GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Podczas intensywnego treningu każdy jest zmęczony, tylko trzeba jak najmniej o tym mówić, żeby ta informacja tutaj z głowy nie dotarła do mięśni :taktak: . Dziękuje za dzisiejsze wspólne bieganie w ramach naszych środowych spotkań :uuusmiech: . Jak zawsze ekipa spora, więc było, z kim poplotkować :hejhej: . Trasa wybrana dzisiaj przez wszystkich to Lotnisko-Park. Po drodze mnóstwo mijanych biegaczy niezmiernie cieszyło moje oczęta :hej: . Tak trzymać GRUDZIĄDZANIE. :taktak:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Trenujemy, trenujemy :taktak: , bo czas leci a do Maratonu Cracovia pozostało 38 dni :szok: . Jeśli chcecie się poddać, przypomnijcie sobie, dlaczego zaczęliście to robić. Za chwile piątek i nadchodzący weekend :uuusmiech: . Nie zapominajcie o naszym sobotnim bieganiu, który tym razem odbędzie się w Bąkowie :taktak: . Będzie miał on formę zabawy w postaci biegu na orientację z dziećmi z DD Bąkowo. Zbiórkę wyjazdową jak zawsze robimy na parkingu przy Mac Donaldzie. Proponuje godzina 08.45 tak, aby dojechać na czas do Bąkowa gdzie uczestnicy przyjmowani są w godzinach 09.00-09.30. Oczywiście wzorem poprzednich wyjazdów zabieramy z sobą osoby niezmotoryzowane. W piątkowych wpisach jeszcze przypomnę o wyjeździe, ale już teraz spakujcie sobie rzeczy, które chcielibyście przekazać do Domu Dziecka :uuusmiech: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Od 10 minuty możemy jeszcze raz powspominać BIEG KOBIET. :uuusmiech:

http://tvsm.pl/videoteka/gsi/2015/marzec/09


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Szaleństwo biegu pod ziemią. O wyczynach Akademii Biegania na MaratonachPolskich.

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... &code=2789


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jeszcze jedna galeria z Biegu Kobiet. Lepiej późno niż wcale wrzucam moje zdjęcia z Imprezy. Pozdrawiam! Maciej Stanisław Zawarski

https://plus.google.com/photos/11349464 ... 3158732881


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Zaczynamy już nie długo weekend a skoro tak to czas na sobotę z Akademią Biegania :taktak: . To również czas, aby poznać swoje ograniczenia i przeciwstawić się im. Tym razem sobotni trening a właściwie wycieczka i super zabawa odbędzie się w Bąkowie :uuusmiech: . Zbiórka na parkingu przy Mac Donaldzie. Wyjeżdżamy o godzinie 08.45 kawalkadą składającą się z naszych pojazdów. Zabieramy z sobą osoby niezmotoryzowane. Na miejscu powinniśmy być po 09.00,tam ogarniamy się, organizujemy i zaczynamy zabawę. Mam nadzieje, że pogoda nie będzie wam straszna, bo z cukru biegacz AB nie jest, ale na wszelki wypadek ubierzcie się odpowiednio do warunków :taktak: . Jak już wspominałem zabieramy z sobą również podarki :hej: . Pamiętajcie, że dzieciaki z DD Bąkowo liczą na nas :taktak: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ciało w liczbach - jak długo trwają poszczególne procesy w naszym organizmie?

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,130 ... l#BoxLSImg


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Są w życiu chwile, w których trzeba dać się ponieść szaleństwu :taktak: . No to zaszalałem i zrobiłem sobie tonę sałatki greckiej :szok: . Czyli u Prezesa kilka dni FIT. :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
RobertKwiatkowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 26 gru 2012, 20:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

