GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze z AB :uuusmiech: . Zawsze pamiętajcie, że wasze postanowienie, by osiągnąć sukces, jest ważniejsze niż cokolwiek innego :taktak: . Dlatego nie ma wymówek że wakacje że dziecka nie ma z kim zostawić itd :nienie: . Wstawiacie się z nimi o godzinie 18.00 przed plażą miejską na naszym wspólnym treningu :taktak: . Jak będzie ciepło to weźcie z sobą stroje kąpielowe a pobawimy się w wodzie. Jednak to nie będzie zwykły trening. Rozpoczniemy go na styl chiński. Zawita do nas instruktor Tai Chi który przeprowadzi rozgrzewkę. Pamiętajcie że szczęście jest w nas, musimy tylko nauczyć się je odnajdywać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Śniadanie dla zestresowanych i osłabionych. Co jeść rano i dlaczego?

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101 ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W Brodnicy dnia 20 lipca odbędzie się bieg na dystansie 10 km i 5 km. Opłata startowa wynosi 20 zł i całkowicie jest przekazywana przez organizatora na Towarzystwo Rodziców Dzieci Specjalnej Troski. Więcej informacji na facebook'owej stronie organizatora: Dycha Anny Wazówny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Najlepszą metodą na zakwasy jest czas ;), chociaż czasami osobiście też wspomagam się sokiem z wiśni. W poniższym artykule możecie znaleźć jeszcze kilka innych sposobów jak się ratować gdy bolą mięśnie.
Metody na pozbycie się zakwasów
Obrazek
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Siemanko biegacze.

Małe ogłoszenie ;) Kolega ma na sprzedaż zegarek sportowy Garmin Forerunner 310XT z paskiem do mierzenia tętna.Jest to sprzęt, powiedziałbym profesjonalny.
Zegarek jest używany,posiada gwarancję do kwietnia 2015 roku.Cena to 500 zł.
Zainteresowanych proszę o info na priv.

Pozdro!

https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/do-form ... 27335.html

Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pierwszy środowy wakacyjny trening już za nami i mimo że niektórzy z nas już wyjechali na wakacje to przed plażą miejską było nas sporo. No przecież nie będziemy siedzieć w domu skoro pogoda dopisuje i to że mamy możliwość spotkać się z przyjaciółmi aby sobie w biegu pogadać ,poplotkować czy pośmiać się. Dzisiaj nasz trening rozpoczął się nietypowo bo od pełnego wyluzowania w stylu Tai Chi. Na nasze zajęcia przybył instruktor w tej dyscyplinie Pan Olek. Nie powiem że załapaliśmy o co w tym chodzi za pierwszym razem ale może jak się komuś spodoba to będzie chciał w ten sposób rozpoczynać lub kończyć dzień jak robi to milion lub więcej chińczyków.
Od jakiegoś czasu na tapecie poruszany jest temat zebrania AB. W tej kwestii odpowiadam że obowiązują nas odpowiednie przepisy o stowarzyszeniach oraz statut mówiący o walnym zebraniu gdzie są omawiane zarówno kwestie finansowe jak i formalne i nie robi się go co pół roku ale w odpowiednich terminach i kworum. Takie zebranie wiąże się między innymi z kosztami za wynajęcie sali no chyba że ktoś załatwi po znajomości oraz możliwością zebrania się większości naszych członków. Możemy zrobić jak najbardziej spotkanie naszych biegaczy na których wstępnie omówimy to co będzie później zaprotokołowane i uchwalone odpowiednimi uchwałami na głównym zebraniu. Wstępnie mieliśmy już takie spotkanie ustalone ale Marcin nam zaniemógł więc trzeba będzie wybrać inny dogodny termin dla większości z nas więc ja jestem otwarty na propozycje. Prosiłbym tylko żeby to było merytoryczne spotkanie a nie wylewanie żali w stylu kto i co ile zrobił. Przygotujcie propozycje jakie macie oraz ewentualne rozwiązania jak daną kwestię rozwiązać. Na przykład moja propozycja którą mogę przedstawić na zebraniu to uderzenie odpowiednimi pismami do władz miasta o pomoc dla naszego stowarzyszenia i to że ja to mogę przygotować. Jeżeli macie inne pomysły to na spotkaniu omówimy je jak najbardziej.
Dziękuję za dzisiejsze wspólne bieganie i pamiętajcie że żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu, do czegoś wyższego i doskonalszego, wyrywać się i starać dotrzeć. Miłej nocy i do zobaczenia wkrótce. Andrzej.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nasz Pierwszy trening Tai Chi :uuusmiech:

https://plus.google.com/photos/+MarcinG ... _vitbDDswE


Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 lip 2014, 06:47 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
hekek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2014, 16:48
Życiówka na 10k: 54:22
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowa Wieś k. Grudziądza

