Medale co z nimi robicie?

rudnickir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 723
Rejestracja: 23 mar 2013, 22:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Prosta sprawa - jak komuś nie potrzeba to nie bierzcie blaszek na mecie - po co wyrzucać? Bardziej cieszy blaszka z życiówką czy medal za miejsce w słabo obstawionym biegu? Trochę to dla mnie hipokryzja :) A mistrzów olimpijskich nie zauważyłem na forum ...chociaż może się ukrywają za dziwnymi nickami. Czy trzecie miejsce naszego "żołnierza" w maratonie to już medal czy blaszka ,wiedząc że i tak jest od niego wielu szybszych biegaczy?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mariuszuk
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 187
Rejestracja: 05 wrz 2012, 13:11
Życiówka na 10k: 37:29
Życiówka w maratonie: 03:02

Nieprzeczytany post

A ja zrobilem taki wieszak i powiesilem u syna w pokoju :hej: :hej: :hej:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

http://connect.garmin.com/profile/mariuszuk


Marathon 03:01:52
1/2 01:19:51
10k 37:29
5k 18:34
"Biegnę bo nie mogę się zatrzymać,
Moje ciało jak maszyna
Bez kontroli śmiało goni"
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13263
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

rudnickir pisze:Prosta sprawa - jak komuś nie potrzeba to nie bierzcie blaszek na mecie - po co wyrzucać? Bardziej cieszy blaszka z życiówką czy medal za miejsce w słabo obstawionym biegu? Trochę to dla mnie hipokryzja :) A mistrzów olimpijskich nie zauważyłem na forum ...chociaż może się ukrywają za dziwnymi nickami. Czy trzecie miejsce naszego "żołnierza" w maratonie to już medal czy blaszka ,wiedząc że i tak jest od niego wielu szybszych biegaczy?
To poszukaj słabo obstawiony bieg i wygraj w swojej klasie wiekowej... wtedy zrozumiesz różnicę.
Robert
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 791
Rejestracja: 30 lip 2001, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

rudnickir pisze:Czy trzecie miejsce naszego "żołnierza" w maratonie to już medal czy blaszka ,wiedząc że i tak jest od niego wielu szybszych biegaczy?
Nie wiem czy medal czy blaszka, potrzebowalbys ktoregos z nich o to zapytac - ale na pewno jest to hipokryzja, ktora mnie drazni.

Wiadomo, ze nie wygraja zadnego powaznego biegu, bo Czarni sa zbyt szybcy, wiec "dla milego grosza" biora udzial w dziwnych ustawkach z udzialem amatorow z innych armii, a urzednicy MON potem chwala sie, ze "Polak wygral" mistrzostwa swiata... wojskowych. Co jest fikcja - tak to wygladalo kilka miesiecy temu w Eindhoven: przybiegla spora grupa Afrykanczykow, a potem gdzies tam za nimi zawodowi biegacze z Polski, dla kasy poprzebierani za wojskowych.
A komunikat po biegu: Polak mistrzem swiata w maratonie (...wojskowych).

Jak chca sie bawic w bycie drugo- czy trzeciorzednym biegaczem - to niech to robia za wlasne pieniadze, a nie doja polskich podatnikow, ktorzy z ich powodu maja mniej bezpieczny kraj. Zamiast na prawdziwego zolnierza, pieniadze ladowane sa w jakiegos H. Szosta czy innego M. Chabowskiego, aby mogli sobie poleciec i potrenowac do Nowego Meksyku czy Szwajcarii, a ich wyniki w konkurencji swiatowej to "przyzwoita druga liga".

Doskonale przyklady, jak to powinno wygladac w sporcie:
Kolarz Michal Kwiatkowski - jest bardzo dobry, zdobyl mistrzostwo swiata, potrafi wygrywac z najlepszymi. Nie przebiera sie w mundur, aby dla kasy udawac zolnierza - to jest uczciwe zwyciestwo, a nie opisane wyzej "ustawki drugoligowcow".

Inny przyklad z "biznesu obrazkowego":
Jest spolka CD Projekt z ulicy Jagiellonskiej w W-wie - zorganizowali prywatne inwestycje na ok. 200 mln. PLN i wyprodukowali gre "Wiedzmin 3". Gra zbiera doskonale opinie - sprzedaje sie swietnie, zaryzykowali i uczciwie zarabiaja prawdziwe pieniadze. Nie żebrali o pare milionow na dotacje od urzednikow z Instytutu Sztuki Filmowej. Mimo ze biurwy tam siedzace, rok w rok maja budzet ponad 150 mln. PLN - efektem tych dotacji jest kinowy chlam, ktorego nie da sie ogladac (i poza krytykmi, malo kto to oglada). A podatkowe pieniadze sa rozpiep**ane na glupoty.