29 marca wraz z zawodnikami GKM Grudziądz S.A. pobiegnij 5km i ciesz się zdrowym trybem życia. Zawody mają czysto rekreacyjny charakter. Nie liczy się miejsce, a udział. Każdy z uczestników nagrodzony będzie pamiątkowym medalem. Spośród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną trzy karnety na wszystkie mecze GKM-u w ekstraligowym sezonie. W biegu udział będzie mogło wziąć tylko 100 uczestników. O rozpoczęciu zapisów poinformujemy w naszym wydarzeniu i na stronach klubu. Zachęcamy do wspólnej zabawy nie tylko biegaczy i kibiców klubu, ale wszystkich, którzy potrzebują wiosennego bodźca, by rozpocząć przygodę ze sportem. Widzimy się 29.03 o godzinie 10:00 na starcie I Biegu GKM Łączy Pokolenia!
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 6030_o.jpg
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Trochę mało miejsc ale organizator cały czas pracuje nad tym :hej:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy biegacze pod szyldami AB :uuusmiech: . Dzisiaj nasz wyjazd do Bąkowa do zaprzyjaźnionego z nami Domu Dziecka :taktak: . Jak wiecie te dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy, gdy na nią zasługują a one na pewno są tego warte :taktak: . Pomagają nam a my im. Poświęćmy, więc te kilka godzinek na wspólną zabawę w postaci zorganizowanych przez nich zawodów biegowych na orientację i zabawy przy ognisku :uuusmiech: . Nasz Rudnik nam nie ucieknie i będzie jeszcze nie jedna okazja w nim pobiegać, ale teraz to te dzieciaki nas potrzebują :taktak: . Ci, co mają dzieci wiedzą, o czym mówię i jak bardzo one niż inni potrzebują mieć zupełną pewność, że są kochane przez tych, którzy mówią, że je kochają. Akademia Biegania nie zawodzi :nienie: tak, więc widzimy się na parkingu przy Mac Donaldzie o godzinie 08.45 i ruszamy ku przygodzie :hej: a relacja oczywiście po powrocie. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

BĄKOWO 14 marca 2015 – Historia Prawdziwa.

Ten, kto zaniedbuje dzieci, zabija w nich zaufanie, nadzieję i wiarę w jakąkolwiek przyszłość. My biegacze z Akademii Biegania Grudziądz staramy się jak możemy, aby dzieci miały jak najwięcej miłych wspomnień związanych z nami. Dzisiaj nasze Stowarzyszenie wzięło udział w integracyjnej imprezie wspólnie z młodymi podopiecznymi domu Dziecka w Bąkowie wraz z Stowarzyszeniem Rowerowy Grudziądz oraz Nordic Walking. Ekipa z AB jak zawsze liczna a i pozostałych uczestników było sporo, więc zabawa była przednia. Zawody te, które były biegiem, jazdą i pieszą trasą w zależności od grupy polegały na pokonaniu wyznaczonego odcinka jak najszybciej z uwzględnieniem punktów orientacyjnych. Wszystko zaplanowane profesjonalnie przez naszego kolegę Rafała Zbrzeźnego włącznie z regulaminem, mapkami, kartami, punktem odżywczym. Drużyny startowały w odstępach czasowych a składały się z jednego podopiecznego Domu Dziecka oraz dwóch biegaczy… Moja ekipa to Weronika ( młoda pannica bardzo fajna) i Kacper( jedna z najbarwniejszych postaci) z DD oraz Irek i Ja. Wystartowaliśmy, jako pierwsi i to był taktyczny błąd, bo nie zaliczyliśmy instruktażu, co poskutkowało niezaliczeniem wielu zadań na trasie. Jednak to tylko zabawa i dla mnie bardziej niż myślicie, że wynik liczyło się to, że mogłem sobie pogadać z dzieciakami, pośmiać się i czerpać radość z ich radości. Myślę, że i wy mieliście podobnie. W każdym bądź razie trasa do lekkich nie należała a punkty były naprawdę nieźle ukryte. Do tego w połowie trasy przygotowano dla nas test o DD Bąkowo. Teraz już wiem, jaka legenda wiąże się z pałacem i ile ma najmłodsze dziecko w nim przebywające. Dla nas biegaczy i piechurów było to 15 km a może jak i ktoś pobłądził to więcej lub mniej jak szedł na szagę przez pola i łąki do ambony ( hi, hi). Nie nie to nie moja ekipa- my prawie uczciwi. Dla rowerzystów było to 20 km. Grunt, że wszyscy na koniec dotarli na metę a ostatni byli witani gromkimi brawami jakby przybyli pierwsi. Tak właśnie się bawi doborowe towarzystwo. Pod tekstem wpiszcie jak się nazywały poszczególne drużyny, aby pokazać, że można się śmiać z samych siebie. Na miejscu czekał na nas poczęstunek i tu niejedne zawody mogłyby się zaczerwienić ze wstydu. Pączki, eklerki, drożdżówki, cukierki kawa, herbata to na początek. Później pomidorówka z makaronem a na koniec ognisko jakżeby inaczej z kiełbaską. Duże brawa dla sponsorów, bo bez takich ludzi dobrego serca nie było by nagród dla najlepszych drużyn w postaci statuetek czy poczęstunku dla strudzonych zawodników.
Dla mnie jednak punktem kulminacyjnym całej imprezy nie były nagrody, fanfary czy gratulacje, ale był to występ podopiecznych, którzy zaśpiewali nam swoje własne piosenki w własnej aranżacji w rytmie hip hop. No dobra przyznam się wam dużo mi nie brakowało, aby uronić łezkę. Za to dziewczyny nie wstydziły się swoich uczuć, bo tekst piosenek naprawdę potrafił wzruszyć. Nawet teraz jak to piszę to w kącikach oka robi mi się wilgotno. Opowiedzieli oni o swoim życiu na swój sposób a muszę wam powiedzieć, że lekko nie mają te dzieciaki. Rodzice i alkohol to najbardziej utkwiło mi w pamięci.
Niestety szybko minęło te kilka godzin, jakie spędziliśmy w Bąkowie i przyszedł czas pożegnania, ale mam nadzieję, że nie na długo i uda nam się zorganizować kolejny taki wyjazd. Dziękujemy wam Bąkowo. Również i ja wasz Prezes dziękuję, że tak licznie włączacie się w akcje pomocy. Za przekazane dary a było ich naprawdę sporo i w naszych autach nie było miejsca na wciśniecie czegokolwiek. Padły już propozycje, aby zorganizować zbiórkę pieniążków na jakiś zakup dla nich, więc pomyślimy i nad tym. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

