GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W związku z V Kwidzyńskim Biegiem Papiernika, który odbędzie się 24 maja, pragnę poinformować, że wszyscy, którzy przy zapisie wybrali klub Akademia Biegania Grudziądz zostali automatycznie zapisani jako członkowie naszej drużyny. Ostatecznie w sumie wyszło nas czterdzieścioro siedmioro. Planujemy wybrać się tam autobusem, którego cena będzie, jak zawsze, uzależniona od ilości chętnych. Wiadomo, że w grupie zawsze raźniej i weselej. Każdego kto chce zabrać się autobusem proszę o przesłanie na adres e-mailowy dawid.teklinski@gmail.com wiadomość w temacie wpisując Kwidzyn a w treści swoje imię i nazwisko plus ewentualnie dane osób towarzyszących (kibice również są mile widziani).
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening w ramach naszej Akademii Biegania. Spora ekipa dzisiaj biegała i oni wiedzą, że sukces przychodzi jedynie do tych, którzy działają, podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia. Oczywiście wiem, że ci, co dzisiaj nie mogli z nami być nie za sprawą lenistwa, ale różnych obowiązków, planów treningowych itp. również wiedzą jak dążyć do sukcesu. Na wstępie zanim ruszyliśmy w trasę były podziękowania dla naszych wolontariuszy oraz uczestników półmaratonu oraz omówienie spraw organizacyjnych. Tych oczywiście sporo, bo i okres taki przedstartowy. Po pierwsze nasi zawodnicy w ten weekend startują w Gdyni i Swarzędzu, więc liczymy na ich relację z tych zawodów na łamach naszej strony wraz z fotorelacją. W kolejny weekend mamy wyjazd do Świecia a po tym weekend w Kwidzyniu a to tylko przedwstęp, bo czeka nas jeszcze Dąbrówka Królewska. Po biegu w Papiernika w Kwidzyniu 24 maja zapraszamy naszych biegaczy na wspólne ognisko integracyjne w Rudniku na plaży miejskiej, więc zaplanujcie sobie odpowiednio czas. Ognisko jak wygląda każdy z nas już wie a dla nowych biegaczy mówię, że każdy przynosi coś od siebie. Może to być kiełbaska, sałatka, ciasto, soki, procenty, paluszki itp. Na ostatnich ogniskach stoły uginały się od jadła a impreza trwała do rana. Po ognisku dla tych, co boją się chodzić po nocy pomyślimy o noclegu. W końcu musimy się dobrze przespać, bo już w niedzielę rano 25 maja biegamy o godzinie 11.00 w ramach akcji Polska Biega a szczegóły wkrótce. Cóż jeszcze. Zostaliśmy poproszeni, jako Stowarzyszenie AB o pomoc w zorganizowaniu wspólnie z grudziądzkim Stowarzyszeniem Otwarte Serca biegu charytatywnego na początku września. Odbyłem spotkanie z Panią Prezes i wstępnie zrobiliśmy zarys tej imprezy. Jednak sporo jeszcze przed nami i liczę na waszą pomoc, bo nie robimy tego dla nas, ale dla osób niepełnosprawnych. No ok. Po omówieni spraw i zaliczeniu rozgrzewki w tempie ekspresowym ruszyliśmy na trasę. Wszyscy pobiegliśmy na naszą dobrze znaną ósemkę z tym, że kto się nie czuł na siłach zaliczył skróty. Na szczęście pogoda nam dopisała i deszcz nas nie spotkał, więc bieganie było przyjemne i dotlenienie takie jakbyśmy byli nad morzem. Teraz już po kąpieli i dobrej kolacji kończę wpis i zaliczam dobrą lekturę przed snem i może coś jeszcze. Więc życzę wszystkim miłego snu i do zobaczenia wkrótce. Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Moja recepta na bieganie jest prosta: Trochę pracy, trochę psychologii i do tego wiele optymizmu. Tak, więc czas na mój poranny trening. Podobno z rana ma być ładnie a popada dopiero po południu, więc nie ma, co marudzić tylko korzystać. Przede mną, więc bieg do MORiW na kolejne spotkanie w sprawie dogrywania szczegółów odnośnie organizacji Biegu Trzech Plaż. Zapisy trwają i w ciągu miesiąca zapisało się już 250 osób, więc połowa przewidzianego limitu a jeszcze nie rozpoczęliśmy kampanii reklamowej w postaci ulotek, więc będzie się działo. Skoro już jestem przy tym temacie to przypomnę, że opłata to 20 zł płatna na konto wskazane w regulaminie i już ponad 130 osób ją uiściło i to oni wystartują na pewno. Oczywiście już za chwilę poproszę was wszystkich drodzy kochani biegacze grudziądzcy i nie tylko związani z Akademią Biegania i nie tylko o pomoc w organizacji naszej imprezy wzorem lat ubiegłych. Przede wszystkim szukamy sponsorów i mogą to być również nasi biegacze, którzy mogliby wpłacić na nasze konto ile, kogo stać. Nie będę się rozpisywał ile jest potrzeb, bo to techniczne sprawy, ale zapewniam was, że bieg bez pieniążków sam się nie zrobi. Pomoc może być również z waszej strony również okazana w inny sposób jak chociażby zatrudnienie waszych rodzin do pomocy w zabezpieczeniu trasy, do obsługi biura zawodów. Może macie jakiś znajomych mogących urozmaicić nasza imprezę jak np. w zeszłym roku grali u nas perkusiści dopingujący biegaczy na trasie, może jacyś inni grajkowie to wszystko powoduje, że jest wesoło i ciekawie i bieg może być zabawą a nie wyścigiem. W końcu trzeba pierwszy dzień wakacji przywitać na wesoło z uśmiechem. Również, jeżeli macie dotarcie do załatwienia gadżetów do pakietów startowych to bylibyśmy wdzięczni. Mogą to być długopisy, smycze, ulotki jak również słodycze: lizaki, cukierki, wafelki itp.… W razie pytań możecie do mnie dzwonić Andrzej Dolewski 505 088 940. Sami, więc widzicie, że organizacja porządnego biegu to mnóstwo pracy a bez was tego nie zrobię. Jesteśmy stowarzyszeniem, więc pomagajmy i rozbiegajmy towarzystwo. Ten bieg od samego początku jest skierowany na amatorów, dlatego taki dystans a nie większy. To ma być zabawa w bieganie. Pozdrawiam Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zbliża się weekend więc może się przydać nawet nam biegaczom :hejhej: Test uzależnienia od alkoholu

