Suunto Ambit 2 Black - mini recenzja:)

Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4183
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Założyłeś nowego użytkownika ? I nowa instalacje ?
New Balance but biegowy
skuwek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2011, 18:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jasne, zero zmian. Instalacja wywala sie caly czas na tym samym etapie. DIwi mnie to, ze w niedIele raz udalo mi sie to zainstalowac a teraz postepujac w analogiczny sposob nie moge nic zrobic. Chyba sie skonczy na reinstalce windowsa ale jak to nie da rady to chyba zaspanyje auunto support moim problemem po kilkaset raz dziennie....
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4183
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

no to zostaje reinstalka, znaczy masz problem z softem nie z suunto, aczkolwiek poszedłbym do kolesia, koleżanki, zainstalował tam na chwilę gdzieś na kompie i sprawdził, bo a nóż to wina kabla ?
Iseul
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 160
Rejestracja: 26 lis 2013, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Skuwek, to wyglada na problem z Twoim kompem.
Trudno diagnozowac na odleglosc, ale zanim zrobisz raban sprobuj jeszcze jednej prostej rzeczy - sciagnij sobie malwarebytes (wystarczy darmowa wersja) i przeskanuj kompa, chwile to moze zajac.
A potem zrestartuj i cala procedure powtorz raz jeszcze.
skuwek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2011, 18:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

nic nie pomaga. Przeskanowałem kompa i czysto. U mnie problem polega na wywaleniu sie moveslinka w trakcie instalacji. Ja nawet nie mam okazji podpiąć kabla z zegarkiem.

Znalazłem gdzieś w pomocy windowsa logi z błędami jakie powoduje movescount2, czy ktoś coś z tego rozumie?

<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>

-<WERReportMetadata>


-<OSVersionInformation>

<WindowsNTVersion>6.1</WindowsNTVersion>

<Build>7601 Service Pack 1</Build>

<Product>(0x3): Windows 7 Home Premium</Product>

<Edition>HomePremium</Edition>

<BuildString>7601.22318.x86fre.win7sp1_ldr.130505-1535</BuildString>

<Revision>1130</Revision>

<Flavor>Multiprocessor Free</Flavor>

<Architecture>X86</Architecture>

<LCID>1045</LCID>

</OSVersionInformation>


-<ParentProcessInformation>

<ParentProcessId>4416</ParentProcessId>

<ParentProcessPath>C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\dfsvc.exe</ParentProcessPath>

<ParentProcessCmdLine>"C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\dfsvc.exe"</ParentProcessCmdLine>

</ParentProcessInformation>


-<ProblemSignatures>

<EventType>CLR20r3</EventType>

<Parameter0>moveslink2.exe</Parameter0>

<Parameter1>1.1.53.3987</Parameter1>

<Parameter2>534e549b</Parameter2>

<Parameter3>mscorlib</Parameter3>

<Parameter4>2.0.0.0</Parameter4>

<Parameter5>503f01b1</Parameter5>

<Parameter6>2cf8</Parameter6>

<Parameter7>4c</Parameter7>

<Parameter8>System.UnauthorizedAccess</Parameter8>

</ProblemSignatures>


-<DynamicSignatures>

<Parameter1>6.1.7601.2.1.0.768.3</Parameter1>

<Parameter2>1045</Parameter2>

</DynamicSignatures>


-<SystemInformation>

<MID>8D34FE50-B65A-4E95-B12E-884091BEB193</MID>

<SystemManufacturer>LENOVO</SystemManufacturer>

<SystemProductName>2623D6U</SystemProductName>

<BIOSVersion>79ETE1WW (2.21 )</BIOSVersion>

</SystemInformation>

</WERReportMetadata>
Awatar użytkownika
jedz_budyn
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1881
Rejestracja: 28 sie 2013, 12:09
Życiówka na 10k: 46:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieruń

Nieprzeczytany post

Pozostaje zrobić na próbę przywrócenie systemu odpowiednio w tył.
skuwek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2011, 18:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dziękuję za wszelka pomoc. Stara zasada, że dobra reinstalka nie jest zła okazała się mieć swoje podstawy.
Po przeinstalowaniu systemu na Win7 Pro i problem ustapił. Próbowałem wcześniej absolutnie wszystkiego i nie widziałem juz innej opcji.
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

szacun, bo ja bym pewnie reinstalki nie zrobil tylko z tego powodu. ale w koncu jak jest zegarek w cenie laptopa....
skuwek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2011, 18:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gdyby to byl bobek za 100-200 zl to nie bawilbym sie i opchnal taki zegarek a kupil inny. W tej sytuacji bylem skazany na walke z systemem;)okazuje sie, ze windoza potrafi skutecznie pozapychac sie roZnej masci shitem. Co ciekawe czytajac fora europejskie nie bylem odosobnionym przypadkiem
Awatar użytkownika
rockduck
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1077
Rejestracja: 12 lip 2011, 14:26
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

