ZACZYNAM ....z niczym;)

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

franklina pisze:Zycie jest durnowate:z naszych uciułanych pieniedzy nie zagwarantujemy sobie zdrowia i niesmiertelnosci.Do trumny tez nic nie zabierzemy.Wypicowane domki i najnowsze auta zostaną TU po naszej smierci wiec wszystko to taki pic na wode :oczko:
Wiecie, ja myślę, że ze wszystkiego trzeba umieć korzystać. Różne dobra czasem się przydają, i niejednokrotnie ułatwiają życie, ale to nie znaczy, że trzeba dla nich się zatracać.

Ja np. nie mam samochodu, nie utrzymałabym ale też nie potrzebuję. Polski Bus do Zakopanego kosztuje 50zł i jedzie 6h, pociąg którym jeżdżę do Słowenii - 39Euro i jest dość komfortowy. Na paliwo wydałabym kilka razy więcej a do tego byłabym koszmarnie zmęczona bo prowadzenie auta mnie męczy. A czasem wolę po prostu wsiąść w samolot, można kupić tanie bilety. W W-wie samochód w ogóle nie jest potrzebny i tylko same z nim problemy i nerwy. Ale, czasem by się przydał i w razie czego muszę coś kombinować, pożyczać itp. Zamiast samochodu wolałabym mieć dobry rower szosowy, ale na to mnie nie stać - inwestuję w sprzęt wspinaczkowy i jakieś tam wyjazdy, więc coś za coś, i na to i na to już nie mogę sobie pozwolić, więc jednak trochę więcej tych pieniędzy to by się przydało ... itd. Cóż: życie, to ciągłe wybory!
Jak gdzieś tam wyjeżdżam na tzw. Zachód, ale zarazem na prowincję, bo w góry, to widzę, że tam ludzie - majętni - zupełnie inaczej żyją. Nie obrastają w dobra, a cieszą się i delektują codziennym życiem: kawa i gazeta w knajpie z samego rana, po południu wino i kolacja ze znajomymi, w weekend aktywne wycieczki w plener, aktywny sport, itp. Samochody natomiast mają stare i podrapane, nikt o to nie dba, nikt się tym nie stresuje ani nie przejmuje. Nit się nigdzie nie spieszy, nie denerwuje. Żyją. Jeśli w coś inwestują, to dlatego, że jest im to potrzebne, a nie, żeby mieć. No, ale są jednak kilka poziomów wyżej przed nami. Takiego życia zazdroszczę ...

Przemyślenia filozoficzno-egzystencjane są fajne, ale chleba z nich nie będzie, a na rozterki najlepsza praca - więc wczoraj po dość szybkim treningu pomalowałam całą ścianę :hejhej: .
Dawno miałam to zrobić, bo była brudna i podrapana przez koty, a farba kupiona. Dziś, za dnia widzę, że przy świetle sztucznym nawet nieźle mi to wyszło :hejhej: . Do tego trochę porządków i takich tam. Tylko w plecy kilka dni temu znów coś mi "weszło", w dzień jako tako, ale w nocy nie mogę się przekręcić na drugi bok, ech :echech: ...

Miłego dnia wszystkim, mam nadzeję, że u Was też takie piękne słońce! :taktak:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

u nas prześliczne słonko!!chciałabym na plażę, nie dam rady dziś o_O po pracy trzeba ogarnąć szybki trening, mam nadzieję, że jutro też będzie pięknie :-)
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
krzysztof.karczewski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 259
Rejestracja: 10 kwie 2014, 14:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: pod latarnią.

Nieprzeczytany post

katekate pisze:u nas prześliczne słonko!!chciałabym na plażę, nie dam rady dziś o_O po pracy trzeba ogarnąć szybki trening, mam nadzieję, że jutro też będzie pięknie :-)

a u mnie mgła i to taka co konia może udusić.
i lekki mróz do tego.
czas machąć wybieganko, tylko, ze lenia mam dzisiaj ;)
kasia41
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 27 gru 2013, 20:48
Życiówka na 10k: 42.23
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Charm jak po biegu???
Blog viewtopic.php?f=57&t=53762

Komentarze viewtopic.php?f=28&t=53763
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Walentynki.

