GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Przed nami weekend a więc i sobota :uuusmiech: . A skoro tak to nasze treningowe poranne bieganie :taktak: . Czas zabrać się za was kochani na serio :sss: a właściwie za naszą Akademię Biegania, która rośnie dzięki rozwojowi i ulepszaniu :taktak: . To powoduje, że jesteśmy cały czas na powierzchni i o nas się mówi. Nie możemy dopuścić, aby nasza twórczość poszła w niepamięć. Dlatego też proponuję już od tej soboty powrócić do zajęć z wykorzystaniem sprzętu lidera animatora, czyli naszych kul, skakanek, piłek lekarskich. Jest już na tyle chłodno, że nie będzie nam tak trudno uporać się z potem lejącym się podczas spalania waszych wałeczków :hejhej: . Na początek dwu kilometrowa przebieżka a później ćwiczonka. Nic trudnego, więc każdy sobie poradzi nawet z tymi zakwasami, które się pojawią :szok: . Oczywiście nic na siłę i jeżeli będziecie chcieli sobie pobiegać z innymi to proszę bardzo, ale nie narzekajcie później, że nie możecie poprawić swoich czasów. To dzięki ćwiczeniom poprawiłem swoje wyniki a nie tylko dzięki bieganiu. Zaczynamy również na całego sezon morsowania, więc zabierzcie z sobą stroje. Będzie możliwość dzięki uprzejmości MORiW skorzystać z przebieralni i ubikacji przez cały okres naszych zimnych kąpieli, czyli w soboty i niedziele. Po takiej dawce rozgrzania, jakie wam zapewnię będziecie błagać mnie o możliwość zamoczenia się w jeziorku. Myślę również, że od listopada rozpoczniemy także nasze wizyty w saunie przy ulicy Kalinkowej wzorem lat ubiegłych :taktak: . Nie będę się teraz rozpisywał o zaletach ciepło-zimno, ale zaufajcie tym, co mają za sobą nie jeden sezon oni wam o tym opowiedzą. Jeżeli nie będziecie mogli przyjść w sobotę to zapraszam w niedzielę na godzinę 11.00 przed plażę miejską gdzie będziemy mogli sobie potruchtać wspólnie z rodzinką, znajomymi w ramach cyklu pobiegaj z Prezydentem :uuusmiech: . Na pewno będzie na was czekał jakiś gadżet związany z bieganiem. Pogoda ma być przyjemna jak przystało na złota jesień :uuusmiech: . Zapewne ładne zdjęcia wyjdą wśród tych wszystkich kolorowych liści. Od razu mówię i dementuję zawczasu wszelkie uszczypliwości związane z tym spotkaniem. Te biegi były zaplanowane jeszcze grubo przed kampanią wyborczą i nie mają za cel agitacji na rzecz prezydentury, lecz rozpowszechnianie zdrowego trybu życia poprzez bieganie. Nasza AB nie uczestniczy i nie będzie uczestniczyć w żadnej agitacji na rzecz jakiejkolwiek kandydatury. Naszym celem jest tylko zachęcanie i propagowanie wśród mieszkańców tej formy aktywności bez względu na poglądy. Wiele stowarzyszeń i grup w przeszłości jak i teraz angażuje się w politykę, ale nie my :nienie: . Sam miałem kilka propozycji startowania na radnego, ale bieganie jest dla mnie bliższe sercu niż politykowanie. Oczywiście swojego kandydata na Prezydenta Grudziądza, na którego oddam głos już mam i jeżeli jesteście ciekawi to powiem wam podczas naszej wspólnej rozmowy. No chyba, że mnie ktoś sprowokuje do dyskusji to podam oficjalnie, dlaczego ta kandydatura a nie inna. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, weekendu. Andrzej. :hej:
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

To nie moja wina, że tyję i nie mogę schudnąć?

