GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Do Biegu dla Orkiestry już tylko 11 dni. Na liście startowej ponad 400 uczestników. Pamiętajcie o wpłaceniu startowego maksymalnie do 6 stycznia, które przekażemy w całości na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Już teraz mamy ponad 8 tysięcy i ciągle przybywa. Kto się jeszcze nie zapisał to do 4 stycznia 2015 r. ma czas. Jeżeli zostaną nam wolne miejsca to spóźnialskich dopiszemy na miejscu, ale o tym poinformujemy po zakończeniu księgowania wpłat. Siema Prezes Akademii Biegania Grudziądz Andrzej Dolewski. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dla każdego uczestnika Biegu dla Orkiestry czeka ciepła strawa :uuusmiech: . Kto się nie naje zupką ufundowaną przez Rudnickiego Korsarza to będzie mógł uzupełnić niedobory kiełbaską z ogniska własnoręcznie upieczoną, którego sponsorem jest Firma „Stek” :uuusmiech: posiadająca w swoich szeregach niejednego biegacza :taktak: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Nawet się nie spostrzegłem a to już ostatni dzień roku :szok: :hejhej: . Za dużo by tu opisywać, jaki on był, ale był dla mnie wyjątkowy :taktak: :uuusmiech: . Obfitował w dobre sportowe wyniki, przyjaźń, poznanie nowych ludzi, miłość…. Jeżeli 2015 będzie taki sam to nie za wiele potrzeba mi abym był szczęśliwy, bo naprawdę żyje tylko ten, kto nieustannie cieszy się z życia :taktak: . Dzisiaj środa i ponownie jak w ubiegłym tygodniu wypadamy z naszego środowego treningu :echech: . Chociaż czy ja wiem- nie do końca :hej: . Z większością z was bawimy się dzisiaj na Sylwestrowej Zabawie Akademii Biegania :uuusmiech: . Przypuszczam, że nad ranem nogi będą nas tak samo bolały jakbyśmy zaliczyli Maraton, więc nie ma, co się martwić, że nie będzie nas na średnicówce :hejhej: . Z tymi, co się będę widział dzisiaj to życzenia jak śpiewa Stare Dobre Małżeństwo „o północy, gdy składane, drżącym głosem, niekłamane”. Tym, którym niedane będzie widzieć się z moją bardzo skromną osobą :hahaha: :hejhej: ( hi, hi) chciałbym życzyć abyście każdego dnia mieli mnóstwo chęci do życia, abyście byli uśmiechnięci i radośni :uuusmiech: :taktak: . Szczęśliwego Nowego Roku!. Andrzej :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Łał końcówka roku jest bardzo dobra dla naszego stowarzyszenia. Worek ze sponsorami chcącymi wesprzeć nasz „Bieg dla Orkiestry” w ramach 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otworzył się jak nigdy dotąd. Do zakupu medali dla uczestników naszej imprezy przyłączyli się poprzez przelanie pieniążków i to nie byle, jakich Firma OPEC z Grudziądza http://www.opec.grudziadz.pl oraz Firma Cad-Bis Biuro projektowe- Wojtakowski Jacek. My biegacze bardzo dziękujemy i życzymy wszystkim Szczęśliwego, Pomyślnego Nowego Roku.

Zapisy : http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Każdy dzień jest kawałkiem historii, nikt nie jest w stanie opowiedzieć jej do końca. Dobrze, że mam gadżet w postaci mojego niezawodnego Garmina i udało mi się podsumować moją historie biegową w odchodzącym 2014 roku. Chociaż może i faktycznie nie do końca. Zdarzało się, że zapomniałem go zabrać z sobą lub włączyć podczas biegania nie mówiąc już o rozładowaniu, ale co tam i tak nie jest źle. Ponad 4 tysiące w nogach, ponad 338 treningów i 286 tysięcy spalonych kalorii. Mam nadzieję, że i wy jesteście zadowoleni ze swoich biegowych osiągnięć i już planujecie kolejne kilometry w nowym roku 2015. Pozdrawiam-Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze w nowym roku – naszym roku :uuusmiech: . Jak mawia polskie przysłowie: „Minął wspaniały bal sylwestrowy, Nowy Rok budzi się z bólem głowy.” :bum: Chociaż nie tylko ból głowy, ale i stóp, łydek, ud oraz pośladków mi towarzyszy :hahaha: . Wiadomo Akademia Biegania to twardziele i tańcom nie było końca :nienie: . Jakby tak razem policzyć nas wszystkich to pewnie kilometrów wystarczyłoby na dobiegnięcie do bieguna północnego :hahaha: . Najdrożsi jedne drzwi zamykają się, inne się otwierają. Miejmy cierpliwość, wytrwałość i upór w tym 2015 roku :taktak: . Tego życzy wam Andrzej wasz Prezes wasz przyjacie :uuusmiech: l. Teraz wybaczcie muszę zażyć Alkazercer. :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Każdy nowy rok jest szansą by coś zacząć na nowo :taktak: . Podobnie jak każdy miesiąc, każdy dzień, każdą godzinę, sekundę. Każdą chwilę :taktak: . Tylko, gdy zmienia się ta ostatnia cyfra przy pełnej dacie... Jest jakoś łatwiej. Łatwiej wziąć za siebie :hejhej: . Mamy 2 stycznia 2015 roku, więc pozwoliłem sobie przeanalizować mój znak horoskopu, jakim jest KOZIOROŻEC a pewnie wśród nas biegaczy znajdzie się jeszcze kilku. Pod kątem 2015 roku zapowiada się super. Proponuje i wam poszperać po horoskopach i sprawdzić, co też was czeka. Dla mojego wybrałem te najważniejsze:
- To rok obfitujący w sukcesy zawodowe i towarzyskie :uuusmiech:
- Twoja pozycja będzie mocna i stabilna. W Twoim otoczeniu będziesz postrzegany, jako osoba sukcesu, autorytet, ktoś, z kim trzeba się liczyć. :uuusmiech:
- Będziesz teraz niezwykle atrakcyjną partią. Możliwe, że dwie, a nawet trzy osoby płci przeciwnej będą zabiegać o Twoje względy. Może to niezbyt etyczne, ale możesz sobie pozwolić na kapryszenie. Wokół Ciebie będzie dużo nowych osób, które będą proponować Ci związek. :uuusmiech:
- Odzyskasz wiarę w to, że ciągle możesz być piękny i młody. Saturn w znaku Skorpiona doda Ci wigoru, a nawet seksapilu. Po raz kolejny przeżyjesz fascynację erotyczną jakąś osobą i przekonasz się, że masz energię i możliwości, a by realizować swoje marzenia i pasje. :uuusmiech:
- Po starych kontuzjach i urazach może nie zostać ślad. Nawet starsze Koziorożce, borykające się ze steranym kręgosłupem mogą wstać z łóżka. :uuusmiech:
Sami widzicie drodzy Koziorożce, że jest dobrze :taktak: . Tak samo pewnie mają pozostałe znaki :taktak: , ale warto sprawdzić i oczywiście zinterpretować pod siebie.
Jutro sobota, więc zapraszam na nasz wspólny trening z Akademią Biegania. Biegamy, morsujemy i wygrzewamy się w saunie. Startujemy jak zawsze o godzinie 09.00 z plaży miejskiej w Rudniku. Miłego weekendu wszystkim życzę. Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Rozgrzewające napoje - sprawdź co wypić, gdy przemarzniesz

