GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Niektórzy zaczęli rok szkolny a my kontynuujemy wtorkowe ćwiczenia ogólnorozwojowe. ;) Spotykamy się pod ratuszem o godz. 18:30. Mile widziani są stali bywalcy oraz nowe osoby.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Zgodnie z zasadą znajdźcie partnera do ćwiczeń nie tylko, aby się wzajemnie motywować, ale by trzymać się umówionych spotkań :taktak: . Głupio wam będzie odwołać trening i znaleźć jakąś sensowną wymówkę :hejhej: . No, więc nie ma wymówek widzimy się dzisiaj o 18.00 przed plażą miejską w Rudniku na wspólnym bieganiu z przyjaciółmi w ramach AB. Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ryż biały kontra brązowy - porównanie właściwości

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1014 ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nasi biegacze z pod szyldu AB podchodzą do każdego treningu tak, jakby szli na śmierć lub na ostatnią bitwę, w której zwyciężą albo zginą :hejhej: . Również i tym razem czołówka ruszyła na nasz ośmiokilometrowy szlak i tyle ich było widać :taktak: . Pozostali jak przystało na celebrytów :hej: swój trening zaliczyli dostojnie w swoim tempie na krótszej trasie liczącej 4 km :sss: . Zanim do tego doszło na początek oklaskami pogratulowaliśmy naszemu twardzielowi Jackowi za jego Iron Mena :taktak: . Poprosiłem naszego bohatera o opowiedzenie jak to wszystko przeżył i przetrwał, więc nasz wybieg był z lekkim poślizgiem, ale warto było posłuchać :uuusmiech: . Pogoda dzisiaj jak i frekwencja wyśmienita :uuusmiech: :uuusmiech: :uuusmiech: , więc na koniec po rozciąganiu nie zabrakło chętnych na orzeźwiającą kąpiel w jeziorku przygotowujących nas powoli do rozpoczęcia sezonu morsowania :szok: . Mam nadzieje, że i w tym roku nie zabraknie wśród naszych biegaczy chętnych na kąpiele w zimnej wodzie :taktak: . Wiem, że to się wydaje straszne :szok: , ale uwierzcie mi i waszym kolegom czy koleżankom, którzy również byli sceptycznie nastawieni na morsowanie jak bardzo ich to wciągnęło :taktak: . Wbrew pozorom umiejętne morsowanie to samo zdrowie, ale o tym jeszcze będę przypominał jak również o naszym przyszłotygodniowym piątkowym ognisku integracyjnym :taktak: oraz sobotnim treningu wspólnie z prezydentem :taktak: . Jeszcze raz dziękuję za dzisiejsze wspólne bieganie i sorry za brak sesji zdjęciowej :chlip: ta następnym razem. Andrzej. :hej:
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Jeśli teraz naprawdę nie chce wam się pójść poćwiczyć, pomyślcie sobie jak kiepsko poczujecie się po całym dniu :trup: , gdy przypomnicie sobie, że bezsensownie sobie odpuściliście :niewiem: . Będziecie mieć wyrzuty sumienia i pretensje do siebie :taktak: . Dlatego przypomnijcie sobie to kiepskie uczucie wtedy, gdy szukacie wymówki :taktak: . Od razu będzie łatwiej wam się zdecydować na bieganko :uuusmiech: . Dla mnie nie ma wymówki zmykam na mój poranny trening :taktak: . Pozdrawiam wszystkich Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Piotr Kraśko: Jesteś patriotą? Biegaj! Nie będziesz korzystał z ZUS i szpitali

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,1382 ... tml#TRwknd


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 będzie możliwość pobiegania, na dystansie liczącym 4 km, z prezydentem Robertem Malinowskim - bratem olimpijczyka Bronisława Malinowskiego. Serdecznie zapraszamy.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Podwieczorek Prezesa :uuusmiech: Wpadła gruszka do fartuszka, a za gruszką dwa jabłuszka. I śliweczka też by chciała, ale jest za mała :hejhej: . Chociaż to jeszcze nie jesień, ale owoców jesiennych już, co niemiara na polskich straganach :taktak: . Wykorzystajmy to i szprycujmy się witaminkami z naszych drzew :taktak: :taktak: :taktak: . Do tego koktajl bananowo czekoladowy mojej roboty i jestem w siódmym niebie aż do kolacji :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie biegacze :uuusmiech: . Weekend czas zacząć :taktak: . Nie siedźcie w domu! :nienie: . Nie macie jeszcze planów to podpowiem wam. Dzisiaj odbędzie się uroczyste otwarcie inwestycji współfinansowanej ze środków w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego pn. „Rewitalizacja i adaptacja obszaru poprzemysłowego w Grudziądzu do nowych funkcji turystyczno – rekreacyjnych” Czyli nasza piękna przystań nad Wisłą. W programie: festyn rodzinny, atrakcje dla dzieci, występy zespołów muzycznych, koncert szantowy (EKT Gdynia), wyścigi skuterów wodnych i sprzętu wodnego, pokaz fajerwerków. Można by się ekipą z AB tam pokazać i pobawić się chwilkę. Impreza rusza od 14.00 ale większość to chyba od 18.00.