Obrazek

Przypominam, że to dwaj panowie :hahaha: .
Awatar użytkownika
charm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1929
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kasia41 pisze:Charm jak po biegu???
Żyjemy :D

Trasa bardzo trudna, w ostatniej chwili ze względów bezpieczeństwa skrócona, ale dowiedzielismy się na mecie, więc było za wolno i oszczędzaliśmy siły na "prostą w miarę płaską" która miała być po 3km, a okazało się, że przy tej trasie jej nie było, wylecieliśmy z lasu i kawałek do mety :(
Miałam złe buty, nie wpadłam na to, że polecimy po śniegu, lodzie, itd, i w swoich merrellach ślizgałam się jak nie powiem co, zwłaszcza na zbiegu :(
Podbiegów było kilka, dwa ciężkie, jeden taki, że idąc miałam tętno 190...... Koszmar nie ślisko (przynajmniej w butach na asfalt...), śnieg, lód, lód pokryty wodą, czasem gałęzie, zbiegi i ostre pod biegi, a zamiast nadrabiać na zabiegach to traciłam bo nie umiałam, albo biegłam obok drogi w śniegu do kostek....

Ale ogólnie super impreza :D :hej: :hej: :hej:

Tż bardzo zadowolony, zabawa świetna, a mimo wszystko nie jechaliśmy po wynik tylko się bawić ;)

Czas straszny, 27:22 niecałe 4km....
Pocieszające, że pierwsze miejsce miało 16:30 drugie blisko 18, w kategorii par byliśmy 19 na ok 30 par (open 56 na ok 90)

I wygraliśmy - nagroda organizatora dla "najsympatyczniejszej pary" - w sensie nagroda organizatora za strój :bum:
I w dodatku najlepsza nagroda ze wszystkich :hej: :hej: :hej:
Nagroda to dwie bluzy na indywidualne zamówienie machiko :hejhej:
https://m.facebook.com/machiko2000?refid=13

A na dokładkę:
Obrazek
Awatar użytkownika
blackfish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 483
Rejestracja: 09 wrz 2014, 15:29

Nieprzeczytany post

Charm, gratulacje! Przepiękne stroje! Super! :taktak:
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Charm - gratulacje.
Ale śnieg? U nas dzisiaj było +8C i słońce i kolejne kilka dni ma być tak samo :).
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

beata pisze:Walentynki.
Przypominam, że to dwaj panowie :hahaha: .
Słoneczko i się grzeją :). Ja dzisiaj wypuściłem towarzystwo na balkon ale musiałem po chwili pogonić do domu bo Ptyś zaczął wygrzebywać ziemię ze skrzyni, a nie chciałem mieć brązowoczarnego kota :).
Awatar użytkownika
charm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1929
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

dziękuję :D

kojer pisze:Ale śnieg? U nas dzisiaj było +8C i słońce i kolejne kilka dni ma być tak samo :).
potem było bardzo ciepło :) ale rano był mróz (jak jechaliśmy to -4), bieg był o 10, przez las więc w cieniu i bądź co bądź w górach :bum:
ciepła wystarczyło żeby było bardziej ślisko i śnieg mokry, nie żeby go roztopić :hahaha:

aha, stroje sama szyłam ;)
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

charm gratulacje!! wyglądaliście bosko!!!

ja dziś miałam bardzo udany walentynkowy trening :hej:

miłego wieczoru

ps.koty rzondzom :bum: :uuusmiech:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
franklina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1395
Rejestracja: 09 gru 2012, 21:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: planowana na 2015 r!

Nieprzeczytany post

niiieee nooo-te koty,Ci PANOWIE-powalają :bum: cudaki :ble:

beatka to model zycia który by mi bardzo odpowiadał :hej: te odrapane auto,to wino,ten relax,ta zlewka :hej:

Idem na piwko :hej:
Obrazek
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Skoro koty to ja pokażę w jakich warunkach muszę z forum korzystać. Ta cholera mi to cały czas robi, zwykle jeszcze wpakowuje się na laptopa :).

Obrazek
Awatar użytkownika
franklina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1395
Rejestracja: 09 gru 2012, 21:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: planowana na 2015 r!

Nieprzeczytany post

kojer a bo sie zajmujesz kompem zamiast pieścic siwka :hej:

nasz czarnuch ostatnio korzystajac z naszej nieuwagi wykradł mi z torebki 6 plasterków szyneczki za 39,99 jaka zakupiłam dla syna-niejadka :hahaha: zna sie kocur na rzeczy :ble:
Obrazek
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Dla kotów lepsza jest szynka wołowa (tylko jeszcze drożej wychodzi ;)).
A szara Whiskey się ostatnio straszna przylepa zrobiła :).
ODPOWIEDZ