https://www.youtube.com/watch?v=gnjlIsE ... e=youtu.be


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Dlaczego szukasz spoczynku, kiedyś zrodzony do pracy? :hejhej: . Nie ma się, co ociągać tylko widzimy się dzisiaj na długim wybieganiu według grafiku Marcina :sss: . Dzisiaj lecimy w siną dal, ale pewnie dobre 20 kilometrów wyjdzie :taktak: . No to do 09.00 przed plażą. Andrzej. :hej:
Ps. Powodzenia dla biegającej Akademii Biegania startującej dzisiaj w RUN Myślęcinek :taktak: :taktak: :taktak: . Prezes trzyma kciuki i liczy na foto relację :hej: .


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kiedy żegnasz przyjaciela, nie smuć się, ponieważ jego nieobecność pozwoli ci dostrzec to, co najbardziej w nim lubisz :uuusmiech: . Dziękuję za dzisiejsze wspólne wybieganko w ramach naszych niedzielnych pogaduch :hej: . Oj, co się dzisiaj naśmiałem to moje :hahaha: :taktak: . Marcin zafundował mi –nam podróż sentymentalną Prezesa, czyli piękna panorama Grudziądza, pola i rzodkiewki przeplatane pałacami :hejhej: . Pobiegliśmy z Rudnika na Kobylankę-Węgrowo- Aleją Dębową pod górę –Gać-Rudnik. Wyszło ok.27 km, ale warto było :taktak: . Docinek nie było końca :bleble: , ale jak mawiają ten, kto śmieje się z samego siebie, będzie miał ubaw do końca życia :hejhej: . Jestem gotów to powtórzyć :taktak: , bo z takimi ludźmi jak w naszej AB warto spędzać czas :taktak: . Pozostała ekipa pobiegła na czarny szlak, więc dla każdego cos miłego. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia wkrótce. Miłej niedzieli. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego, czego się pragnie. Dziękujemy Piotrowi za pstrykanie fotek z wyjazdu do Bąkowa i uwiecznienie tych radosnych chwil.

https://plus.google.com/photos/10812436 ... banner=pwa


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