GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
Jaseq
Wyga
Wyga
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2012, 15:31
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 03:35:28

Nieprzeczytany post

Biegam, pływam, roweruję.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Nigdy nie zabierajcie biegaczowi możliwości pobiegania :nienie: . Bo wtedy nie ma nic do stracenia i jest zdolny do wszystkiego :hejhej: . Dobrze, że nikt mi tego nie zabrał, więc idę sobie z rana pobiegać poćwiczyć no i oczywiście pomoczyć nogi w jeziorze :taktak: . Miłego dnia i pamiętajcie, że jutro środa z AB, więc widzimy się o godzinie 18.00 przy średnicówce.Andrzej :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W związku z dużym zainteresowaniem naszym lokalnym biegiem, jaki odbędzie się 11 listopada, 2014 czyli Grudziądzkim Rajdem Niepodległości postanowiliśmy odblokować zapisy i zwiększyć limit do 120 uczestników. Pamiętajcie o dokonaniu opłat na konto wskazane w regulaminie maksymalnie do dnia 07.11. Zapisy pod poniższym linkiem: http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new
W związku z biegiem mam prośbę do osób, które mają czas i mogłyby ustawić się na trasie biegu w dniu 11.11.2014 o godzinie 13.00-14.00 na wysokości cytadeli-nowej ścieżki rowerowo-pieszej - spichrzy-bramy wodnej- rynku o pstryknięcie kilku patriotycznych zdjęć naszych biegaczy z flagami. Pozdrawiam Andrzej Dolewski 505 088 940


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Zawsze twierdziłem, że słowo przypadek zostało wymyślone przez ludzi słabych dla ukrycia swoich pomyłek. Dla mnie przygoda z bieganiem to nie przypadek :nienie: , lecz świadome dążenie do perfekcji :taktak: . Nie jest to łatwa droga i zdarzają się pomyłki :echech: , ale tylko z naszej winy a nie przypadku. Do takich konkluzji dochodzę często po jakimś czasie, gdy dokładnie zanalizuję mój biegowy życiorys :hej: . Dzisiaj i to nie przypadek widzimy się na naszym środowym treningu :hejhej: . Jak zawsze godzina 18.00. Zaliczamy podbiegi, bo ostatnio wyczytałem w mądrych artykułach, że przynajmniej raz w tygodniu coś takiego obowiązkowo musi zawitać w naszej biegowej karierze. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

2000 kilometrów dla Olwiera! Pobiegniecie?

http://www.cbrmedia.pl/index.php/artyku ... biegniecie


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie ponownie :uuusmiech: .Za dużo, to za dużo, ale jeśli definitywnie za dużo, to znaczy, że w sam raz :taktak: . Dzisiaj dałem naszym biegaczom w kość :sss: . Po raz pierwszy zaliczyliśmy wbieganie po schodach na 11 piętro wieżowca, w którym mieszkam i tak 3 razy a niektórzy i więcej :trup: . Widać było lejący się po nas pot i o to chodziło, dlatego tez nie ujawniałem do samego końca, co będziemy i gdzie robić, aby nie zniechęcić naszych biegaczy. Myślę jednak, że ci, co wybrali schody to dzisiejszy trening wygrali z korzyścią dla zdrowia, kondycji i pięknych pośladków :hahaha: . Druga grupa pobiegła na szlak, ale i tak w końcu wszyscy razem zakończyliśmy nasze zmagania. Dziękuje wszystkim i życzę miłej nocy. Andrzej :hej: .
Ps. Z spraw organizacyjnych to szczególne podziękowania chciałbym złożyć na ręce naszego biegowego super małżeństwa, czyli Mireli i Kazika :uuusmiech: . Wykonali oni dla naszej Akademii biegania kawał dobrej roboty :taktak: . Zaprojektowali i dostarczyli dzisiaj na trening nasze legitymacje członkowskie. Będę je wydawał sukcesywnie na naszych treningach. Do tego dotarły dzisiaj do mnie od Kazika zaprojektowane teczki na nasze oficjalne pisma oraz numer startowy na Bieg dla WOŚP, ( ale tu poczekamy jeszcze na pokazanie go dopiero jak dogramy to do końca). Dziękuje w imieniu całej AB. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy biegacze :uuusmiech: . Z serii moich przemyśleń i powiedzeń :hejhej: : Celem naszego biegania nie powinno być posiadanie rekordów, lecz możliwość samego biegania :taktak: . Czwartek, czyli blisko coraz bliżej upragniony weekendzik :uuusmiech: . Dla większości z nas czas, więc aby pomyśleć i zaplanować sobie już teraz, co będziemy robić. Ja wam tylko podpowiem :hejhej: . W sobotę mamy nasz wspólny trening w ramach akademii i są chętne osoby, które do mnie pisały na CroosFit :sss: ( panowie to są piękne młode dziewczyny, więc może warto troszeczkę z nimi poćwiczyć) oczywiście wcześniej bieganie. Po dawce rozgrzewającej przyjdzie czas na wspólna kąpiel w jeziorku w ramach morsowania :szok: . Żeby było jeszcze Ful Wypas to na 11.00 mamy zamówioną saunę gdzie nasze kości rozgrzejemy, wypocimy resztę tłuszczyku dbając przy okazji o naszą skórę :taktak: . Gładziutka i jędrna skóra u dziewczyn to to, co lubię najbardziej :hej: . W niedzielę zaplanujcie sobie na godzinę 09.00 bieganko czarnym szlakiem a o godzinie 11.00 nie może zabraknąć naszej Akademii Biegania na rozpoczęciu sezonu morsowania. Grudziądzki Klub Morsów oficjalnie rusza z zimnymi kąpielami. Będzie ognisko i wspólna zabawa, więc i miłe spędzenie niedzieli :taktak: . Już się nie mogę doczekać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia kochani. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

