Polar M400

Awatar użytkownika
marcinostrowiec
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 859
Rejestracja: 17 maja 2012, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

darekc1 pisze:Te wysokosci to jakies nieporozumienie . U mnie fixa lapie w kilka sekund ,ale biegajac tą samą trasa 16km raz mam sumę podbiegów 45 m a innym razem 140 m .
nie myli sie w kwestii bilansu ale myli sie w kwestiach nominalnych

moze za wysoko sie wybijasz :) innym razej nizej
Moje wpisy, moje doświadczenie, każdy jest indywidualnym przypadkiem, ale prawidłowości występują
Forumowym nauczycielom gramatyki ortografii oraz stylu mówie zdecydowane NIE
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
marcinostrowiec
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 859
Rejestracja: 17 maja 2012, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

czy da sie ustawic aby pokazywal i tempo i szybkosc czy tylko albo albo
Moje wpisy, moje doświadczenie, każdy jest indywidualnym przypadkiem, ale prawidłowości występują
Forumowym nauczycielom gramatyki ortografii oraz stylu mówie zdecydowane NIE
Awatar użytkownika
marcinostrowiec
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 859
Rejestracja: 17 maja 2012, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pokazuje wam kadencje krokow ? moj w ogole
Moje wpisy, moje doświadczenie, każdy jest indywidualnym przypadkiem, ale prawidłowości występują
Forumowym nauczycielom gramatyki ortografii oraz stylu mówie zdecydowane NIE
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

marcinostrowiec pisze:pokazuje wam kadencje krokow ? moj w ogole
M400 nie ma tego wbudowanego, musisz dokupić czujnik.
sting126
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2015, 15:40
Życiówka na 10k: 54:47
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Da się w polar flow sprawdzić średnią prędkość i tętno na dowolnie wybranym odcinku ? Czy tylko w momencie kiedy "złapało się" ręcznie okrążenie ?
Awatar użytkownika
czach
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 31
Rejestracja: 24 paź 2015, 22:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tak. Wybierasz szczegóły treningu i pod mapą masz wykresy a pod nimi suwaki, którymi można wybierać dowolny odcinek.
--
Marcin Trzaska /czach/
sting126
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2015, 15:40
Życiówka na 10k: 54:47
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

<ściana> no tak... dzięki... a da się jakoś zapisać taki odcinek ?
Awatar użytkownika
czach
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 31
Rejestracja: 24 paź 2015, 22:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Takiej opcji nie widziałem. ;-)
--
Marcin Trzaska /czach/
konvers
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:11
Życiówka na 10k: 39:40
Życiówka w maratonie: 3:00:38

Nieprzeczytany post

Czy ktoś z posiadaczy m400 może pomoc w następującej kwestii: czy program polar flow rozpoznaje urządzenie po numerze seryjnym, lub jakoś inaczej rozpoznaje każde urządzenie? Planujemy z Żona zakup dwóch 400setek. Dane będziemy zgrywać na jeden komputer, ale nie chcielibyśmy aby treningi zgrywały się na jeden profil tylko na nasze osobne konta w serwisie (to samo tyczy się synchronizacji i konkretnych ustawień). Z tego co widzę to aplikacja polarflow uruchamia się automatycznie po podłączeniu zegarka do portu USB i nie prosi o logowanie na profil.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

konvers pisze:Czy ktoś z posiadaczy m400 może pomoc w następującej kwestii: czy program polar flow rozpoznaje urządzenie po numerze seryjnym, lub jakoś inaczej rozpoznaje każde urządzenie? Planujemy z Żona zakup dwóch 400setek. Dane będziemy zgrywać na jeden komputer, ale nie chcielibyśmy aby treningi zgrywały się na jeden profil tylko na nasze osobne konta w serwisie (to samo tyczy się synchronizacji i konkretnych ustawień). Z tego co widzę to aplikacja polarflow uruchamia się automatycznie po podłączeniu zegarka do portu USB i nie prosi o logowanie na profil.
Niestety nie da sie na jednej instalce synchronizować dwóch zegarków. Kiedyś próba synchro zegarka innej osoby na moim kompie powodowała zaciąganie moich profili do nie mojego zegarka (tego który był właśnie podpięty). Może by sie dało po utworzeniu nowego użytkownika w systemie Wendofs, ale trzeba by to było sprawdzić no i oczywiście logować się na odpowiedniego usera przed synchronizacją.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

konvers pisze:Czy ktoś z posiadaczy m400 może pomoc w następującej kwestii: czy program polar flow rozpoznaje urządzenie po numerze seryjnym, lub jakoś inaczej rozpoznaje każde urządzenie? Planujemy z Żona zakup dwóch 400setek. Dane będziemy zgrywać na jeden komputer, ale nie chcielibyśmy aby treningi zgrywały się na jeden profil tylko na nasze osobne konta w serwisie (to samo tyczy się synchronizacji i konkretnych ustawień). Z tego co widzę to aplikacja polarflow uruchamia się automatycznie po podłączeniu zegarka do portu USB i nie prosi o logowanie na profil.
Kolego Konvers, dzisiaj spróbowałam po raz drugi zsynchronizować nie swojego polara na moim kompie. Po całej synchrozniacji okazało się, że wszystko jest ok, urządzenie jest identyfikowane po numerze seryjnym i treningi trafiają do odpowiedniego profilu połączonego z zegarkiem o tym numerze. Możecie więc śmiało z żoną synchronizować swoje zegarki na jednym kompie :hej: .
Awatar użytkownika
Szybki90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2014, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KRAKÓW

Nieprzeczytany post

Kazdy zegarek osobno zgrywa trening a później trzeba sie na polar flow zalogować do swojego profilu. I nie ma możliwości aby zgralo kogos dane do innego profilu i pomieszało.
NEVER GIVE UP
Awatar użytkownika
marcinostrowiec
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 859
Rejestracja: 17 maja 2012, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jak wyglada "bezprzewodowa synchronizacja pulsometru M400 z serwisem Polar
Flow" ? w skrócie technicznie
Moje wpisy, moje doświadczenie, każdy jest indywidualnym przypadkiem, ale prawidłowości występują
Forumowym nauczycielom gramatyki ortografii oraz stylu mówie zdecydowane NIE
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

marcinostrowiec pisze:jak wyglada "bezprzewodowa synchronizacja pulsometru M400 z serwisem Polar
Flow" ? w skrócie technicznie
Synchronizujesz za pomocą bluetootha z aplikacją polarflow w telefonie. Następnie za pomocą internetu dane są przerzucane na serwer.
Awatar użytkownika
marcinostrowiec
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 859
Rejestracja: 17 maja 2012, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

harlan pisze:
marcinostrowiec pisze:jak wyglada "bezprzewodowa synchronizacja pulsometru M400 z serwisem Polar
Flow" ? w skrócie technicznie
Synchronizujesz za pomocą bluetootha z aplikacją polarflow w telefonie. Następnie za pomocą internetu dane są przerzucane na serwer.
ok ale co musze zrobic w telefonie co ustawic ? i w polar flow ? bo prosi tylko o kabel po wlaczeniu ?
Moje wpisy, moje doświadczenie, każdy jest indywidualnym przypadkiem, ale prawidłowości występują
Forumowym nauczycielom gramatyki ortografii oraz stylu mówie zdecydowane NIE
ODPOWIEDZ