ktoś wie czy w A2 można wyłączyć kompas (w trybie zegarka, NIE treningowym)?
w A1 za każdym razem trzeba było go kalibrować, teraz raz z ciekawości to zrobiłem i haha kompas został, a specjalnie mi on do szczęścia potrzebny nie jest :hahaha:
skuwek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2011, 18:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wlasnie szukam podobnego rozwiazania ale z tego co mi wiadomo w trybie zegarka ekranow nie da sie ustawiac. Jesli sie myle z mila checia przyznam sie do bledu;)
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czasem ten kompas znika....(ekran pozostaje)

Edit: imho odłożenie na co najmniej 30 min na płasko ekranem w dół wyłącza kompas.
Krystian
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2014, 15:16
Życiówka na 10k: 47
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć,

Mam podobny problem jak kolega skuwek. Nie mogę zainstalować Moveslink - podczas instalacji pojawia się błąd.
Wcześniej program działał bez problemu, ale pojawił się problem z synchronizacją treningów i odinstalowałem Moveslink.
Ponownie zainstalować się już nie dało.. po różnych próbach stwierdziłem, że tylko format c: rozwiąże problem.
Ku mojemu zaskoczeniu na absolutnie nowym systemie (Win XP) i wszystkich aktualizacjach problem jest identyczny. Zaraz na początku próby instalacji pojawia się komunikat: "Application cannot be started. Contact the application vendor." Po kliknięciu Details można zajrzeć w szczegóły (skopiowałem najistotniejszy fragment):


ERROR DETAILS
Following errors were detected during this operation.
* [2014-05-24 15:41:08] System.Runtime.InteropServices.COMException
- Failed to load the runtime. (Exception from HRESULT: 0x80131700)
- Source: System.Deployment
- Stack trace:
at System.Deployment.Application.NativeMethods.IClrMetaHostPolicy.GetRequestedRuntime(MetaHostPolicyFlags policyFlags, String binaryPath, IStream configStream, StringBuilder version, Int32& versionLength, StringBuilder imageVersion, Int32& imageVersionLength, Int32& pdwConfigFlags, Guid interfaceId)
at System.Deployment.Application.NativeMethods.GetAssemblyCacheInterface(String CLRVersionString, Boolean FetchRuntimeHost, CCorRuntimeHost& RuntimeHost)
at System.Deployment.Application.PlatformDetector.VerifyPlatformDependencies(AssemblyManifest appManifest, AssemblyManifest deployManifest, String tempDir)
at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.DownloadApplication(SubscriptionState subState, ActivationDescription actDesc, Int64 transactionId, TempDirectory& downloadTemp)
at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.InstallApplication(SubscriptionState& subState, ActivationDescription actDesc)
at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation(Uri activationUri, Boolean isShortcut, String textualSubId, String deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, String& errorPageUrl)
at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker(Object state)


Przeinstalowałem jeszcze raz NET Framework 4.0 ale nie pomogło (a wersja 4.5 jest niedostępna na WinXP).
Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Pozdrawiam
Krystian
skuwek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2011, 18:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hehe widze ze moveslink nie tylko mnie dał popalić;/
Z komunikatu jaki wkleiles widze ze masz inny problem niz wystepujacy u mnie. Ja u siebie zauwazylem, ze nawet po reinstalce moceslink lubi sie wywalic ale o dziwo przez ostatni tydzien przerobilem ich kilka i bardziej niestabilny byl po pelnym update windozy. Rada sprawdz moveslinka zaraz po reinstalce. Niech sam zassa ze swojego zrodla frameworka i sprawdz wtedy. Kolejna rada to co ktos juz tutaj wspominal to ustaw aplikacje moveslink we wszystkich antywirach i firewallach jaka zaufaną aplikację. Mialem tez z tym problem ze moveslink nie mogl sie zaladowac na starcie bo dodawal jakis klucz do rejestru a commodo go systematycznie blokowal.

Powiem jedno, mialem wczesniej questa z movestick mini i zero problemow pod win xp i win 7. Moveslink2 jest jak dla mnie mega dIwny i po lekturze wpisow na roznych forach internetowych wiem ze to nie tylko ja mialem takie ciezkie przejscia. Jestem ciekaw czy uzytkownicy Mac maja takie same problemy?

Spróbuj Suunto Suupport, opisz problem i skopiuj loga z bledem ale znajac zycie odpisza Ci zebys przeinstalowal moveslinka jeszcE raz i zaktualizowal windowsa;)
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mam moveslinka na dwóch macach i działa bez problemu
ODPOWIEDZ