Polar M400

Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

3com pisze:
Dariush pisze:Witam.
Mam podobny problem z paskiem HR jak opisany na poprzednich dwóch strona wątku. Podobny ale jednak inny. Ja początek mam stabilny, wykres jest ok, ale im dalej tym gorzej. Skoki tętna od 60-230 bpm ma przestrzeni kilkuset metrów a wykres wygląda jak wskazania sejsmografu przy trzęsieniu ziemi.
Nie biegasz przypadkiem w koszulce NIKE PRO COMBAT lub w czymś podobnym? Mam dwie i biegam w nich w zimie na zmianę ale wolę żeby było mi ciepło zamiast gładkiego wykresu. Testowałem kilka razy i po założeniu wykres skacze a bez tej jednej warstwy wykres robi się gładki. Więc wina koszulki.
Czyżby koszulka miała jony srebra, które zakłócają przekazywanie pulsu z pulsometru do sikora?
New Balance but biegowy
darekc1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 289
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Yahoo pisze:
darekc1 pisze:Zrobiony reset - sygnal zlapany po 40 sekundach , a wysokosc od początku, jak nigdy bo zazwyczaj byla lapana po jakims czasie . A by okazalo sie to rozwiazaniem ,w srode bieg Niepodleglosci Żagań .
Treningi kasują sie i profile?Bo ostatnio nie wrzucałem na strone.
Wszystko ok.
3com
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 25 cze 2014, 19:19

Nieprzeczytany post

Astraroth pisze:
3com pisze:
Dariush pisze:Witam.
Mam podobny problem z paskiem HR jak opisany na poprzednich dwóch strona wątku. Podobny ale jednak inny. Ja początek mam stabilny, wykres jest ok, ale im dalej tym gorzej. Skoki tętna od 60-230 bpm ma przestrzeni kilkuset metrów a wykres wygląda jak wskazania sejsmografu przy trzęsieniu ziemi.
Nie biegasz przypadkiem w koszulce NIKE PRO COMBAT lub w czymś podobnym? Mam dwie i biegam w nich w zimie na zmianę ale wolę żeby było mi ciepło zamiast gładkiego wykresu. Testowałem kilka razy i po założeniu wykres skacze a bez tej jednej warstwy wykres robi się gładki. Więc wina koszulki.
Czyżby koszulka miała jony srebra, które zakłócają przekazywanie pulsu z pulsometru do sikora?
Raczej nie. Bardziej prawdopodobne jest to że mam magiczne koszulki. A tak na serio pewnie tak. Sprawdzałem też czy ma to związek z ilością warstw i nie ma. Teraz maksymalnie miałem na sobie pięć i wykres był poszarpany wyłącznie jak ubrałem rzeczoną koszulkę.
Awatar użytkownika
Szybki90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2014, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KRAKÓW

Nieprzeczytany post

Witajcie ,
Macie problem z szukaniem GPS-a w POLAR M400 ?
NEVER GIVE UP
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Mamy, ostatnia aktualizacja to zepsuła i trzeba czekać na poprawki.
Awatar użytkownika
Szybki90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2014, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KRAKÓW

Nieprzeczytany post

matti775 pisze:Mamy, ostatnia aktualizacja to zepsuła i trzeba czekać na poprawki.
A pisałeś do nich w tej sprawie ?
NEVER GIVE UP
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Proponuję zajrzeć Ci 1-2 strony w tył w tym temacie. ;)
darekc1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 289
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Szybki90 pisze:Witajcie ,
Macie problem z szukaniem GPS-a w POLAR M400 ?
Tez mialem problem z lapaniem GPS i z wysokoscia . Zrobilem reset jak zalecił Polar i jest super , łapanie sygnalu szybkie i wykres wysokosci natychmiastowy .
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

U mnie po hard resecie i soft resecie nadal jest to samo, choć zdjęcie zegarka i położenie go nieruchomo pomaga złapać sygnał w minutę.
bjj
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 560
Rejestracja: 12 maja 2012, 19:39
Życiówka na 10k: 35:46
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kuj-Pom

Nieprzeczytany post

U mnie również po ostatniej aktualizacji bardzo długo łapie GPSa. Wcześniej łapał w kilka sekund, teraz o wiele dłużej. U żony i u brata to samo także wiedziałem ,że Polar coś zepsuł. Oby szybko to naprawili
5km-16:48
10km - 35:46
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Jaka różnica jest między twardym i miękkim resetem?
Ja stawiam na kilkanascie sekund swoj zegarek przy oknie i w tym czasie buty zakladam. Dlugo nie czekam.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Miękki reset po prostu zrestartuje Twój zegarek, stracisz niektóre ustawienia, np. czas. Twardy reset polega na czymś podobnym jak sformatowanie dysku w pc. Tracisz wszystko, cały system jest wgrywany na nowo.
Polar pisze o twardym resecie z tego względu, że przy aktualizacjach z wersji starszej na wersję nową były to pewnie jakieś patche, które mogły zostawić śmietnik po sobie. Twardy reset wgra wyłącznie pliki ostatniej wersji systemu.
W idealnym świecie każdy m400 po twardym resecie powinien zachowywać się tak samo.
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

matti775 pisze:Miękki reset po prostu zrestartuje Twój zegarek, stracisz niektóre ustawienia, np. czas. Twardy reset polega na czymś podobnym jak sformatowanie dysku w pc. Tracisz wszystko, cały system jest wgrywany na nowo.
Polar pisze o twardym resecie z tego względu, że przy aktualizacjach z wersji starszej na wersję nową były to pewnie jakieś patche, które mogły zostawić śmietnik po sobie. Twardy reset wgra wyłącznie pliki ostatniej wersji systemu.
W idealnym świecie każdy m400 po twardym resecie powinien zachowywać się tak samo.
A wciśnięcie magicznych czterech przyciskow, to to jaki reset?
I jak wykonac ten drugi?
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Wciśnięcie to miękki. Twardy wykonujesz z poziomu Polar FlowSync, wchodząc w zębatkę i naciskając przywracanie ustawień fabrycznych.
Awatar użytkownika
Szybki90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2014, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KRAKÓW

Nieprzeczytany post

No tak po twardym leci wszytko a co z treningami w zegarku z synchronizuje się spowrotem wszytko z konta ?
NEVER GIVE UP
ODPOWIEDZ