GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Upał, upałem, ale trening trzeba wykonać :taktak: . Zaliczymy go z rana a później cały dzień nasz :uuusmiech: . Godzina 09.00 Plaża Miejska w Rudniku. Pamiętajcie o odpowiednim nawodnieniu. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiaj pomimo upału :trup: i to z samego rana nie oglądaliśmy się za siebie, lecz biegliśmy do wyznaczonej mety :taktak: . Dla jednych było to bieganie po lesie z metą i startem przed plażą miejską w Rudniku a dla drugich chwila na załapanie oddechu pomiędzy ćwiczeniami :sss: , jakie robiliśmy na plaży. Lekko nie było, bo do wykonania mieliśmy ponad 300 powtórzeń w różnej konfiguracji :szok: . Były wiec przysiady, brzuszki i swingi a wszystko w seriach 4x25 powtórzeń przeplatanych biegiem. Skromnym bilansem dzisiejszego dnia kochani biegacze niech będzie zaakceptowanie rezultatu i pokochanie go wraz z jego trudem - bo mimo wszystko jest to wciąż nasze życie. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego letniego weekendu. Łapcie opaleniznę, bo jak nie teraz to, kiedy. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wczorajszy trening z grupowego przerodził się w indywidualny. Zrobiliśmy kilka pompek oraz podbiegi w Nowej Wsi. Mam jednak nadzieje, że po ostatnim wtorkowym treningu się nie wystraszyliście i spotkamy się we wtorek w większym gronie. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wakacyjne Bieganie z Prezydentem

http://www.akademia-biegania.pl/index.p ... &Itemid=90


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Akademia Biegania-weekendowe bieganie, pływanie i rower

http://www.akademia-biegania.pl/index.p ... &Itemid=90


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Dzisiaj poniedziałek więc i nietypowo zacznę ale trzeba i tak czasami przemówić :grr: . Może i nieodpowiednia pora do tego, bo to czas wakacji, ale zasygnalizować chciałbym już teraz niektóre sprawy. Jako Prezes Akademii Biegania na którego barkach spoczywa wiele spraw do ogarnięcia związanych z naszym stowarzyszeniem a któremu dobro naszej grupy leży najbardziej zwracam się z apelem a właściwie prośbą. Od razu zaznaczam że nie chcę nikogo wytykać, obrażać, pouczać czy cokolwiek z tych rzeczy bo nie leży to w mojej naturze aczkolwiek jeżeli ktoś zajdzie mi za skórę to co innego. Jednak wszystkie problemy i niejasności można wyjaśnić rozmową. No dobra do rzeczy. Na pewno trzeba by zorganizować jakieś spotkanie naszej grupy ale to po wcześniejszych ustaleniach co do terminu bo coraz więcej spraw mamy na świeczniku ale i okres wakacji więc może pod koniec sierpnia się uda. Dlatego też piszę ten post sygnalizacyjnie. Otrzymałem od naszej skarbniczki wydruk z ostatnimi składkami na AB. Widnieje w niej wiele białych plam gdzie osoby się zadeklarowały na składkę i nic. Moja więc prośba abyście to ogarnęli bez indywidualnego ścigania was. Prośba ta dotyczy wszystkich biegaczy utożsamiających się z nami ,którzy chcą reprezentować nasze miasto nasz klub nasze idee zarówno tych co przyłączyli się na samym początku jak i tych co biegają z nami od niedawna. Myślę że te symboliczne 5 zł na miesiąc to niezbyt wygórowana składka. W najbliższym okresie chciałbym zakupić dla wszystkich naszych biegaczy koszulki startowe z naszym logo i imieniem z tyłu zarówno damskie jak i męskie, ale nie z pieniążków składkowych tylko tych zdobytych od sponsora. O tym jednak porozmawiamy na spotkaniu jak będę już zbierał rozmiarówkę i co byście chcieli na plecach. W tym momencie więc troszeczkę nie fer wobec innych było by rozdawać je tym którzy nie za bardzo chcą się z nami utożsamiać. Oczywiście nie widzę przeciwskazań a wręcz jestem dumny, aby osoby niekoniecznie z nami trenujące a zasłużone dla AB, ale również i tacy, którzy chcą nas reprezentować na biegowej arenie nadal to robiły bez konieczności formalnej przynależności do stowarzyszenia. Jednak trzeba to wszystko już jakoś unormować. Dlatego też potrzebne będzie to zebranie, aby zebrać nowe oświadczenia od osób, które jeszcze się do nas nie przyłączyły. Pamiętajcie, że działamy już, jako stowarzyszenie z osobowością prawną i zgodnie z obowiązującymi przepisami, więc jako Prezes nie za bardzo mogę ulegać waszym sugestiom w stylu a kupmy to a wydajmy na to. Od tego mamy zarząd, komisje rewizyjną was członków. Owszem mogę podejmować samodzielnie niektóre decyzje ale wolałbym unikać takich sytuacji aby być w zgodzie z wami i swoim sumieniem Mam nadzieje że mnie rozumiecie. No tak piszę, piszę i masło maślane. Jak będziemy mieli spotkanie to pogadamy między sobą a nie na forum. Póki co cieszmy się latem,słoneczkiem,ciepełkiem.Łapmy witaminkę D ile się da ,biegajmy, pływajmy,plażujmy… Miłego dnia życzę Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

