Suunto Ambit 2 Black - mini recenzja:)

vincec
Wyga
Wyga
Posty: 132
Rejestracja: 17 wrz 2013, 22:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mam pytanie , ile treningów mogę wgrać do A2 ?czy są jakieś ograniczenia i czy mogę treningowi przypisać datę, wprowadzając go jakiegoś kalendarza tak jak w garku
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
no-login
Wyga
Wyga
Posty: 70
Rejestracja: 28 paź 2013, 12:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

vincec pisze:Mam pytanie , ile treningów mogę wgrać do A2 ?czy są jakieś ograniczenia i czy mogę treningowi przypisać datę, wprowadzając go jakiegoś kalendarza tak jak w garku
Trening da się przypisać do dnia, zrobić cały plan treningowy. Wszystkim zarzadzasz z movescount.com
Nie powiem ci ile treningów da się tak wgrać do zegarka, ja plany trzymam w głowie, ewentualnie rozpisuje na kartce ;)
roberp1
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 08 lut 2015, 12:01
Życiówka na 10k: 40:00
Życiówka w maratonie: 3:52

Nieprzeczytany post

Cześć,
Mam pytanie czy z zegarka można odczytać sumaryczne zestawienie pokonanych km, np. Traningów-tule, godzine-tyle, km-tyle, pływania treningów-tyle, itd.
Czy jest taka możliwość?
Drugie pytanie, co jaki czas łączycie zegar z kompem w celu zgrania teningów? Jak wiadomo łączenie to też ładowanie baterii a częste ładowania skracają jej żywot.
Pozdrawiam
Robert
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9663
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja nie dopatrzylem sie takiej opcji, a biorac pod uwage, ze nowe treningi nadpisuja stare to moim zdaniem mialoby sie to z celem. Zegarek podlanczam po kazdym treningu. Uwazam, z to on jest dla mnie a nie ja dla niego. Jak bateria zdechnie to kupi sie nowy ;)
roberp1
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 08 lut 2015, 12:01
Życiówka na 10k: 40:00
Życiówka w maratonie: 3:52

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Uwazam, z to on jest dla mnie a nie ja dla niego. Jak bateria zdechnie to kupi sie nowy ;)
W sumie racja, dziękuję za odpowiedz.
Jescze jedno pytanie mi się nasuwa, zegar nie pokazuje mi czasu "odpoczynky/regeneracji", dlaczego, czy może to byc związane z faktem że nie mam w chwili obecnej pasa do pomiaru tętna i brakuje mu tych danych ?
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9663
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dokladnie. Do pozyskania tych informacji potrzebny jest puls. Ostatnio kupilem na allegro pulsometr suunto do ambita za 175zl z przesylka. Dobra cena, jak bys chcial kupic to podrzuce ci linka jak bede mial dostep do kompa
roberp1
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 08 lut 2015, 12:01
Życiówka na 10k: 40:00
Życiówka w maratonie: 3:52

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Ostatnio kupilem na allegro pulsometr suunto do ambita za 175zl z przesylka. Dobra cena, jak bys chcial kupic to podrzuce ci linka jak bede mial dostep do kompa
Będę wdzięczny.
premier01
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2015, 11:29
Życiówka na 10k: 00:42:42
Życiówka w maratonie: 03:55:25

Nieprzeczytany post

Witam, mam problem. Czy pas HR ANT od zegarka Suunto Ambit 2 będzie kompatybilny z np. telefonem Xperia z3 która posiada ANT? Próbuję dowiedzieć się z netu czegoś na ten temat ale nic nie ma. Endomondo szuka ale nic nie znajduje. Są różne systemy kodowania ANT?
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

Powinien byc. U mnie na z3 compact dziala miolink po ant+ (po ble tez ;P )
Musisz odpalic w endo opcje urządzen na ant+ i dociagnac jakas wtyczke, juz nie pamietam.
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9663
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

roberp1 pisze:
Skoor pisze:Ostatnio kupilem na allegro pulsometr suunto do ambita za 175zl z przesylka. Dobra cena, jak bys chcial kupic to podrzuce ci linka jak bede mial dostep do kompa
Będę wdzięczny.
Psze bardzo

http://allegro.pl/pas-suunto-comfort-be ... source=mlt

Sprzedającego mogę polecić, kupiony w poniedziałek, a we wtorek o 12 już był u mnie.
premier01
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2015, 11:29
Życiówka na 10k: 00:42:42
Życiówka w maratonie: 03:55:25

Nieprzeczytany post

MikeSpy pisze:Powinien byc. U mnie na z3 compact dziala miolink po ant+ (po ble tez ;P )
Musisz odpalic w endo opcje urządzen na ant+ i dociagnac jakas wtyczke, juz nie pamietam.
Właśnie tu problem zassałem wszystko co trzeba, w endo uruchamiam wyszukiwanie i nic. To samo jest w xperia z3 compact i xperii s. Zaczynam się zastanawiać czy suunto ma jakiś inny sposób kodowania. W telefonie powinna się pojawić ikonka ANT+ podczas wyszukiwania?
Pawel_W
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 02 sty 2014, 11:17
Życiówka na 10k: 42:21
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wieliczka / Kokotów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

to jeden z cwanych ruchów Suunto - wprowadzili własny standard Suunto Ant, dzięki czemu zegarek widzi normalnie urządzenia z Ant, ale pulsometr Suunto może współpracować tylko z innymi produktami Suunto - kiedyś trafiłem na taką informację, nie jestem w stanie podać źródła :)
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9663
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Prawda to. Oni twierdza, ze to zmniejsza zaklucenia czy cos.
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

Pfff ale jaja. To nie powinno nazywać się ant+.
U mnie nie ma ikonki.
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9663
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

I nie nazywa sie ant+, nazywa sie ant ;)
ODPOWIEDZ