ß- Alanina. Czym jest? Jak stosować? Komu pomaga?

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... xSport3img


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Dzisiaj pytam siebie:, Po co biegam, po co angażuję się w te wszystkie biegowe inicjatywy?. I odpowiadam sobie: żeby zostawić po sobie świat, choć odrobinę lepszym, niż go zastałem :taktak: . Za chwilę zaczynamy weekend, który dla niektórych może być nadzwyczaj przyjemny i długi pod warunkiem, że wzięli sobie wolny poniedziałek :uuusmiech: . Troszeczkę będzie się działo w ten czas u naszej akademiowej rodzinie. W sobotę wspólne bieganie, kąpiel i po raz pierwszy w nowym sezonie sauna. W niedzielę ekipa AB zawita w Gniewkowie gdzie zaliczy bieg na 10 km kończący grand prix naszego województwa. Do tego ci, co pozostaną na miejscu będą mogli rozpocząć sezon morsowania na plaży miejskiej w Rudniku wspólnie z Klubem Morsów. Start o godzinie 11.00 a później to już zabawa przy ognisku. Poniedziałek będzie gonił wtorek i kolejne imprezy. O godzinie 13.00 startujemy po raz trzeci z naszym Grudziądzkim Rajdem Niepodległości. Zbiórka troszeczkę wcześniej, aby pobrać koszulki, flagi. Biegniemy 6,5 km na Rynek złożyć kwiaty i zapalić symbolicznie znicz tym, którzy walczyli o naszą niepodległość. Następnie powrót na Cytadelę i spałaszowanie wojskowej grochówki. To nie jedyny start w tym dniu, bo również nasza AB zawita w Gdyni na Biegu Niepodległości kończący cykl zbierania ciekawego medalu w kształcie statku. Sami, więc widzicie ile się będzie działo, więc będzie, co pisać. Póki, co życzę wszystkim udanego weekendu. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dietetyczne triki: które działają, a które nie?