12 rzeczy, które musisz wiedzieć przed wejściem do wody latem

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,130 ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

We wtorek zapraszam na kolejną walkę ze swoimi słabościami. Od Was i Waszego zaangażowania będzie zależeć czy następnego dnia obudzicie się z zakwasami. :bum: Spotykamy się, jak zawsze, o godzinie 18:30 pod ratuszem.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Lider Animator- "Bieg Trzech Plaż" w Grudziądzu - 28.06.2014

https://www.youtube.com/watch?v=_YiHJvHME3s


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Prezes nie urlopuje ( hi, hi), :hejhej: prezes jest cały czas na stanowisku gotowy na kolejne wpisy. :taktak: Dla niektórych z was sezon leżakowania już trwa a dla innych ten czas dopiero nadejdzie :lalala: . Ja osobiście najlepiej odpoczywam dopiero po zaliczeniu kilku biegowych kilometrów. Dopiero odpowiednia dawka endorfin pozwala mi na dalsze funkcjonowanie. W końcu robię to, co kocham i nieważne jak dobrze to robię. Ważne ile radości mi to sprawia :uuusmiech: . To samo niech i was się dotyczy :taktak: . Jutro oczywiście widzimy się o godzinie 18.00 przed plażą miejską w ramach AB. Pozdrawiam wszystkich nawet moich wrogów, bo bez nich nie byłbym tym, kim jestem. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adidas, Nike, New Balance, Puma [WIELKI TEST BUTÓW KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2014]

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega
... html#TRCuk


[img]http://z1.demoty.pl/7e56f9a7d6
77d2e92835a416a701300e81ca4665/
sportowa-elegancja[/img]
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Siemka ludzie.
Zaczęły się już zapisy na 1 BIEG GNIEWSKI

http://www.gniew.pl/redir,index?wiecej= ... cej_news=1

No... to dawajcie :hej:

Pozdrofka for all....
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Podobno życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi. Tak, więc zapraszamy wszystkich chętnych na nasz wspólny trening w ramach Akademii Biegania na godzinę 18.00 przed plażę miejską w Rudniku :taktak: . Może trafi ci się dobry dzień na szybkie bieganie, może trafi ci się nowa super przyjaźń a może miłość, ale również może trafić ci się szybka ucieczka przed burzą, bo to i taki okres. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dieta, ruch i wygodne buty, czyli proste sposoby na mocne stawy

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1015 ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zgodnie z zasadą, gdy nie można zawrócić, jedyne, co pozostaje, to iść naprzód zaliczyliśmy nasz wspólny trening w ramach AB :uuusmiech: . Dziękuję wszystkim za wspólne bieganie oraz za to, że jesteście :uuusmiech: . To wy powodujecie, że coraz większa rzesza osób zaczyna biegać :taktak: . To was widzą i to wam zazdroszczą kondycji. Róbcie to dalej a będzie Grudziądz potęgą biegową i kolebką zdrowego trybu życia. Dzisiaj zaliczyliśmy ósemeczkę po rudnickich duktach w cieniu sosenek, świerków i innych krzaczków. Dzięki temu upał nie był tak bardzo odczuwalny. Kolejne wspólne bieganie już w sobotę lub z Dawidem w piątek lub jak kto woli indywidualnie według swoich planów. Pozdrawiam i życzę biegowych snów Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