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/0,1017 ... xPlotekTxt

Mój wynik uf całe szczęście :uuusmiech: :
Uzależnienie od alkoholu ci nie grozi, bo rzadko po niego sięgasz. Alkohol nie zajmuje ważnego miejsca w twoim życiu - postaraj się, żeby tak pozostało.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Mam pytanko czy może ktoś w najbliższym czasie wybiera się do Bydgoszczy
:hej: . Chciałbym się zabrać po drodze do sklepu biegacza i może Decatlonu. Czas na zakup nowych adidasków, bo stare już padły jak równiez moje autko :chlip: . Andrzej 505 088 940.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiaj powiem tak: Hej, Piątek. Witaj z powrotem ty zajebisty skurwysynu. Czekaliśmy na Ciebie od poniedziałku :hahaha: . Jestem ciekaw jak tam pogoda się sprawdzi, ale nawet jak coś będzie nie tak z nią to na pewno nie będę się nudził :nienie: . W końcu w sobotę mamy wspólny trening w ramach naszej AB, na którym widzimy się z rana, czyli o godzinie 09.00 przed plażą miejską a później to już tylko sjesta :hejhej: po dawce wysiłku, jaki zaliczymy :bum: :trup: . Musicie sobie uświadomić, że ku celom pożądanym wiodą drogi trudne. No to trzymajcie się kochani drodzy biegacze i pamiętajcie, że Prezes wraz z całą Akademią Biegania będzie trzymał kciuki za startujących w ten weekend naszych zawodników :taktak: . Pokażcie Gdyni i Swarzędzowi, że Grudziądz też biega :uuusmiech: . Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bolesne skurcze, cierpienie i upadki tuż przed metą. Zobacz najbardziej ekstremalne finisze maratonów [WIDEO]

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
muflo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 299
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:06
Życiówka na 10k: 49.41
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam.
Na wstępie się przedstawię jako, iż jest to mój pierwszy wpis w grudziądzkim dziale:)
Mam na imię Marcin. Biegam od pół roku.
No i to na tyle hehe.
Chciałbym pogratulować występów na ostatnim półmaratonie B.Malinowskiego. Byłem, widziałem i podziwiam wyniki. Mam nadzieję, ze za rok się z Wami spotkam na trasie :)
Na pewno się spotkamy na trasie 3 plaż, ponieważ się zapisałem na ten bieg (mój debiut startowy:)).