W sobotę Wrześniowa akcja „Biegaj z Prezydentem”

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski zachęca miłośników biegania do udziału w kolejnej akcji pn. „Biegaj z Prezydentem”. Wydarzenie zaplanowano w najbliższą sobotę, 6 września o godz. 11.00 na plaży miejskiej nad Jeziorem Rudnickim.
- Rozpoczniemy, jak zwykle od krótkiej rozgrzewki, a potem wyruszymy do Lasu Rudnickiego. Przygotowaliśmy 4 km trasę. Jestem przekonany, że z takim dystansem poradzą sobie również osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, a dla bardziej zaawansowanych biegaczy będzie to lekki trening - mówi prezydent Robert Malinowski. Uczestnicy biegu otrzymają upominki - woreczki treningowe. Organizatorami akcji są Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku oraz Akademia Biegania. Biuro Prezydenta. Liczę na wasza pomoc i udział w tym treningu.

Również w sobotę kolejny grudziądzki nightskating

Zapraszamy na kolejny, wieczorny maraton grudziądzkimi ulicami na rolkach, wrotkach i deskorolkach. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 6 września. Zbiórka na parkingu przed Stadionem Centralnym o godz. 19.30, start o godz. 20.00.Biuro Prezydenta.

Niedziela to już nasze starty w półmaratonie Iława i Piła oraz rokendlorowej dziesiątce w Bydgoszczy. Liczę oczywiście na szersze relacje z tych imprez od uczestników. Ja na pewno nie zawiodę i coś napiszę.

No dobra słowa, słowa, słowa…od gadania boli głowa…a wystarczy wam powiedzieć miłego dnia i weekendu oraz udanych biegowych startów. Andrzej.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Grilluj i nie tyj. Lekkie przepisy

http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchn ... 0#opinions#BoxLSTxt


[img]http://img5.demotywatoryfb.pl//
uploads/201409/1409747215_iymzql_600.jpg[/img]
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Z każdym upływającym dniem jesteśmy coraz młodsi a wszystko to zawdzięczamy naszej pasji, jakim jest bieganie tak wiec dzisiaj biegamy :taktak: . Widzimy się na naszym sobotnim treningu przed plażą miejską troszeczkę o innej porze, bo o 10.30-11.00 i biegniemy wspólnie z Prezydentem naszego miasta Robertem Malinowskim- trenerem, sportowcem. Zabierzcie z sobą znajomych, rodzinę, bo trasa to tylko 4 km, więc na pewno sobie poradzą :taktak: . Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W ramach dzisiejszego biegania z Prezydentem pstryknąłem kilka fotek dla was abyście mogli pokazać i powiedzieć innym, jaka to frajda pobiegać sobie w większej grupie :uuusmiech: . Wybaczcie, że nie najlepszej, jakości niektóre, ale ciągle się uczę obsługi mojego nowego telefonu hi, hi :hejhej: . Zdjęcia pstrykał również Pan Piotr Bilski z Gazety Pomorskiej i powinniśmy się załapać do papierowego wtorkowego wydania, więc do kiosku obowiązkowo trzeba podbiec :taktak: . Pozdrawiam Andrzej :hej: .

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Taka piękna pogoda dzisiaj, że aż się chce zaśpiewać: „Uparcie i skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie" :uuusmiech: . Poranne bieganie w ramach akcji „Biegaj z Prezydentem” zaliczone :taktak: . Sporo nas się zjawiło przed plażą miejską, więc było, z kim pobiegać i widać, że w naszym mieście jest naprawdę spora rzesza sportowców. Najbardziej mnie cieszy fakt, że pojawiła się również młodzież, która wspólnie ze swoimi najbliższymi przebiegła z nami ten czterokilometrowy dystans :taktak: :uuusmiech: :uuusmiech: :uuusmiech: . Oby tak dalej kochani. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W końcu i Ja nakręciłem swoje zimne oblewanie w ramach akcji Ice Bucket Challenge :taktak: . Oczywiście jak na mnie przystało robię to po swojemu :hahaha: . Tak, więc nominacje dostali ode mnie wszyscy biegacze z Akademii Biegania a pieniążki proponuję przeznaczyć na pomoc dzieciakom z Domu Dziecka w Bąkowie, z którym jesteśmy zaprzyjaźnieni :taktak: . Im też są potrzebne a potrzeb mają, co niemiara. Zbieram osobiście lub można przelać na nasze konto AB. Pozdrawiam Prezes AB. Andrzej Dolewski :hej: .

https://www.youtube.com/watch?v=pN0X-qx ... e=youtu.be


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Moje ładowanie węglowodanami przed jutrzejszymi zawodami :taktak: . Makaron Nomma Mia Pappardelle z polędwiczkami kurczęcymi w sosie Tajskim Curyy i małymi kolbami kukurydzy. Pychotka :uuusmiech: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