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie ponownie kochani. Jak to mówią pierwsze koty za płoty. Przedstawiciele naszej Akademii Biegania, czyli Irek, Andżelika i Ja wasz Prezes stoczyliśmy nie lada walkę z przedszkolakami oczywiście w pozytywnym sportowym tego znaczeniu. Już dawno zapomniałem jak to jest być dzieckiem, ale już sobie przypomniałem, że dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym. Na zaproszenie Miejskiego Przedszkola na Strzemięcinie poprowadziliśmy dla dzieciaków dzień sportu z najszybszym grudziądzaninem. Pomysł padł od Andżeliki, która jest tam przedszkolanką a Pani Dyrektorce spodobała się ta inicjatywa a jako że w tym sezonie dwukrotnie udało mi się zostać najszybszym w naszym mieście to, czemu nie wykorzystać tego do promowania biegania wśród najmłodszych i młodzieży. Dzieci już od kilku dni nie mogły się doczekać, aby pobiec jak mówili z najszybszym człowiekiem na świecie hi, hi. Jako że nie lubię fuszerki to odpowiednio się przygotowałem do tego spotkania czerpiąc informacje z fachowej literatury. Napisałem odpowiedni konspekt zajęć z sportowymi zagadkami, pytaniami oraz wierszykami i piosenkami. Widać, że nawyki odpowiednio merytorycznego podejścia do problemu pozostały mi z pracy. Tak przygotowany ruszyliśmy do boju. Na tą chwilę, jaką miałem z nimi spędzić chciałem zostać ich dobrym trenerem, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie zada a zapytuje. Wiedziałem, że dzięki temu będę mógł przeżyć z dziećmi wiele natchnionych chwil. Na początek przywitanie i mały quiz z zagadkami, później kilka opowieści z biegowego życia, rozgrzewka w rytm muzyki z bajki Madagaskar: „wyginam śmiało ciało” i mini zawody. Nawet nie wyobrażacie sobie jak one wszystkie się cieszyły. Na koniec wszystkie rzuciły się na mnie i obejmowały przybijając piątkę czy żółwika. Dla takich chwil i wspomnień się żyje. Oczywiście nie zabrakło naszej grudziądzkiej telewizji i dzisiaj będzie można zobaczyć jak się bawiliśmy propagując przy tym naszą akademię oraz bieganie. Na zakończenie zostaliśmy uhonorowani przez maluchy specjalnie zrobionymi przez nich medalami, które są dla mnie cenniejsze niż te z maratonu czy innego biegu oraz laurką jak również możliwością wpisu do przedszkolnej kroniki. Dziękuję Irkowi, Andżelice, Małgosi i Agnieszce, która również zaoferowała swoja pomoc, że udzielacie się w życie naszej AB jak również całej naszej biegowej grupie za wsparcie w tej inicjatywie chociażby poprzez wpłacane składki, dzięki którym ufundowaliśmy dzieciaczkom medale. Pozdrawiam Prezes Andrzej.

https://plus.google.com/u/0/photos/1081 ... 5465036625


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem :taktak: . Połowa osiągnięcia celu to jego prawidłowe wyznaczenie :taktak: . Tak, więc kochani czekam na wasze propozycje, uwagi, spostrzeżenia, pomysły, przemyślenia… odnośnie waszej wizji infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej na terenie Lasu Rudnickiego :uuusmiech: . Jako wasz przedstawiciel otrzymałem zaproszenie do udziału w spotkaniu w sprawie zagospodarowania naszego lasu pod kątem rozbudowy szczególnie istotnej dla nas biegaczy. Możecie mi je przekazać na sobotnim i niedzielnym wspólnym bieganiu jak również przez fejsa, forum czy telefonicznie. Postaram się wasze uwagi przekazać podczas dyskusji. Pozdrawiam Andrzej. :hej:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Za chwilę się widzimy przed plażą miejską na naszym treningu w ramach sobotniego biegania z AB :taktak: . Proponuję zastosować zasadę różnorodności, bo im więcej pomysłów tym lepiej. Tak, więc może zrobimy trening inaczej dla chętnych oczywiście. Ja proponuję ćwiczenia crossfitowe połączone z bieganiem, które stosuję już od jakiegoś czasu i przynoszące mi satysfakcję w postaci kolejnych życiówek. Nie oceniajcie tych pomysłów w ich początkowej fazie. Powstrzymajcie się, w momencie wymyślania rozwiązań, od jakichkolwiek form ich krytykowania. Przyjmijcie założenie, że na początku wszystkie pomysły są równowartościowe. Jeżeli macie inne propozycje na nasze treningi to jesteśmy grupą otwartą na wszelkie pomysły. Pozdrawiam i życzę udanej soboty. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam was ponownie :uuusmiech: . Dziękuję za wspólne bieganie i ćwiczonka, jakie miałem możliwość z wami wykonać :taktak: . Ci, którzy z was zdecydowali się na zabawę z ćwiczeniami wzmacniającymi przełamali nawyki niekoniecznie korzystne w karierze biegacza, bo nie samym bieganiem dochodzimy na szczyty. Nawyk jest największą barierą ograniczającą nasz rozwój i działanie. Tak, więc musimy być kreatywni i poddawać się ciągłym procesem przedefiniowania sposobów naszego myślenia. Bądźmy otwarci na nowe, nawet, jeżeli nie są zgodne z naszym dotychczasowym doświadczeniami. To, że będą zakwasy to tylko etap przejściowy, ale później efekty sami zauważycie stając sobie przed lustrem. Druga ekipa pobiegła sobie wśród opadającego listowia na ósemeczkę. Na koniec wspólna kąpiel w już chłodnym jeziorku. Juto niedziela, więc jak są chętni to o godzinie 09.00 ruszamy na czarny szlak a później powrót na plażę i wspólna przebieżka o godzinie 11.00 Z Prezydentem Malinowskim. Pozdrawiam Andrzej :hej: .

