Komentarz do artykułu Foreruner 610 - test po roku używania

Awatar użytkownika
kachita
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6639
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Ale to nie ma znaczenia, czy ładowarka jest podłączona do gniazdka prądu czy do portu USB, bo nie styka ta łapka przy zegarku.
[url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic. ... ead#unread]Wyznania kobiety szurającej[/url] || [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread]Komentarze[/url]

[color=#BF0080][size=85]A minute on the lips, a lifetime on the hips.[/size][/color]
PKO
Awatar użytkownika
zoltar7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5288
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:13
Życiówka na 10k: żenująca
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Słabo.
Temu się darzy, kto dobrze waży.
Szczęśliwi kalorii nie liczą.
topsim
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: 14 paź 2014, 21:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy w garminie 610 można ustawić tak trening, aby virtual partner / racer prowadził różne odcinki z inną prędkością? np BNP - 5 km tempo 5:05, 5 km tempo 5:00, itd.
Awatar użytkownika
dezo66
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1235
Rejestracja: 23 paź 2012, 15:50
Życiówka na 10k: 31:17
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mam pytanie- czy wiedzie jak zablokować ekran ? da sie to zrobic guzikiem czy trzeba po prostu poczekac az sie sam zablokuje ?
Wygrać wyścig z metrem M2 ? - https://www.youtube.com/watch?v=AsDMXatPHNA
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

fr610 nie ma opcji ręcznej blokady ekranu
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
marcinnek_
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1128
Rejestracja: 22 mar 2013, 09:32
Życiówka na 10k: 38:57
Życiówka w maratonie: 3:04:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

dezo66 pisze:mam pytanie- czy wiedzie jak zablokować ekran ? da sie to zrobic guzikiem czy trzeba po prostu poczekac az sie sam zablokuje ?
Jak przeskoczysz na ekran z godziną to automatyczna blokada nastąpi po chwili. Jak się zatrzymasz na każdym innym ekranie to będzie czekał dłużej.
topsim pisze:Czy w garminie 610 można ustawić tak trening, aby virtual partner / racer prowadził różne odcinki z inną prędkością? np BNP - 5 km tempo 5:05, 5 km tempo 5:00, itd.
Musisz użyć treningu zaawansowanego. Ale jak najbardziej da się to tak zaprogramować. Z tym że:
Musisz podać widełki tempa jakim chcesz biec. 5-10sek to minimum by zegarek nie gadał za często.
Nie będziesz miał opcji jak w VP, że zegarek pokaże Ci ile czasu i dystansu masz do założonego tempa. Chyba że VP ustawisz obok tego na docelowe tempo średnie. Zakładając że lecisz równym NS będziesz mógł obserwować jak ta różnica się systematycznie zmniejsza. Ale czy w danym momencie powinna wynosić X czy Y to już musisz umieć policzyć samemu.

Pewnie dlatego najpopularniejsza opcja to "analogowa" opaska z czasami do uzyskania na kolejnych kilometrach i ręczne lapowanie przy flagach z oznaczeniem kilometrów.
Motto: ...by dzisiejszy trening był jutro tylko rozgrzewką.
Wyniki: 5km: 18:47 / 10km: 38:57 /15km: 59:53 / 21km: 1:23:56 / 42km: 3:04:19
Blog: Chodnikiem i szlakiem - biega.marcindabrowski.net
Facebook: Chodnikiem i szlakiem
New Balance but biegowy
ODPOWIEDZ