Nieprzeczytany post

Mistrz pierwszego planu :hej:
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Mamy czwartek więc coraz bliżej weekendu a ten zapowiada się wyjątkowo ciepły, słoneczny i wakacyjny :uuusmiech: . Tak więc z rana lub wieczorem trzeba sobie pomyśleć o wygospodarowaniu czasu na bieganko a resztę dnia w zależności od tego kto jakim czasem dysponuje na wakacyjny relax :taktak: . Tak się więc zastanawiam czy działeczka czy rowerek a może jeziorko :hej: . To w końcu w wakacje rozkręca się życie. Tak więc kochani drodzy biegacze zero smutku, zero łez, bo wakacje są THE BEST. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

BMI do lamusa! Jak się ważyć i z jakich kalkulatorów korzystać, żeby było optymalnie?

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1014 ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przypominam wytrwałym, że w piątek są interwały. Spotykamy się jak zawsze o godzinie 18:30 pod ratuszem, skąd pobiegniemy w okolice cytadeli.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Serdeczne podziękowania dla naszej Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu za udostępnienie filmu jaki operatorzy nagrali na naszym Biegu Trzech Plaż :uuusmiech: . Ujęcia naprawdę super i z góry i z dołu jak i z boku widać że również operatorom bieganie nie było straszne. Materiał został opublikowany w środowym wydaniu serwisu informacyjnego więc kto nie miał możliwości obejrzenia to może teraz warto skorzystać z tej okazji.

http://tvsm.pl/program_lokalny/kamera/2014-07-01


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Drodzy, kochani biegacze mam prośbę :hej: . Jakby ktoś jechał do Bydgoszczy do Sklepu Biegacza i miałby wolne miejsce dla Prezesa :hej: to z chęcią bym skorzystał :taktak: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Cała nasza Akademia Biegania może być nieustającym ogrodem, który rozkwita, budzi się do życia na nowo... :taktak: Tym nowym niech będzie powrót do sobotnich treningowych spotkań AB z crossfitem :szok: . Jak wiecie dzięki grantowi jaki wygraliśmy w ramach lidera animatora mamy sprzęt w postaci piłek lekarskich, skakanek, kul brakowało nam tylko pomieszczenia na niego i regularnego dostępu. Teraz gdy MORiW otworzył swoje podwoje na plaży miejskiej nie będzie z tym problemu :uuusmiech: . Czas więc zabrać się za siebie :taktak: . To dzięki odpowiedniemu wzmocnieniu ciała i mięśni odpowiedzialnych za nasze bieganie będziemy naprawdę niezniszczalni i niepokonani :hej: . To dzięki temu że przez kilka miesięcy uczęszczałem na zajęcia do czołowej jak i nie najlepszej crosfiterki w Polsce Sylwii Reichel pozwoliło mi zmierzyć się z ultramaratonem na dystansie 153 km który ukończyłem nie tylko siłą woli ale przede wszystkim odpowiednio wzmocnionym mięśniom brzucha, grzbietu, nóg. Nawet nie wiecie jak ważne jest wplatanie w nasze treningi takich ćwiczeń :taktak: . To dzięki nim unikniecie kontuzji i poprawicie swoje osiągi. Oczywiście byle to robić z głową. Oczywiście my na naszych treningach stosować będziemy tylko podstawy i najłatwiejsze zestawy tak aby nie zrobić nikomu krzywdy coś na zasadzie porządnej lekcji w-fu bo od profesjonalnych zajęć są oczywiście profesjonalni wyspecjalizowani trenerzy na których zajęcia można się zapisać. No to powiedziałem co wiedziałem i już na sobotę przygotowałem mały zestawik niezbyt wymagający ale dający w kość i nazwałem go: „ Ćwiarteczka Andrzeja „ :hejhej: . Mam nadzieję że nie wymiękniecie i nie zdezerterujecie :nienie: . Tak więc kochani ten zapowiadany upalny weekend jest nasz :taktak: . Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia oraz wspaniałego urlopu. Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bo pić to trzeba umieć - także na diecie

http://foch.pl/foch/1,138503,16141355,B ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