* [2016-04-08 14:30:46] : Activation of https://d1c229iib3zm7m.cloudfront.net/w ... pplication has started.

ERROR DETAILS
Following errors were detected during this operation.
* [2016-04-08 14:30:48] System.Deployment.Application.InvalidDeploymentException (ManifestParse)
- Exception reading manifest from https://d1c229iib3zm7m.cloudfront.net/w ... pplication: the manifest may not be valid or the file could not be opened.
- Source: System.Deployment
- Stack trace:
at System.Deployment.Application.ManifestReader.FromDocument(String localPath, ManifestType manifestType, Uri sourceUri)
at System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadDeploymentManifestDirectBypass(SubscriptionStore subStore, Uri& sourceUri, TempFile& tempFile, SubscriptionState& subState, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options, ServerInformation& serverInformation)
at System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadDeploymentManifestBypass(SubscriptionStore subStore, Uri& sourceUri, TempFile& tempFile, SubscriptionState& subState, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options)
at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation(Uri activationUri, Boolean isShortcut, String textualSubId, String deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, String& errorPageUrl)
at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker(Object state)
--- Inner Exception ---
System.Deployment.Application.InvalidDeploymentException (SignatureValidation)
- Manifest XML signature is not valid.
- Source: System.Deployment
- Stack trace:
at System.Deployment.Application.Manifest.AssemblyManifest.ValidateSignature(Stream s)
at System.Deployment.Application.ManifestReader.FromDocument(String localPath, ManifestType manifestType, Uri sourceUri)
--- Inner Exception ---
System.Security.Cryptography.CryptographicException
- SignatureDescription could not be created for the signature algorithm supplied.
- Source: System.Security
- Stack trace:
at System.Security.Cryptography.Xml.SignedXml.CheckSignedInfo(AsymmetricAlgorithm key)
at System.Security.Cryptography.Xml.SignedXml.CheckSignature(AsymmetricAlgorithm key)
at System.Security.Cryptography.Xml.SignedXml.CheckSignatureReturningKey(AsymmetricAlgorithm& signingKey)
at System.Deployment.Internal.CodeSigning.SignedCmiManifest.Verify(CmiManifestVerifyFlags verifyFlags)
at System.Deployment.Application.Manifest.AssemblyManifest.ValidateSignature(Stream s)

COMPONENT STORE TRANSACTION DETAILS
No transaction information is available.
ODPOWIEDZ