Polar M400

Mario82
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 17 lip 2014, 14:48
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wszystko można bez kabla. Synchronizację robię wyłącznie przez telefon, kablem do PC nawet nie podłączam. Ładuję normalnie ładowarką od telefonu. U mnie akurat synchronizacja na 2 razy nie działa :) dopiero jak jednocześnie net i bt jest włączone to się synchronizuje :)
New Balance but biegowy
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Mario82 pisze:Wszystko można bez kabla. Synchronizację robię wyłącznie przez telefon, kablem do PC nawet nie podłączam. Ładuję normalnie ładowarką od telefonu. U mnie akurat synchronizacja na 2 razy nie działa :) dopiero jak jednocześnie net i bt jest włączone to się synchronizuje :)
I nie aktualizujesz a-gps'a ani nie pobierasz nowych aktualizacji jak juz wychodza bo przez bt nie da sie.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Mario82
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 17 lip 2014, 14:48
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Agps aktualizuje się przy synchronizacji przez bt. Aktualizacje faktycznie jak jakieś widzę na updates.polar.com to podłączam faktycznie do kabla. Dawno aktualizacji nie było i zapomniałem o tym fakcie ;)
mareko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 657
Rejestracja: 07 lip 2014, 10:53
Życiówka na 10k: 39,11
Życiówka w maratonie: 3,23,05

Nieprzeczytany post

Yahoo pisze:
truskafka pisze:jak sprawdzić ile satelit jest połączonych?
Wlacz stoper, a potem przytrzymaj górny z lewej strony przycisk, ten od podświetlenia, i zjedz na sam dol.
a gdzie jest stoper ?
5km - 19:33
10km - 39:11
21km - 1:28:45
42km - 3:23:05
Górski Ultra 100km - 14h
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

mareko pisze:
Yahoo pisze:
truskafka pisze:jak sprawdzić ile satelit jest połączonych?
Wlacz stoper, a potem przytrzymaj górny z lewej strony przycisk, ten od podświetlenia, i zjedz na sam dol.
a gdzie jest stoper ?
Wciśnij 2 x czerwony przycisk
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Guga74
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:15
Życiówka na 10k: chyba 57
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hello. Ma ktoś może Polara m 400 i do tego Windows 10 na swoim telefonie? Miałbym kilka pytań , ale może na privie bo tu by mnie objechali zaraz:):):) Konkretnie telefon widzi zegarek , a zegarek nie chce się połączyć z telefonem...HELP:):)!!!
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Ja mam, nie zadziała Ci. W piątek kupiłem tel. z androidem, dość miałem tej walki z brakiem aplikacji. ;)
Awatar użytkownika
Szybki90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2014, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KRAKÓW

Nieprzeczytany post

WM 10 to syf i umiera tylko android i ios :-)
NEVER GIVE UP
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Dziś wieczorem zrobiłem 1h07 w jednostajnym tempie, a polar wyplul na końcu trening tempowy+, a na stronie obciążenie treningowe-ekstremalny, lol. Prawie 51 minut w czwartej strefie byłem i w piątej z 2min. Qrde, nie wierzę, zregenerować się trzeba.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Polar ma w dupie wm10. Ten system syfem nie jest. Chciałbym, aby pozostałe chodziły tak płynnie jak ten. Jakoś garmin mógł wypuścić apki do synchronizacji swoich zegarków. Jak ktoś chce połączyć windowsa i zegarek treningowy, to chyba garmin jest jedynym wyjściem. Jak ktoś chce mieć tani telefon działający w pełni z m400, to polecam motorolę e 2nd gen. Kosztuje 400 zł i działa.
Awatar użytkownika
Szybki90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2014, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KRAKÓW

Nieprzeczytany post

Polarowi sie nie oplaca robic apke pod wm skoro do lamusa wm poszedl iOS i android teraz rzadzi a glownie ios. Zmienilem tel z S6 edge na Iphone 5 i nie zaluje zamiany ani troche 1000 rzeczy w tle i kazda jedna odpala od razu a w s6 dochodzilo do resetu tel nawet bo sie zawiesil takze nie ma co tu dyskutowac. A takie po 200-300 no name tel byle z andkiem to nie skomentuje.
NEVER GIVE UP
maroxan
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2016, 14:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To zależy do czego taki telefon do 300zl jest komuś potrzebny, jeśli go kupuje specjalnie na potrzeby PolarFlow...to już lepiej uzywac komputera do tego celu.
Awatar użytkownika
Szybki90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2014, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KRAKÓW

Nieprzeczytany post

maroxan pisze:To zależy do czego taki telefon do 300zl jest komuś potrzebny, jeśli go kupuje specjalnie na potrzeby PolarFlow...to już lepiej uzywac komputera do tego celu.
A no dokladnie tak zgadza sie :-)
NEVER GIVE UP
Guga74
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:15
Życiówka na 10k: chyba 57
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

matti775 pisze:Polar ma w dupie wm10. Ten system syfem nie jest. Chciałbym, aby pozostałe chodziły tak płynnie jak ten. Jakoś garmin mógł wypuścić apki do synchronizacji swoich zegarków. Jak ktoś chce połączyć windowsa i zegarek treningowy, to chyba garmin jest jedynym wyjściem. Jak ktoś chce mieć tani telefon działający w pełni z m400, to polecam motorolę e 2nd gen. Kosztuje 400 zł i działa.
Zgadzam się pełni. Na chwile obecna andek tylko rootowany.
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Czy ja wiem, mi ten telefon działa bardzo szybko, mam porównanie do windows phone 8.1, który zapierdzielał w porównaniu z androidami i iOS. Ja nie gram w gry, więc nie wymagam od telefonu cudów. Ale nie o tym chyba temat. Napisałem - jak ktoś chce używać m400 jako smartwatcha to ten telefon, który poleciłem się nada.
ODPOWIEDZ