Polar M400

Vault Dweller
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 07 sie 2015, 18:19
Życiówka na 10k: 39:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Z tym "można zaktualizować" to trochę teoria, u nas w firmie jest cały przekrój przez Lumie z ostatnich 2 lat i jak na razie Win 10 mają tylko 2 najnowsze. Reszta jest z 8.1 mimo, że teoretycznie już w grudniu miały mieć update.
40+ na karku
Strava
New Balance but biegowy
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Yahoo pisze:
I ktoś kupił i korzysta z tej nowej wagi polarowej? Warta jest swojej ceny i użyteczności?
Podbije pytanie. xD


czach pisze:
Yahoo pisze:Macie zawsze RI po treningu? Mi dzisiaj i jeszcze w jakichś treningach się nie pojawiło, nie wiem dlaczego.
„Running Index is calculated during every training session when heart rate and the GPS function is on and when the following requirements apply:
[…]
Pace should be 6 km/h / 3,75 mph or faster and duration 12 minutes minimum.
[…]
Calculation begins when you start recording the session. During a session, you may stop twice at traffic lights, for example, without interrupting the calculation.

Też mnie to zastanawiało. Z tego co zauważyłem, to z autopauzą mam na zakończenie RI nawet po kilku zatrzymywaniach się na światłach.
Wiem o tym, ale czasami przy długim wybieganiu czy interwalach nie mam RI.

A na światłach to ja pauzuje zegarek i wznawiam gdy przebiegam przez skrzyżowanie.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Można zaktualizować KAŻDA lumię spełniająca wymogi, o których wspomniałem, poprzez program windows insider.
Guga74
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:15
Życiówka na 10k: chyba 57
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Astraroth pisze:
Krzysztoff pisze:orientuje się ktoś czy jest możliwości zainstalowania aplikacji Polar Flow na starym androidzie 2.3.6 ?
Nie, działa dopiero od Kitkata, na niższych niż 4.4 nie ma możliwości instalacji.
Witam. Jestem nabywcą polara i mam pytanie trochę podobne. A czy z komputerem na którym jest Windows 7 można sparować urządzenie? Nie przejrzałem jeszcze całego forum więc ktoś może mnie poratuje :ble:
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Guga74 pisze: Witam. Jestem nabywcą polara i mam pytanie trochę podobne. A czy z komputerem na którym jest Windows 7 można sparować urządzenie? Nie przejrzałem jeszcze całego forum więc ktoś może mnie poratuje :ble:
Tak, spokojnie.
Guga74
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:15
Życiówka na 10k: chyba 57
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

harlan pisze:
Guga74 pisze: Witam. Jestem nabywcą polara i mam pytanie trochę podobne. A czy z komputerem na którym jest Windows 7 można sparować urządzenie? Nie przejrzałem jeszcze całego forum więc ktoś może mnie poratuje :ble:
Tak, spokojnie.
Sprawdzałeś? Od wczoraj próbuję i coś nie tego.... :ojnie: Mam zegarek od paru dni , może bluethoot gdzieś trzeba wcześniej włączyć? Ja wchodzę w ustawienia i łączenie z innym urządzeniem. Robię coś nie tak?
Ostatnio zmieniony 26 sty 2016, 20:55 przez Guga74, łącznie zmieniany 1 raz.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Guga74 pisze:
harlan pisze:
Guga74 pisze: Witam. Jestem nabywcą polara i mam pytanie trochę podobne. A czy z komputerem na którym jest Windows 7 można sparować urządzenie? Nie przejrzałem jeszcze całego forum więc ktoś może mnie poratuje :ble:
Tak, spokojnie.
Sprawdzałeś? Od wczoraj próbuję i coś nie tego.... :ojnie:
Ja dzisiaj zgrywałam treningi i wszystko jest ok. Nie wiem co dokładnie rozumiesz pod pojęciem "sparować urządzenie", bo zegarek z kompem łączy się tylko i wyłącznie przez kabel.