https://plus.google.com/u/0/photos/1081 ... 1046292497


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

A teraz zamknijcie oczy i przypomnijcie sobie swoje dzieciństwo. Przypomnijcie sobie wszystkie beztroskie chwile, w których biegaliście boso po trawie, śmiejąc się wesoło. Przypomnijcie sobie te zabawy w kałużach po deszczu, robienie babeczek w piaskownicy, śmianie z się z dorosłych, którzy wydawali się być tak dziwni. Przypominajcie sobie o tych chwilach codziennie, by w swoich codziennych obowiązkach i trudnych sprawach do załatwienia, chociaż raz się uśmiechnąć, dzięki burzy wspomnień. Dla mnie takie wspomnienie to dzisiejszy obiad, czyli kluski ziemniaczane i kiszona kapusta. Kiedyś ziemniaki, mąka i kapusta kiszona były do kupienia w sklepach bez większych starań i nawet bez kartek w przeciwieństwie do innych rarytasów, które teraz są na wyciagnięcie ręki, więc kluchy miałem dość często. Teraz te danie króluje u mnie rzadko, więc nie oszczędzałem się i zjadłem sporą porcję. Czy wy również macie takie swoje wspomnienia?.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Wykorzystajcie dzisiaj okazję, jaką oferuje Prezydent Grudziądza, czyli możliwość wspólnego pobiegania w większym gronie po naszym rudnickim lesie. :taktak: Zabierzcie z sobą najbliższych niech i oni troszeczkę rozprostują kości i powdychają tlenu. To nie jest żaden wyścig, lecz możliwość spędzenia niedzielnego przedpołudnia w zdrowym stylu. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że osobom jeszcze niebiegającym spodoba się takie spędzanie wolnego czasu i w końcu dokonają zmian w swoim życiu :uuusmiech: . Spotykamy się chwile przed 11.00 na plaży miejskiej w Rudniku. Pozdrawiam Andrzej. :hej:
Ps. Powodzenia dla naszego biegowego kochającego się teamu Justyny i Janusza :uuusmiech: , którzy startują dzisiaj w Maratonie Drezno. Zazdroszczę im i dopytuję, kiedy my pojedziemy AB większą ekipą na biegowe saksy :hejhej: oraz dla Doroty biegnącej dzisiaj w Bydgoszczy :taktak: .


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pokochaj jesień

Spróbuj pokochać jesień
z niesamowitymi urokami
Spójrz ile piękna niesie
obdarzając cię nowymi dniami.

Kolorowo jak wiosną
barwne liście ostatki zieleni
Dadzą chwilę radosną
twą szarość życia mogą odmienić.

Wieczór szybciej nastaje
słońce też znika wcześniej niż latem
Lecz nowe czy nie daje
chwile spokoju skorzystaj zatem.

Tadeusz Karasiewicz.


Podobno to był już ostatni taki piękny słoneczny i ciepły jesienny weekend. Dobrze że wykorzystaliśmy go tak pożytecznie. Rano dłuższe wybieganie na czarnym szlaku, później bieg z Prezydentem i kąpiel w jeziorze. Dziękuje wszystkim za dzisiejsze przedpołudnie i zapraszam do obejrzenia kilku fotek może nie najlepszej, jakości bo z komórki z dzisiejszego biegania. Andrzej.

