Póki co ? na gorąco
...
Zegarek dotarł , pierwszy raz w ręku ( i na ręku ) . Spory fakt , lekki też nie jest . Ale zdecydowanie lepszy pasek niż CW300 Kalenji. Pasek pulsometru ( pierwszy model ) ,szybko przeprany , korekta długości - podobna budowa jak Kalenji - brak minusów , menu w sumie bardziej intuicyjne niż CW300-fakt nie znam wszystkich możliwości .
Instalacja oprogramowania poszła bezproblemowo( GE ; GC) .
5:40 dziś rano ? zbieg okoliczności ...
Rano aplikacja w telefonie nie załapała sygnału GPS (chyba drugi raz odkąd biegam ) , zegarek szybko złapał , wczoraj udało się na szybko zmontować trening w zegarku ( rozgrzewka + 11km+ wychłodzenie ).
Szybki zrzut do RunKeeper - w drugiej próbie 100% sukcesu . Run Log podobnie (plik GPX) wieczorem korekta i zamiana na plik TCX ( bezpośrednie połączenie z urządzeniem ,mimo trzech przeglądarek się nie powiodło) i mamy więcej informacji w serwisie .
3 próby i najbliższe treningi utworzone na stronie serwisu Garmina w zegarku .
Haapy z bananem