A teraz przejdę do mojej sprawy. Pytanie trochę z innej beczki:
Czy znacie lub polecacie jakiegoś dobrego rehabilitanta, fizjoterapeutę z Grudziądza? Mam małe problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa i chciałbym go wzmacniać. Ale potrzebuję wskazówek dobrego specjalisty. Nie jakiegoś "konowała" bo w necie to pełno można znaleźć ćwiczeń. Tylko prawdziwego specjalisty.
Może polecacie kogoś? Najlepiej osobę "wypróbowaną" na sobie :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na biegowych ścieżkach :0
Marcin
10km - 39:12 min.
PM - 1:29:38 min.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

muflo pisze:Witam.
Na wstępie się przedstawię jako, iż jest to mój pierwszy wpis w grudziądzkim dziale:)
Mam na imię Marcin. Biegam od pół roku.
No i to na tyle hehe.
Chciałbym pogratulować występów na ostatnim półmaratonie B.Malinowskiego. Byłem, widziałem i podziwiam wyniki. Mam nadzieję, ze za rok się z Wami spotkam na trasie :)
Na pewno się spotkamy na trasie 3 plaż, ponieważ się zapisałem na ten bieg (mój debiut startowy:)).

A teraz przejdę do mojej sprawy. Pytanie trochę z innej beczki:
Czy znacie lub polecacie jakiegoś dobrego rehabilitanta, fizjoterapeutę z Grudziądza? Mam małe problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa i chciałbym go wzmacniać. Ale potrzebuję wskazówek dobrego specjalisty. Nie jakiegoś "konowała" bo w necie to pełno można znaleźć ćwiczeń. Tylko prawdziwego specjalisty.
Może polecacie kogoś? Najlepiej osobę "wypróbowaną" na sobie :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na biegowych ścieżkach :0
Marcin
Cześć. Osobiście polecam kolegę, który jest fachowcem w tej dziedzinie. Sam jest sportowcem i prowadzi swoją żonę mistrzynię Polski w karate i crossficie, więc zna się na rzeczy. Namiary na niego: Dawid Wilczewski Znajdziesz go na fejsie lub w klubie codziennie rano 0d 08.00do 09.00 i popołudniu w godzinach 18.00-19.00. Najlepiej zadzwonić lub napisać. Mam teraz pod ręka numer do jego żony Sylwii Reichel-Wilczewskiej 510 185 371
ul. gen. Mikołaja Bołtucia 4, 86-300 Grudziądz, powiat Grudziądz, woj. KUJAWSKO-POMORSKIE
Adres e-mail dawidwilczewski@crossgym.com.pl
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć braci biegowa :uuusmiech: . Dzisiaj sobota, więc za chwilę widzimy się na naszym wspólnym bieganku w ramach treningu AB :taktak: . Pamiętajcie, że błyskawiczny sukces wymaga zazwyczaj kilku lat przygotowań a ten trening to cegiełka do tego sukcesu. Pozdrawiam i do zobaczenia za chwilę. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zgrabna sylwetka, piękna cera, lśniące włosy i "błysk w oku". To nie tylko witaminy i surowa dieta. Poznaj żywieniowe triki - dowiesz się, co jeść, żeby schudnąć i wyglądać piękniej dzień po dniu.
Piękna skóra: witamina A i beta-karoten

http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/56, ... xPlotekTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe :taktak: . Dzisiaj większość naszych biegaczy z pod szyldu Akademii Biegania wybrała bieganie z Prezesem :hej: a zapewniam was nie było lekko :bum: . Dziewczyny powiedziały, że Chodakowska przy tym, co ja proponuję to wysiada :trup: . Tak, więc przygotowałem dla naszych biegaczy trening w pofałdowanym piaszczystym leśnym terenie w postaci enduro CroosFit :szok: . Na trasie około 5 km bawiliśmy się wyśmienicie robiąc pompki, przysiady, wyskoki, brzuszki, wieloskoki :hejhej: . Była również zabawa w imiona, czyli odcinki kilku metrowe biegane w szybkim tempie tyle razy ile liter w imieniu. Po oddechach wiedziałem, że dało w kość :ojoj: , więc trening uważam za udany i przepracowany na piątkę. Dziękuję za wspólne bieganie a następne już w środę. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
muflo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 299
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:06
Życiówka na 10k: 49.41
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć.
Bardzo dziękuję za szybki odzew i namiary na rehabilitanta.
Pozdrawiam
Marcin
10km - 39:12 min.
PM - 1:29:38 min.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani w ten niedzielny poranek :uuusmiech: . Wiem, że niekiedy trzeba się wysilić, aby wyjść rano z łóżka :trup: . Tym bardziej, że to jedyne wolne dni w tygodniu. Pamiętajcie jednak, że my biegacze to inna kategoria leniuchów :hejhej: . My potrafimy odpoczywać również podczas biegania :taktak: . Tak, więc chętnych zapraszamy na nasz wspólny poranny trening a ruszamy o godzinie 09.00 z plaży miejskiej. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