Polar M400

Awatar użytkownika
Matxs
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1318
Rejestracja: 08 wrz 2008, 16:11
Życiówka na 10k: 47min 42 s
Życiówka w maratonie: 5h21min
Lokalizacja: Lubin

Nieprzeczytany post

Tak to czytam i nie żałuję pozostania przy dziadku RS 800 z G5 ....
Mój blog
Komentarze do w/w

Życiówki netto:
10 km 0h 47 min 52 sec (06 IV 2015 Nowa Sól), 47min, 32sec (12 VI 2016Wrocław-nieof)
21,097 km 1h 44 min 41 sec (10 XI 2013 Kościan oraz 20 VI 2015 Wrocław)
42, 195 km 4h 21 min 34 sec (15 IX 2013 Wrocław)
New Balance but biegowy
truskafka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2015, 17:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Żeby nie było, że żałuję zakupu m400, nic z tych rzeczy, aczkolwiek to trochę wkurzające jak już myślisz że chwilka moment i fix jest a tu psikus i cała zabawa zaczyna się od nowa. Na szczęście polar poprawia błędy wiec liczę na to, że i ten babol naprawią przy najbliższej aktualizacji. Trening zarejestrował bez problemów, tylko to rozpoczęcie....
Dariush
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 23 kwie 2014, 12:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam.
Mam podobny problem z paskiem HR jak opisany na poprzednich dwóch strona wątku. Podobny ale jednak inny. Ja początek mam stabilny, wykres jest ok, ale im dalej tym gorzej. Skoki tętna od 60-230 bpm ma przestrzeni kilkuset metrów a wykres wygląda jak wskazania sejsmografu przy trzęsieniu ziemi. Na 99% pewnie bateria, ale zegarek ma 2 miesiące to chyba bateria powinna być w porządku. Pytanie do osób, które kontaktowały się z sportkonsulting: Gdzie kupowaliście zegarek? Ja swój mam z Decathlonu i tam zamierzałem skierować swoje pierwsze kroki z reklamacją, ale nie lepiej waszym przykładem kontaktować się z Sportkonsulting? Odeślą mnie do miejsca gdzie kupowałem zegarek czy sprawa zostanie rozwiązana?
Tu kiedyś był link do bloga i komentarzy :)
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Jeśli zegarki w Decathlonie są z polskiej dystrybucji to kontaktuj się od razu ze sport konsulting, będzie szybciej. Jeśli nie są, to reklamuj w sklepie. Jeśli byłaby to wina baterii to zegarek pokazałby Ci komunikat o niskim poziomie baterii w nadajnika.
Morcin
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 225
Rejestracja: 12 wrz 2012, 22:48
Życiówka na 10k: 36:55
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A na terenach wiejskich jak sprawuję się po aktualizacji ? Czytam wątek i już byłem pewny na zakup m400 i mnie teraz nieco odwiodło od zakupu .
pdkl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 08 lis 2015, 22:25
Życiówka na 10k: 53:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie jest to wielki problem. Wcześniej łapał sygnał w ca 30 sek. Teraz w ca 1 minutę.
Moim zdaniem poprawiło się w wersji 1.7.1 wskazywanie wysokości. Polecam M400 to naprawdę fajny zegarek. Biegam po mieście wśród budynków, drzew, nigdy mi nie zerwało łączności z gps.
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

LukeDNB pisze:GPS określa pozycję gdy złapie sygnał z trzech satelit, natomiast wysokość gdy złapie sygnał z co najmniej czterech. Najwyraźniej wyszukanie czwartej satelity zajmuje mu wyraźnie więcej czasu
Mozna sprawdzić ile satelit jest po włączeniu treningu. Minimalnie jest 5 a maksymalnie 10.
Wiec, to nie to.

******

U mnie wczesniej lapalo fixa przy jezdzie rowerem, i to b. szybko, oczywiście w miescie. Teraz moze z 5' trzeba czekać i yo nie zawsze.

Dzisiaj np pierwszy raz zgubiło polaczenie satelit przy 6km, nie zatrzymałem sie, moze zlapie, wczesniej lapalo jesli zgubiło, akurat w tym wypadku nic sie stalo, musialem sie zatrzymac. Ale mogłem bez tempa biec, bo nie bylo mi potrzebne.

*****

Ciekawe czy te resetowanie poprzez 4 przyciski cos pomoze.
Moze naprawia ten problem przy następnym updacie.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
truskafka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2015, 17:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jak sprawdzić ile satelit jest połączonych?
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Mi polar dzis odpowiedział na fejsie na problem łapania gps:
Hi Mateusz! We're working on this as we speak. Please make a factory reset via FlowSync, it'll help to this issue. //jaana
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

truskafka pisze:jak sprawdzić ile satelit jest połączonych?
Wlacz stoper, a potem przytrzymaj górny z lewej strony przycisk, ten od podświetlenia, i zjedz na sam dol.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
truskafka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2015, 17:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Yahoo pisze:
truskafka pisze:jak sprawdzić ile satelit jest połączonych?
Wlacz stoper, a potem przytrzymaj górny z lewej strony przycisk, ten od podświetlenia, i zjedz na sam dol.
dzięki :)
darekc1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 289
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zrobiony reset - sygnal zlapany po 40 sekundach , a wysokosc od początku, jak nigdy bo zazwyczaj byla lapana po jakims czasie . A by okazalo sie to rozwiazaniem ,w srode bieg Niepodleglosci Żagań .
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

darekc1 pisze:Zrobiony reset - sygnal zlapany po 40 sekundach , a wysokosc od początku, jak nigdy bo zazwyczaj byla lapana po jakims czasie . A by okazalo sie to rozwiazaniem ,w srode bieg Niepodleglosci Żagań .
Treningi kasują sie i profile?Bo ostatnio nie wrzucałem na strone.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Kasują się, ale potem to synchronizujesz z aplikacją webową. Zrobiłem reset, sygnał łapało za pierwszym razem 45 sekund ,za drugim prawie 1,5 minuty. Wysokosc złapana po około minucie. Za drugim razem sygnał złapał się około 50 metrów ode mnie i był skok. Lepiej czekac na aktualizację, factory reset gówno daje.
3com
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 25 cze 2014, 19:19

Nieprzeczytany post

Dariush pisze:Witam.
Mam podobny problem z paskiem HR jak opisany na poprzednich dwóch strona wątku. Podobny ale jednak inny. Ja początek mam stabilny, wykres jest ok, ale im dalej tym gorzej. Skoki tętna od 60-230 bpm ma przestrzeni kilkuset metrów a wykres wygląda jak wskazania sejsmografu przy trzęsieniu ziemi.
Nie biegasz przypadkiem w koszulce NIKE PRO COMBAT lub w czymś podobnym? Mam dwie i biegam w nich w zimie na zmianę ale wolę żeby było mi ciepło zamiast gładkiego wykresu. Testowałem kilka razy i po założeniu wykres skacze a bez tej jednej warstwy wykres robi się gładki. Więc wina koszulki.
ODPOWIEDZ