Tak samo z biegaczami - futrowanie ich z podatkow jedynie ich rozpuszcza, a efektow brak. Gdyby musieli bieganiem zarobic na zycie - to albo mieliby wyniki, albo by ich nie mieli, ale przynajmniej podatnicy nie musieliby ich utrzymywac!
rudnickir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 723
Rejestracja: 23 mar 2013, 22:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Robert ciężko się z Tobą nie zgodzić, chociaż trudno porównać bieganie i kolarstwo. Ja podchodzę z dużym dystansem do mistrzów ponieważ wielu idoli z dzieciństwa okazało się zwykłymi oszustami, a są jednostki utalentowane z osiągnięciami o których nikt nawet nie wspomina. Rolli co do twojej propozycji udało mi się zająć trzecie miejsce w cyklu czterech biegów - nie mam większego senstymentu do pucharku niż pozostałych blaszek. Traktuje je jako pamiątka i kiedyś jak będę już stary powspominam sobie gdzie biegałem i kiedy.
RMC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 641
Rejestracja: 14 lis 2013, 22:23
Życiówka na 10k: 44:49
Życiówka w maratonie: 04:09:02
Lokalizacja: Oleśnica

Nieprzeczytany post

A oto owoc mojej pracy :)

Obrazek
Komentarze do bloga biegowego: [url]http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=38345[/url]
Strona WWW: [url]http://www.pstryk-pstryk.com[/url]
Blog Biegowy: [url]https://rmc-biega.pl[/url]
rob8043
Wyga
Wyga
Posty: 81
Rejestracja: 04 lip 2013, 21:49
Życiówka na 10k: 00:39:57
Życiówka w maratonie: 3:11:15
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

ja standartowo korzystam z wieszaków dostepnych w internecie


foto
http://i.imgur.com/adKhczP.jpg
poszurany.pl
5km -00:18:59 (Puchar Sołtysa Mosty 2018)
10km -00:39:57 (Niepodl. Gdynia 2017)
21,0975km -01:26:30 (Onico Gdynia 2018)
42,195km -3:11:15 (Warszawa 2017)
Awatar użytkownika
spens
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 972
Rejestracja: 15 lis 2013, 12:36
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Nieprzeczytany post

U mnie to w chwili obecnej wygląda tak.
Na dole rok 2014
U góry 2015

Foto >> https://igcdn-photos-g-a.akamaihd.net/h ... 2818_n.jpg
Facebook / Endomondo / Garmin Connect

PB:
5k - 20:43 (parkrun Rumia, Rumi 02.2018)
10k - 41:48 (Bieg Urodzinowy, Gdynia 02.2018)
HM - 1:38:26 (Onico Gdynia Półmaraton, Gdynia 03.2017)
M - 3:39:35 (40. Maraton Warszawski, Warszawa 09.2018)
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A ja swoje wyciagnalem z szuflady i powiesilem u corek w pokoju na karniszu :bum: a co! Niech se blaszki wisza!
Awatar użytkownika
LoveBeer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 954
Rejestracja: 03 gru 2012, 19:45
Życiówka na 10k: 34.00
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

co robimy, ja dla tego przykladu je wszystkie zwazylem i wyszlo mi prawie 4.5 kg :D
Awatar użytkownika
sochers
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3431
Rejestracja: 16 sty 2014, 10:35
Życiówka na 10k: 44:15
Życiówka w maratonie: 3:48:12
Lokalizacja: Woodge aka Uć

Nieprzeczytany post

hmm, kupić większe kołki rozporowe do karnisza :D zawsze możesz wspomóc lokalnego Ediego :) albo poczekać jeszcze parę lat i zbić fortunę w lokalnym skupie metali kolorowych :D
BLOG: viewtopic.php?f=27&t=40946&start=435
KOMENTARZE: viewtopic.php?f=28&t=40947&start=1680

PBs: 1M - 6'09, 3000 - 12'11, 5k - 20'35, 10k - 44'15, HM - 1:47'11, M - 3:48'12
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13263
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:A ja swoje wyciagnalem z szuflady i powiesilem u corek w pokoju na karniszu :bum: a co! Niech se blaszki wisza!
Lepiej by było w garażu, bo córki będą miały złe sny.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak bede mial garaz, to w nim zawiesze. Teraz jak sie okno otworzy i jest przeciag to sie z nich dzwoneczki robia ;)
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13263
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Jak bede mial garaz, to w nim zawiesze. Teraz jak sie okno otworzy i jest przeciag to sie z nich dzwoneczki robia ;)
HORROR...
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Noooooo, ale za to nie wylaza w nocy z lozek :hahaha:
ODPOWIEDZ