https://plus.google.com/u/0/photos/1081 ... 5930785521


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Czy wiecie, że potencjał biegacza z pod szyldu Akademii Biegania Grudziądz jest jak wielki ocean, którego nikt nie przepłynął; jak nowy kontynent, którego nikt nie poznał; jak cały świat możliwości czekających, by ktoś je odkrył, określił i ujął w realne kształty w imię jakiegoś wielkiego dobra…Trzeba było poświęcić wiele z dotychczasowego życia, abyśmy stali się osobami, którymi jesteśmy w tej chwili. Dlatego by stać się takim jak my potrzeba okresu wytężonej pracy i determinacji. I jak wam się podoba taka definicja biegacza z AB? :taktak: . Czas rozpocząć nowy tydzień niezwykle istotny dla naszych kolejnych debiutantów, którzy zmierzą się z maratonem już w najbliższą niedzielę :taktak: . Miejmy nadzieję, że Toruń okaże się również szczęśliwy dla was jak waszym poprzednikom Poznań. Będziemy za was trzymać kciuki :taktak: :taktak: :taktak: a wpisy motywacyjne będę dedykował przede wszystkim wam kochani :uuusmiech: . Kto by się spodziewał, że w tak krótkim czasie istnienia naszej akademii będziemy mogli się poszczycić takim odsetkiem maratończyków :hej: . Jestem z was dumny najdrożsi. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego rozpoczęcia tygodnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o mięśniach, aby trening był skuteczny

http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... BoxSportMT


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To już jutro! Jak co wtorek widzimy się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych w okolicach góry zamkowej. Tego dnia o godzinie 19:00 odbywa się bieganie w całej Polsce pod nazwą "DYMRUN 6", więc też za-dym-i-my. ;) Startujemy trochę wcześniej, a dokładnie o 18:30 spod ratusza.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Czy wy również macie tak jak ja, że wstając codziennie rano mam wewnętrzną, potężną chęć do działania :taktak: . Czuję, że mam o wiele więcej energii niż miesiąc temu. To właśnie daje nam bieganie. Czas, więc na mój poranny trening i ćwiczonka w końcu jak się pracuje z większą pasją to ma się coraz lepsze wyniki :uuusmiech: . Przyszli debiutanci z AB, którzy nie mogą się doczekać niedzielnego maratonu pamiętajcie, że kluczem do osiągniecia mety jesteście Wy sami. :taktak: Jutro nasz wspólny trening i mam nadzieję, że pogoda, którą zapowiadają nie będzie taka straszna. Proponuję zrobić trening wzdłuż nowo wybudowanego odcinka średnicówki gdzie ruch samochodów jest jeszcze niedopuszczony. Pobiegniemy nowym wiaduktem gdzie jest podbieg wiec idealnie wkomponuje się to nam w trening. Z spraw organizacyjnych to przypominam ze do końca miesiąca zbieramy pieniążki na zakup butów dla Domu Dziecka w Bąkowie, z którym jesteśmy zaprzyjaźnieni. Jest już ponad 700 zł, więc widać, że macie otwarte serca i na was zawsze można liczyć :uuusmiech: . Tak właśnie powinno działać stowarzyszenie, że nie tylko brać, żądać, ale przede wszystkim dawać coś od siebie :taktak: . W grupie siła i moc :hej: . Dziękuje wam za to. Pieniążki ile, kto może wpłacamy do Żanety. Ruszyły zapisy na zabawę andrzejkową. Tym tematem zajmie się Małgosia Mikrut. Pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona, więc sprężamy się z wpłatami a później to już tylko zabawa do samego rana oczywiście z wróżbami w tle. Koszt 70 zł od osoby a impreza w Hotelu Rudnik, czyli dawny Energetyk. Nie zapominajcie również o zapisach i wpłatach na nasz Grudziądzki Rajd Niepodległości. Przede wszystkim wspierajmy lokalny patriotyzm i pokażmy ze biegaczom nie jest on obcy :nienie: . Pobiegniemy z flagami wzdłuż malowniczej Wisły składając na Rynku symboliczną wiązankę kwiatów oraz zapalimy dla uczczenia tej rocznicy znicze. No dobrze to tak pokrótce. Jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Plan dnia szczęśliwego człowieka - od rana do wieczora

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,130 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Miesiąc listopad zbliża się wielkimi :taktak: krokami a miejsc na III Grudziądzki Rajd Niepodległości ubywa :taktak: . Mamy już zapisanych 70 patriotów chcących upamiętnić rocznicę odzyskania przez Polskę wolności poprzez bieg. Pamiętajcie, że limit mamy ograniczony i liczą się tylko osoby opłacone. Będzie grochóweczka, będzie orkiestra, będzie zabawa. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Zapisy : http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