Ja mam pytanie odnośnie pulsometru, od soboty na każdym z 4 treningów (z GPSem i bez) fixuje mi pulsometr, pokazując na dzień dobry puls rzędu 200 i wyżej co jest u mnie nierealne, bo pewnie już bym nie żyła :hejhej: . Bateria była wymieniana maksymalnie 5 miesięcy temu i komunikatu o low battery brak. Ma ktoś pomysł o co kaman?
Guga74
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:15
Życiówka na 10k: chyba 57
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chodzi mi właściwie o przesłanie treningu i synchronizację za pomocą bluethoot. Mogę to zrobić tylko za pomocą kabla?
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Guga74 pisze:Chodzi mi właściwie o przesłanie treningu i synchronizację za pomocą bluethoot. Mogę to zrobić tylko za pomocą kabla?
Z apką na kompie tylko przez kabel używając aplikacji Polar Flow. Sparować zegarek możesz z telefonem mającym andka w wersji 4.4 wzwyż, oczywiście tez musisz mieć aplikację pobraną dla telefonu z Google play lub ze str. Polara.
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Astraroth, padł Ci pasek, wysyłaj do Krakowa (bez kostki BT).
edit: albo nawet nie wysyłaj - ja tylko przesłałem im screeny, pasek wysłali od razu kurierem.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

matti775 pisze:Astraroth, padł Ci pasek, wysyłaj do Krakowa (bez kostki BT).
edit: albo nawet nie wysyłaj - ja tylko przesłałem im screeny, pasek wysłali od razu kurierem.
Matti, pasek? Hmm, może i tak. A wiesz, mam na stanie dwa od Polara to jutro na trenie wezmę nie swój i zobaczę :). Jeśli puls będzie ok to znaczy, że to ewidentnie wina paska. Niedawno Polar przysłał mi pasek, ale od zegarka, bo zaczał odkształcać się po bokach :p.
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Astraroth pisze: Ja mam pytanie odnośnie pulsometru, od soboty na każdym z 4 treningów (z GPSem i bez) fixuje mi pulsometr, pokazując na dzień dobry puls rzędu 200 i wyżej co jest u mnie nierealne, bo pewnie już bym nie żyła :hejhej: . Bateria była wymieniana maksymalnie 5 miesięcy temu i komunikatu o low battery brak. Ma ktoś pomysł o co kaman?
Problem leży po stronie samego paska. Spróbuj go dobrze wymyć albo nawet wrzuć do pralki razem z ubraniami, powinno pomóc. Jeśli masz dowód zakupu to wyślij skan do sport konsulting, podeślą Ci nowy pasek.
wolny krok
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2016, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

od niedawna mam polara m400 i zauważyłem, że jak planuję trening z powtórzeniami faz to zegarek się gubi. Dzisiaj np pominął 2 ostatnie fazy i zakończył trening wcześniej :/ spotkaliście się z czymś takim?
Awatar użytkownika
Maxxer
Wyga
Wyga
Posty: 83
Rejestracja: 25 gru 2012, 16:34
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak to jest z tą kadencją? Pokazuje wiarygodne dane? Ktoś porównał z fotopodem? Mi wczoraj pokazało kadencje 96 wiec mam co do tego pewne watątpliwości.
1500m: 4:19:00 (2014) 4:01:13 (2015)
Mario82
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 17 lip 2014, 14:48
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

wolny krok pisze:od niedawna mam polara m400 i zauważyłem, że jak planuję trening z powtórzeniami faz to zegarek się gubi. Dzisiaj np pominął 2 ostatnie fazy i zakończył trening wcześniej :/ spotkaliście się z czymś takim?
Ostatnio tak miałem. Przedostatnia faza krótka przebieżka, po której zegarek miał wskoczyć na ostatnią fazę schłodzenia, które miało trwać bodajże 20 min. Pominął ja kompletnie, kończąc na ostatnim mocnym akcencie.
ODPOWIEDZ