http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/56, ... #BoxLS3img
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Na świecie nie ma nic piękniejszego od pobudzania ludzi do śmiechu :hahaha: . Takie rzeczy to tylko u nas na treningu z Akademią Biegania :taktak: . Spotykamy się już za chwilę. Godzina 09.00 przed wejściem na plażę miejską w Rudniku. Zabieramy z sobą ekwipunek do morsowania oraz dobry humor na saunę :hejhej: . Na treningu mile widziane wspomnienia z naszych swawoli w Sylwestra :uuusmiech: . Docinki, żarty ploteczki również :hejhej: . Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Hi, hi. :hahaha: Uwielbiam media a one uwielbiają mnie :hejhej: . Bez nich czułbym się samotny :echech: . Dobrze, że mamy naszą telewizję TVK SM, która pomaga nam w rozbieganiu Grudziądza. :hej:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kromka chleba i dwa komplementy, jakie otrzymałem na treningu z akademią całkowicie wystarczą mi, by przeżyć dzień :hejhej: . Dziękuję za dzisiejsze wspólne przedpołudnie zarówno na trasie, jaki i w wodzie czy saunie :hej: . Pomimo wietrznej pogody i wręcz jesiennej aury na pierwszy trening z Akademią Biegania przybyła spora ekipa :uuusmiech: . Zaliczyliśmy ósemkę po lesie gdzie tak nie wiało a później znalazł się jeden chętny na morsowanie pociągając za sobą kolejnych :bum: . Na saunie burza mózgów, więc nie dziwota, że kilka pomysłów wypłynęło na światło dzienne, które chcemy zrealizować, ale o tym w oddzielnych postach. Moja komóreczka również poszła dzisiaj w ruch i troszeczkę fotek się pstrykało :hahaha: . Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej soboty oraz niedzieli. Andrzej :hej: .

https://plus.google.com/photos/10812436 ... banner=pwa


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

No to zaczynamy z pomysłami, jakie wypłynęły na saunie:

Zamawiamy czapeczki jak na załączonym obrazku, na którym nasza biegowa modelka Kama się prezentuje. Koszt to 10 zł, kolory tylko białe, bo na takim najlepiej widać nasze logo. Czapeczka rozciągliwa, więc wejdzie na każda głowę. Zapisy do Żanety.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kolejna propozycja w ramach Akademii Biegania: :uuusmiech:
Wtorek to święto, więc i czas wolny. Robimy poranny trening o godzinie 09.00 i łączymy go z przygotowaniami do „Biegu dla Orkiestry”. Posegregujemy losy i fanty do loterii, przygotujemy biuro zawodów no i pobiegamy. Chętni mile widziani jak zawsze przed plażą miejską. :uuusmiech:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kolejna sprawa z życia Akademii Biegania to zbliżający się karnawał :uuusmiech: . Chcemy się bawić, więc bawmy się :taktak: . Propozycja to zabawa w stylu PRL :hej: . Wiecie oranżada na stole, galareta, bigos, schabowy, chleb ze smalcem, ogórek kiszony…. No i przede wszystkim muzyka z tych lat. Przebrania mile widziane czy to milicjanta czy w stylu panka a również spodnie dzwony i koszula z dużym kołnierzem. Na razie tylko chcemy się zorientować w temacie czy będą chętni :lalala: . Jak będą to wtedy organizujemy resztę, czyli gdzie, kiedy i za ile itd. Tym tematem również zajmie się Żanetka, więc proszę się zgłaszać do niej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W poczcie AB taka niespodzianka. Kartka własnoręcznie robiona z życzeniami świątecznymi i noworocznymi od naszych dzieciaków z Domu Dziecka w Bąkowie, z którymi spotkamy się już za tydzień podczas „Biegu dla Orkiestry „. Prezes Andrzej. :uuusmiech:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