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Tylko nie wyskakujcie mi tutaj z tekstem w stylu kiedyś się ogarnę, ale na razie mi się nie chce :hejhej: . Dzisiaj sobota wiec widzimy się na naszym wspólnym treningu o godzinie 09.00. Weźcie z sobą ciuchy na przebranie, bo czas na kąpiele nastał i ręcznik na otarcie po saunie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla nas biegaczy, jak mieć kogoś, kto z nami pobiega a do tego pomoże w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu :uuusmiech: . Dziękuje za dzisiejszy trening, morsowanie i miły pobyt w saunie. Andrzej. :hej:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Dzisiaj niedziela, więc nasza ekipa AB pobiegnie w Gniewkowie na dystansie 10 km w zawodach kończących cykl o najlepszych biegaczy i drużyny w województwie kujawsko-pomorskim :uuusmiech: . Mam dla was pewną poradę, które może się przydać nie tylko na tych zawodach, ale i innych: Bieganie polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz udawaj, że nie możesz; jeśli dasz znać, że chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go; jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go; jeśli w jego szeregach dostrzegasz zamieszanie, uderzaj; jeśli jego pozycja jest stabilna, umocnij i swoją; jeśli jest silny, unikaj go; jeśli jest cholerykiem, rozwścieczaj go; jeśli jest nieśmiały, spraw by nabrał pychy; jeśli jego drużyna jest skupiona, rozprosz ją. Uderzaj, gdy nie jest przygotowany; zjawiaj się tam, gdzie się tego nie spodziewa. Tak, więc ekipo z AB trzymam za was kciuki :taktak: . Pozostałych zapraszam dzisiaj na czarny szlak oraz kąpiel z Klubem Morsów na rozpoczęcie sezonu. Pozdrawiam i powodzenia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Jutro ważny dzień dla nas- Polaków- Święto Niepodległości. My biegacze również przyłączymy się do świętowania i jak przystało na patriotów uczcimy pamięć tych wszystkich bohaterów walczących o powrót Polski na mapy Europy poprzez nasz Grudziądzki Bieg Niepodległości :taktak: . Startujemy o godzinie 13.00 z Cytadeli i biegniemy rowerowo-pieszą nową trasą wiślaną na rynek pod Pomnik Żołnierza. Tam symbolicznie zapalimy znicze oraz złożymy kwiaty. Myślę, że to godna nas biegaczy inicjatywa i chętnych nie zabraknie. Ze spraw organizacyjnych to proszę być tak najpóźniej o godzinie 12.30 przy namiocie #Gru obsługiwanego przez MORiW. Będzie on stał przy wejściu na Cytadelę. Z tego miejsca będziemy wydawać okolicznościowe koszulki, w których jak możecie to ubierzcie i pobiegnijcie w celu wyróżnienia nas od kibiców, również z tego miejsca będzie wydawana dla uczestników tego biegu grochówka za okazaniem opaski, którą wam wydamy. W momencie pobierania podpisujemy listę uczestników, która jest zarazem oświadczeniem informującym nas organizatorów o fakcie zapoznania się z regulaminem i brakiem przeciwskazań zdrowotnych. Chętne osoby proszone są o pobranie z naszego auta flag, z którymi pobiegniemy. Będzie to niezły efekt wizualno-patriotyczny wyróżniający biegaczy. Następnie o godzinie 13.00 startujemy po honorowym armatnim wystrzale z bramy głównej zaserwowanej nam przez Prezydenta Grudziądza. Grupę poprowadzi Andrzej Dolewski z Akademii Biegania i prosi się o nie wyprzedzanie go podczas biegu. Biegniemy zwartą grupą w tempie pozwalającym wszystkim dotrzymać nam kroku. Po drodze zrobimy sobie przerwę na wspólną fotografię przy Bramie Wodnej oraz na Rynku przy pomniku. Wracamy również ta samą drogą, którą przybiegliśmy tylko, że pod góreczkę wiec tempo pewnie osłabnie, ale damy radę, bo jak nie my to, kto. Na miejscu oddajemy do auta flagi oraz zaczynamy pałaszować zupkę i popijać herbatkę. To tak pokrótce ze spraw organizacyjnych. Mam nadzieje, że będzie to miłe popołudnie dla biegacza godnie świętującego ten dzień. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Miło nam, że wasze serca są otwarte na pomoc dzieciom i osobom starszym i tak licznie zapisujecie się na nasz „Bieg dla WOŚP”, który wystartuje 11 stycznia 2015 roku. Przekroczyliśmy w ciągu jednego tygodnia pierwszą setkę, więc limit pewnie szybko się zapełni. Medale się projektują oraz inne niespodzianki również a o wszystkim będziemy wam meldować na bieżąco. Jest wiele pracy przed nami jak chociażby pozyskanie sponsorów, ale myślę, że wszystko się uda i my biegacze przekażemy w ramach 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy naprawdę sporą sumkę. Pozdrawiam Andrzej.
Link do zapisów: http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