GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie- dzięki nim trudności znikają a przeszkody ulatniają się :uuusmiech: :taktak: . Naszym biegaczom nie brakuje ani cierpliwości ani wytrwałośc :nienie: i. Za nami kolejny środowy trening w ramach naszej Akademii Biegania. Jak zawsze wesoło, plotkarsko i przyjemnie pomimo wysiłku, jaki włożyliśmy w dzisiejsze bieganko :hej: . Dziękuję wszystkim za możliwość spędzenia z wami czasu i dobranoc. Widzimy się wkrótce. Andrzej. :hej:
Ps. Dziękuję Panowie za pierwsze wpłaty macie jednak j..ja :hejhej: .Pomyślcie również czy wśród waszych znajomych nie znalazłby się jakiś facet z grubszym portfelem. Potrzebujemy pieniążki na podniesienie limitu startujących dziewczyn w Biegu Kobiet.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Ludzie obierają różne drogi szukając spełnienia i szczęścia :taktak: . Fakt, że idą moją drogą, nie oznacza, że się zgubili :nienie: . Moja droga to bieganie i zapewniam was, że można się w tym spełnić i doznać nie jednego szczęścia :taktak: :uuusmiech: . Zapytajcie chociażby każdego maratończyka o jego pierwszy maraton a zapewniam was, że po jego ukończeniu byli wniebowzięci, podekscytowani i szczęśliwi :taktak: :taktak: :taktak: . Oczywiście nie musi to być od razu królewski dystans. Spełnienie może przynieść pokonanie każdego kilometra w jakimkolwiek biegu, bo trzeba pamiętać, aby siły mierzyć na zamiary :taktak: . Czas, więc zmierzyć się z moimi trasami, więc zmykam na trening. Miłego dnia wszystkim życzę.Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Chudniemy zgodnie z grawitacją? Szczupłym jest zimno? 7 ciekawostek dietetycznych

http://fitness.sport.pl/fitness/56,1113 ... BoxRekrImg


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Brnąc powoli przez zaśnieżone ścieżki i pola, odkryłem z przyjemnością, że spośród wszystkich sposobów odzyskania spokoju ducha, jakich ostatnio poszukiwałem, trzeszczący i mieniący się bielą śnieg jest najelegantszy i najskuteczniejszy :taktak: :uuusmiech: . Dzisiejsza pogoda taka piękna słoneczna i mroźna naładowała moje akumulatory powodując wybuch endorfin :hej: , więc nie dziwota, że około 30 kilometrów przebiegłem nie wiedząc, kiedy. Te wszystkie mijane cuda natury namalowane bielą spowodowały, że pstrykałem obrazy na każdym kroku :hahaha: . Pozdrawiam wszystkich- Andrzej :hej: .

https://picasaweb.google.com/1081243688 ... WEBIEGANIE


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Wszystko można robić lepiej, niż robi się dzisiaj jednak nie od razu Rzym zbudowano :taktak: . My również nie będziemy osiągać super czasów na zawodach bez odpowiedniego spędzenia czasu na treningach :taktak: , które nas pod nie przygotuje. Jutro sobota, więc mam nadzieję, że znajdziecie troszeczkę czasu, aby wspólnie pobiegać w ramach naszej Akademii Biegania :hej: . Oczywiście jak to w zimowe soboty pomorsujemy i powygrzewamy się na saunie :uuusmiech: . Musimy naładować akumulatory, na 100 % bo wieczorem się bawimy na naszym karnawałowym balu :uuusmiech: . Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kalendarz badań - dla mężczyzny

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1421 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Witam :taktak:

Wybiera się ktoś na Zimowy Bieg Dębowy do Dąbrowy?
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Mówi się, że: „Ktoś pływa po warszawsku, dupą po piasku, ( czyli ktoś pływa bardzo słabo lub w ogóle nie umie pływać, więc kapie się tylko w płytkiej wodzie i udaje, że pływa) a jak to ma się z pływaniem po lodzie?. ;-).
Poranne wybieganko zaliczone, warunki terenowe ciężkie :bum: , czyli takie jak trzeba na budowanie siły biegowej a na szybkość przyjedzie jeszcze czas. Andrzej :hej: .


