Polar M400

harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

I pozostawiasz bluetootha włączonego w telefonie? Powinno przekierowywać połączenia z telefonu na zegarek a skoro tego nie robi to tak jakby nie było łączności pomiędzy nimi.
New Balance but biegowy
darekc1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 289
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jest lacznosc , na ikonce telefonu w zegarku jest znak zapytania co moze oznaczac.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

U mnie również po prawidłowym sparowaniu dostaję info, że łączenie z urządzeniem się nie powiodło. I tak sobie myślę, a na jakiego grzyba mi smsy na zegarku podczas biegania :hejhej: , chyba żebym swojego tempa nie widziała :hejhej: .
Tak a propo, dziś po raz pierwszy miałam duże problemy ze złapaniem GPSa, a jak już go niby złapał i zaczęłam biec to kilka razy go sam zgubił, chociaż biegłam na otwartym terenie, deszcz nie padał, zachmurzenia pełnego też niet, więc nie wiem co się dzieje. Czyżby zegarek szwankował :niewiem: ?
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Obrazek
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

matti775 pisze:Choć zamiast tych kalorii mogłoby się tam pokazać coś bardziej użytecznego, np srednie tempo.
No ale podany jest czas i przebyty dystans to można sobie policzyć średnie tempo:P Specjalnie tak zrobili żeby było co robić jak się zatrzymamy na światłach ;)
Astraroth pisze:I tak sobie myślę, a na jakiego grzyba mi smsy na zegarku podczas biegania :hejhej: , chyba żebym swojego tempa nie widziała :hejhej:
Do biegania to tak bardzo nie jest przydatne tym bardziej, że ja jak biegam to nie biorę ze sobą komórki. Ale np podczas jazdy na rowerze to już może być bardzo fajny bajer. Nie trzeba grzebać ręką po kieszeniach za telefonem tylko wystarczy spojrzeć na zegarek aby wiedzieć czy to coś ważnego czy można jechać dalej ;)
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

harlan pisze:
matti775 pisze:Choć zamiast tych kalorii mogłoby się tam pokazać coś bardziej użytecznego, np srednie tempo.
No ale podany jest czas i przebyty dystans to można sobie policzyć średnie tempo:P Specjalnie tak zrobili żeby było co robić jak się zatrzymamy na światłach ;)
Astraroth pisze:I tak sobie myślę, a na jakiego grzyba mi smsy na zegarku podczas biegania :hejhej: , chyba żebym swojego tempa nie widziała :hejhej:
Do biegania to tak bardzo nie jest przydatne tym bardziej, że ja jak biegam to nie biorę ze sobą komórki. Ale np podczas jazdy na rowerze to już może być bardzo fajny bajer. Nie trzeba grzebać ręką po kieszeniach za telefonem tylko wystarczy spojrzeć na zegarek aby wiedzieć czy to coś ważnego czy można jechać dalej ;)
Ja na rowerze to może pięć razy do roku jestem a i tak mam bezprzewodowe słuchawki i mogę swobodnie odbierać rozmowy. Smsów to ja w zasadzie nie czytam na bieżąco podczas jakichkolwiek aktywności. :hej: No bajer zrobili, ja bym tak marzyła o lepszym łapaniu tego tempa u mnie, nie wiem czy to tylko ja tak narzekam czy mam może jakiś wybrakowany zegarek. Odnośnie dzisiejszego gubienia GPSa to załapal go tak naprawdę dokładnie po 10 minutach od rozpoczęcia treningu pomimo że przed jego rozpoczęciem sygnał był na 100 %. Bieda straszna...zastanawiam się tylko, czy zakup footpoda cokolwiek polepszy i na mój techniczny łeb niekoniecznie, poniewaz i tak głównym wyznacznikiem tempa jest GPS a sensor przecież nie ma dodatkowego odbiornika. No chyba że sensor łapie razem z GPSem ilość kroku razy jego długość, ale przecież długość kroku jest zmienna w zależności od tempa. Panowie, może ktoś objaśni mi to jakoś bardziej technicznie choć blondynką nie jestem to nie łapię do końca. :hejhej:
tayschren
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2014, 12:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

U mnie też był problem z połączeniem zegarka z telefonem, usunąłem urządzenie mobilne z zegarka i po ponownym połączeniu juz łapie synchronizację i wyświetla wiadomości.
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Bez jaj mozna smsy czytac w zegarku czy tylko jest komunikat o nowym smsie? Dawna nie łączyłem sie po kablu ;)
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Te smsy to raczej target dla osób, które noszą ten zegarek na co dzień i mają możliwość przeczytania smsa / zobaczenia kto dzwoni nie wyjmując telefonu z kieszeni. Chyba podstawowa cecha smartwatcha. Osoby, które zdecydowały się zakupić zegarek do treningu chyba nie są tymi, które mają w trakcei biegania czas na czytanie smsów. Chyba, że ktoś na długich wybieganiach się nudzi. :D Tyle że to komunikacja jednostronna, z tego zegarka raczej nic nie odpiszemy, prawda?
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

No nie odpiszemy;) ale możemy oddzwonic lub odrzucić połączenie.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9663
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A czy do powiadomien na zegarku trzeba jakos specjalnie konfigurowac polaczenie zegarka z telefonem czy wystarczy tylko sparowac i polaczyc z apka polarowa?
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Na początku tylko konfigurujesz a później to już wystarczy samo włączenie bluetootha w telefonie, bez uruchamiania aplikacji.
drive
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 31 gru 2014, 18:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wymaga androida 5
PuteRr
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 04 paź 2015, 22:21
Życiówka na 10k: 49:6
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam!!!
Noszę się z zamiarem kupna właśnie tego zegarka i mam małe pytanie do użytkowników. Czy ktoś z was korzysta z zegarka i endomodo. Chodzi mi o to że cały czas korzystam z endomodo logując się przez facbooka i tam mam zapisane wszystkie swoje treningi. Czy istnieje możliwość sparowania zegarka z tym samym kontem?? Tak aby biegając z zegarkiem i logując się na swoje konto trening właśnie tam się zapisał. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
[URL=https://matchnow.info]Pretty Girls in your city[/URL]
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Nie ma możliwości zrobić tego z automatu. Musisz przerzucić treningi z polarflow do endomondo ręcznie lub np za pomocą aplikacji syncmytracks. Temat wałkowany mnóstwo razy wiec skorzystaj z opcji szukaj.
ODPOWIEDZ