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Nie tylko bieganiem człowiek żyje, bo nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł :hejhej: . Dzisiaj kochani bawimy się w ostatnim tygodniu karnawału na naszym akademiowym balu w stylu PRL :uuusmiech: . Przypuszczam, że będzie się działo :hejhej: , ale o tym już w relacji foto po imprezowej i opowieściach niesamowitych Prezesa dla tych, którzy nie mogli z nami się bawić w końcówce karnawału. Póki, co jest dopiero poranek, więc i czas na ruszenie tyłeczka i pojawienie się przed plażą na naszym treningu :taktak: . Tak, więc podwijam kiecę i lecę :hahaha: . Andrzej. :hej: Panowie pamiętajcie o dyszcze, nie bądźcie sknery. :bleble:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W ten weekend aura nie jest tak łaskawa dla biegaczy :bleble: , jak na poprzednich treningach jednak ambasadorzy Akademii Biegania Grudziądz stawili się przed plażą z samego rana dość licznie :uuusmiech: . Oni wiedzą, że nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych biegaczy, jak mieć kogoś, kto biega z nami w każdych warunkach i cieszy się w powodzeniu :taktak: . Dziękuję za wspólne bieganie oraz jak zawsze dawkę śmiechu, satyry i plotek :hahaha: . I tak właśnie dowiedzieliśmy się, że Rafcio kupił nowe najeczki na Kraków a drugi Rafał plecaczek ( czyżby szykował się na ultrasa hi, hi). Na morsowaniu również super a to zasługa przede wszystkim naszych bohaterów wykuwających przerębel. Piotr, Marek i Irek mój bohater, który zaliczył przy tej pracy zamoczenie w szlafroku :hahaha: , ale jak już go zdjął to tatuaż zrobił na mnie wielkie wrażenie ( wszystko potwierdzone malutką sesją foto jak lubię czynić). Na saunie również superowo a dodatkowo dowiedziałem się, że wezmę udział w sztafecie triathlonowej za sprawką Jacka. Teraz obiadzik i zaczynamy pindrzenie się przed lustrem na karnawałowy bal. Andrzej. :hej:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Rzeczy należy bez obawy nazywać po imieniu, to dodaje życiu mocy i polotu :taktak: . Jest postanowienie, więc trzeba się tego trzymać :taktak: :taktak: :taktak: . Miałem do wykonania normę i wykonałem ją :taktak: . To nic, że prosto z balu na trening :lalala: . Grunt, że była moc w nogach i doborowe towarzystwo :uuusmiech: , więc te dwadzieścia parę kilometrów zleciało i teraz wolne. Również cały tydzień zgodnie z założeniem i 130 km do przodu. Oby tak dalej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas, który mamy?. Zapewniam was, że macie czas i czekam na was w poniedziałek przed szkołą, bo chce z wami pograć w siatę. Zapewniam, że zabawa przednia bez żadnej spinki a dla ciała sama rozkosz. Widzimy się o 18.15-18.30 na Strzemyku. Koszt to 70 zł dzielonych na grających raz to 5 zł a raz, 8 więc warto w ciepełku sobie pograć. Pozdrawiam Andrzej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli. Moje myśli to: żyć, bawić się, pomagać i być szczęśliwy :taktak: . Jak na razie dzięki pozytywnemu myśleniu udaje mi się to i nie zamierzam tego stanu rzeczy zmieniać. Wczorajszy karnawałowy bal z przyjaciółmi w stylu PRL to niezapomniane chwile, o których będą krążyć opowieści na niejednym dłuższym wybieganiu. Teraz odpoczynek po tańcach i zabawach a nowy tydzień to kolejne wyzwania i kolejne kilometry do pokonania. Tak jak obiecałem wrzucam kilka fotek z wczorajszej zabawy ( jakość jest jaka jest bo robione z komóreczki bez lampy i ciemno ale może się komuś nada ).Pozdrawiam Andrzej. :hej:

https://plus.google.com/photos/10812436 ... banner=pwa


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Zaczniemy nowy tydzień mądrym chińskim przysłowiem a mianowicie: „ Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi „. :bleble: Pokażmy niedowiarkom, że nasze dążenia do celu jak chociażby przygotowania do maratonu to dla nas ważna rzecz i najbliżsi powinni nam w tym pomóc, wspierać a nie daj borze odwodzić od tego :nienie: . Dobrym sposobem na to niech będzie szczery uśmiech, tryskanie energią lub dobry sex :hejhej: . Takie rzeczy są zauważalne i dadzą do myślenia innym, że może aktywność fizyczna nie jest taka zła :niewiem: . Miłego dnia i szczery uśmiech od Prezesa :hej: :hej: :hej: dla was kochani. Widzimy się również dzisiaj na siatkówce z chętnymi na mały meczyk. :uuusmiech:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bieganie z przeziębieniem. Najlepsze lekarstwo czy ryzyko?

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... #BoxRekrCz


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